Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

momci po vasem misljenu koji je bolji vizir. poviseni (kao sto sam uzeo i postavio na najvisoj poziciji i bije mi vetar tacmo gore u vrh kacike i trese mi glavu a visom sam 190..) ili onaj dodatak za vizir (ne znam kako de zove)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

momci po vasem misljenu koji je bolji vizir. poviseni (kao sto sam uzeo i postavio na najvisoj poziciji i bije mi vetar tacmo gore u vrh kacike i trese mi glavu a visom sam 190..) ili onaj dodatak za vizir (ne znam kako de zove)?

 

Kod mene je bio taj sa mra dodatkom kad sam kupio motor, visok sam 187 i isto nisam bio zadovolan, pa sam uzeo ovakav i extra je, mozeš da ga šteluješ kako ti najviše odgovara

 

0.0.1.acc_kaf3101.jpg

 

0.0.1.acc_kaf260_01.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Ko zna koji put... :-)

Visok sam 190, vozim podignutog vizira i po autoputu. Spojler mi je uvek najnize, nisam primetio nikakvu korist od podizanja, ni po kisi. Osim sto je ruzan k'o glad, nemam nikakve zamerke, naprotiv.

(Ovo su prve fotke motora, naravno, odmah sam makao pantere a brzo i xenone).

 

482367_10200281044885312_2067460514_n.jpg?oh=7ce1ceffc1b019c5885737e31ea03a1d&oe=554F1736

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1553 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

momci po vasem misljenu koji je bolji vizir. poviseni (kao sto sam uzeo i postavio na najvisoj poziciji i bije mi vetar tacmo gore u vrh kacike i trese mi glavu a visom sam 190..) ili onaj dodatak za vizir (ne znam kako de zove)?

Spusti vizir na najniži položaj i onda probaj,bićeš zadovoljan.Da ne kopiram sad,na 4 strani ove teme imaš detaljno poredjenje vizira i utisak čoveka koji je tvoje visine 190cm.

 

Ko zna koji put... :-)

Visok sam 190, vozim podignutog vizira i po autoputu. Spojler mi je uvek najnize, nisam primetio nikakvu korist od podizanja, ni po kisi. Osim sto je ruzan k'o glad, nemam nikakve zamerke, naprotiv.

(Ovo su prve fotke motora, naravno, odmah sam makao pantere....

 

482367_10200281044885312_2067460514_n.jpg?oh=7ce1ceffc1b019c5885737e31ea03a1d&oe=554F1736

 

 

Meni se baš SVIDŽAJU ovi panteri,što si to diro :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

momci po vasem misljenu koji je bolji vizir. poviseni (kao sto sam uzeo i postavio na najvisoj poziciji i bije mi vetar tacmo gore u vrh kacike i trese mi glavu a visom sam 190..) ili onaj dodatak za vizir (ne znam kako de zove)?

Spusti vizir na najniži položaj i onda probaj,bićeš zadovoljan.Da ne kopiram sad,na 4 strani ove teme imaš detaljno poredjenje vizira i utisak čoveka koji je tvoje visine 190cm.

 

Ko zna koji put... :-)

Visok sam 190, vozim podignutog vizira i po autoputu. Spojler mi je uvek najnize, nisam primetio nikakvu korist od podizanja, ni po kisi. Osim sto je ruzan k'o glad, nemam nikakve zamerke, naprotiv.

(Ovo su prve fotke motora, naravno, odmah sam makao pantere....

 

482367_10200281044885312_2067460514_n.jpg?oh=7ce1ceffc1b019c5885737e31ea03a1d&oe=554F1736

 

 

Meni se baš SVIDŽAJU ovi panteri,što si to diro :-)

 

jesam i na najnizem polozaju probao i jos gore je... ovako mi i malo trese glavu i plus gledam tacno na ivicu vizira i MNOGOO SE NERVIRAM. :@

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Ja imam onaj MRA vario ili kako vec (sa spojlerom) i skroz sam zadovoljan. Visok sa 186, na najnizem polozaju sa skroz izvucenim spojlerom (vise polozaje nisam probao zato sto nisam vozio dovoljno daleko od kako ga imam). Na autoputu 140 zatvorena kaciga (inace do 80 ne mora da se zatvara) vetar me udara u vrh kacige, ne smeta mi ipak vozim motor pa ne skodi malo vetra :) a plus ne pravi buffering za suprugu kad je iza mene. A na kraju krajeva i lep je ovako zatamnjen :) ova " jedra" mi nekako ne leze za gledati ih..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Brate,mojne to da me pitaš,si ćorav? Viš koliki je sa donje strane agregata :D

Aaa, ja mislio spojler i ralica, a u stvari je "spojler ili ralica". Sorry ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Ja imam onaj MRA vario ili kako vec (sa spojlerom) i skroz sam zadovoljan. Visok sa 186, na najnizem polozaju sa skroz izvucenim spojlerom (vise polozaje nisam probao zato sto nisam vozio dovoljno daleko od kako ga imam). Na autoputu 140 zatvorena kaciga (inace do 80 ne mora da se zatvara) vetar me udara u vrh kacige, ne smeta mi ipak vozim motor pa ne skodi malo vetra :) a plus ne pravi buffering za suprugu kad je iza mene. A na kraju krajeva i lep je ovako zatamnjen :) ova " jedra" mi nekako ne leze za gledati ih..

 

Ma, ne leze ni meni. Zato sam odmah, kada je motor dosao, skinuo ovo i stavio original, Tako sam i isao na prvo putovanje. Na sledece sam, zbog dugog drvljenja autoputem, vratio ovaj Givijev - i nikad ga vise nisam skinuo. Uostalom, sto je ruzniji, to mi se motor bolje slaze uz facu.

:-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Ima li neko na prodaju ili zna nekog ko možda ima ovu polovnu zaštitnu gumu koja ide na ramu iznad prednjih nogostopa. Leva mi je potrebna.

 

14105464431091_img_3324_result.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV LC

Ja sam pre tri godine kupio kod Joce "Profimoto" nove zastitne gume i levu i desnu i znam da to moze da nabavi.

Za polovne ne znam.

Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1553 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ima li neko na prodaju ili zna nekog ko možda ima ovu polovnu zaštitnu gumu koja ide na ramu iznad prednjih nogostopa. Leva mi je potrebna.

 

 

 

Nešo,ako i nadješ negde polovnu,ne verujem da je jeftinija od nove.Ja sam kupovao u Balosavi ,bila oko 15-16 eura.Turi malo silikona na nju da ne ispadne opet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1553 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Motor mi dosao bez toga. Preskupo mi za ukras, posebno jer nisam ni znao da to ide tu dok mi neko nije rekao.

:-)

Jesi ti proveravao da ne fali još neki deo  :) ,bitno da su bili panteri namunjeni  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

 

Ima li neko na prodaju ili zna nekog ko možda ima ovu polovnu zaštitnu gumu koja ide na ramu iznad prednjih nogostopa. Leva mi je potrebna.

 

 

 

Nešo,ako i nadješ negde polovnu,ne verujem da je jeftinija od nove.Ja sam kupovao u Balosavi ,bila oko 15-16 eura.Turi malo silikona na nju da ne ispadne opet.

 

 

Uzgred, cuo sam neku drugu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1553 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Koju cenu,podeli sa drugarima,nemo da tajiš :-)  

Sad nadjoh u knjižici da sam platio 18 eura kod Gagija,Joca tražio 25,a Eurosumar 30.Ja održavam kod Gagija motor ,možda je zbog toga bila niža cena,a i inače je čini mi se povoljniji od drugih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Uf, dosao bih rado, ali taj vikend sam vec bukirao za nesto monumentalno:

va_acdc-2015.jpg

 

:jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:

 

Damjane, inace u Ljubljanu cesto dolazim - iduci put kad bom motorom, javljam se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja