Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Jel moze neko da mi kaže koji su ukupni troškovi za kupovinu malog stroma novog na rate ? (Porez, prevod, eventualni 0 servis itd…) vidim da je dosta vas pazarilo novog pa bi mi značilo jer sam ja u procesu nabavke i u velikoj dilemi šta mi je ciniti. Hvala unapred


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Porez i prevod nemaš, tehnički takođe prve 2 godine, samo registracija (+tablica+saobraćajna).
Nulti servis (tj samo sklapanje motora) je u ceni, ima onda servis na 1000-1500km, pa dalje na 6k km, pisane su okvirne cene u temi.
Ako ideš preko salona, zavisi sa kojom bankom sarađuju, klasičan je auto kredit, i po dogovoru da ti namontiraju opremu koju bi iskazali na fakturi, tako da možeš i to podvući pod kredit ako je stani pani da si knap sa kešom. Najbolje vidi sa salonom sa kim saradjuju (najmanje birokratije, bukvalno tvoje je samo da doneseš potvrdu iz firme o primanjima, ostalo je već uhodano kontam), i odeš u banku u kojoj primaš platu da ti daju bolju ponudu ako mogu/hoće..
Generalno za auto kredit ti treba 30% učešća i ostalo ide na rate. Ukupan iznos kamate zavisi od toga koliko si zalegao sa učešćem i koliko je dug vremenski period otplate. Takođe imaš i onu skuplju varijantu sa keš kreditom (ali nemaš učešće), tad ti ništa iz salona ne treba, odeš u banku, ja oću x evara na toliko godina, i oni isplate na tvoj račun.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic

U intezi 5775 eur na 4 god vracas 132 eur mesecno sto mu dodje 6336 eur. Za ostale banke ne znam, minimum za ucesce je bilo 30% ukupne vrednosti fakture.

 

Edit: registracija 26k prvi servis na 1k km 80-120e zavisi gde ga radis. Svaki sledeci servis na 6 k km jer zivimo u zemlji 3 sveta jbg.

Promenio član Mile123
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Hvala ekipa!
@ProMaster, ime moje, za te pare sam mogao gs 1200 iz Ch, al me ubedili mangupi da je japanac japanac
Zeznuli te..

BMW je motor, ostalo su pi*kice, ja da ti kažem...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S
pre 1 minut, ProMaster je napisao:

Zeznuli te..

BMW je motor, ostalo su pi*kice, ja da ti kažem...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Do juče si drugu pesmu pevao... Dobro, onda ću te poslušam za sledeći motor, sad ću da trpim svoje loše izbore :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Kažu ako si na minimalcu ne možeš da dobiješ na rate :) a ja kao privatnik naravno da sam na minimalcu… teška dilema šta ciniti svakako odluka će pasti na jednu stranu i strom će se zajahati to je sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Do juče si drugu pesmu pevao... Dobro, onda ću te poslušam za sledeći motor, sad ću da trpim svoje loše izbore
Bio sam mlad i glup, sad sam samo glup..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Kažu ako si na minimalcu ne možeš da dobiješ na rate default_0a-smiley.gif a ja kao privatnik naravno da sam na minimalcu… teška dilema šta ciniti svakako odluka će pasti na jednu stranu i strom će se zajahati to je sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam na minimalcu i u intesi dobio bez problema

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n
Pozdrav ljudi,
 
jel ima na stanju malih stromova i koja je cena ako se neko raspitivao ili kupio isto sam zainteresovan da kupim novi 

Za keš 7900 obican, a za xt varijantu ne znam


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Ja ne bih bezao ni od ponude na PA,odlican primerak žutog se prodaje za male pare i u fabrickoj garanciji sa dosta opreme. Dal je frka ili sta je,cena je bas povoljna. I sam sam tako kupovao kada sam ga uzimao,em oprema em pocetni servisi uradjeni em garancija=višestruka ušteda.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic
pre 45 minuta, medadetelinara je napisao:

Pozdrav ljudi,

 

jel ima na stanju malih stromova i koja je cena ako se neko raspitivao ili kupio isto sam zainteresovan da kupim novi 

Moja kalkulacija je za xt model

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: Vstrom T-Max 500

Video sam taj Pančevački malo mi je više prešao km za moj ukus a inače lepo izgleda bar na slikama, ja imam trenutno 2005 , blizu 40.000km bukvalno kao nov zato sam skeptičan kod polovnjaka šta je za koga očuvano pa sam i mislio kupiti iz tog razloga nov, obično kad odem vidim...... pa šta hoćeš druže od 2019 ....jbg, kad bi bio kao moj očuvan al dok ne odeš ne možeš znati, nisu svi bolesnici kao ja , ljudi kupe i voze i boli ih uvo 

IMG_8950.JPEG

IMG_8949.JPEG

IMG_8946.JPEG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n
Video sam taj Pančevački malo mi je više prešao km za moj ukus a inače lepo izgleda bar na slikama, ja imam trenutno 2005 , blizu 40.000km bukvalno kao nov zato sam skeptičan kod polovnjaka šta je za koga očuvano pa sam i mislio kupiti iz tog razloga nov, obično kad odem vidim...... pa šta hoćeš druže od 2019 ....jbg, kad bi bio kao moj očuvan al dok ne odeš ne možeš znati, nisu svi bolesnici kao ja , ljudi kupe i voze i boli ih uvo 
IMG_8950.thumb.JPEG.914f5bb14c846f09273dc075b71f99ec.JPEG
IMG_8949.JPEG.2521654a9a94df94801747fc8000a86b.JPEG
IMG_8946.thumb.JPEG.54f72d6d35d2ddb478019f40a771724a.JPEG

Ovaj prodaješ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Ja kupih sa 6k km na satu isto godište u julu,sad ima 11 i smatram da mi propala sezona,nigde vozio nešto vredno pažnje nisam,a sto ga više lickam sve mi gore izgleda,jer borba za perfekcijom je ludilo :lud:, tako da za sledecu sezonu samo puška povremeno da smanem blato i gas,ako ga ne udam u medjuvremenu. Dok motor dodje u godine cena ce mu rasti, tako je to kod nas, manje se gubi na polovnom nego na novom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Motocikl: Dl 650/22
On 11.10.2021. at 10:59, nafetS je napisao:

 


Juče se Atila vraćao sa puta, pokupio me u NS i pravac Horgoš. Mali strom je sad u garaži, sad sam punopravan član "sekte", posle 135km, baš se lepo vozi, brzo sam se "navikao". Kilažom su isti, ali na stromu je malo više i šire sedište, mini srčani udar kad stanem i pružim nogu, a nema tla ispod. :)
 

 

U zdravlju te služio,čestitam 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: suzuki v strom

drugari, da li je neko imao problem sa fabrickim kormanom za model 2017 u pogledu ergonomije? nekako rucke previse idu unazad, tako da zglob sake ne pada pod prirodnim uglom vec se nekako izvrce ka vani... ima neko da je menjao ili izradjivao custom?

Promenio član dzoniika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ja imam LSL sa podizačima

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja