Jump to content

Moto Zajednica

Sacsh x road 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Dobar dan svima vlasnik sam sachs x road 125 i zanima me da li motor poseduje neku blokadu dobio sam par informacija od ljudi koji su ga posedovali da je krajnja brzina 120.Moj ide 102 procitao sam neke teme i nigde nisam nasao informaciju o blokada prosli vlasnik je rekao da nije siguran al misli da ima blokadu.Pa ko zna ili je posedovao ovaj motor dobro bi mi doslo neko misljenje ili nesto drugo. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Taj motoric bas oseca razliku u tezini, ako je neko sa 60kg vozio mogoa je malo brze da ide a ja recimo sa 90kg sam jedva 95kmh isao :)

Promenio član feelgod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Ја сам пре 10 година возио Sachs Madass 125cc, 100 км/ч је ишао ко од шале. Највише што сам успео је од Слап пумпе кад се укључујеш на аутопут (низбрдица) и у заветрини (сећам се из џипа полицијског) развио 120км/ч.Купио сам га новог, нисам скидао никакву блокаду. Али... Када сам га "разрађивао" возио сам свакондевно друга и нисам поштовао што су ми рекли да не возим под пуним гасом. Дал се тако разрадио да иде лепо не знам, али је кажем ти ипао лагано 100, 110.А упозмао сам дечка са истим мотором, каже 90 једва. Не знам до чега може да буде. 75-80кг сам имао и тад.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7156 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

To je 4-taktna vazdušara od 125ccm, i 100kmh je sasvim ok brzina za takav agregat, koji je uz potrošnju 2-3 litre vrlo štedljiv.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Opet je to samo 125 kubika. Ali me je zacudilo jako da neke slabije 125ice idu brze od njega kewaya speed, sprint pulser, i ova nova peda. Mozda je to do prenosa ili moje tezine. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav ljudi da ne bih otvarao novu temu pisacu ovde imam problem sa mojim saxom. Motor mi je zaribao u velikoj pesnici na radilici a nigde dalje lezajevi klip bregasta sve je uredu. Rastavio sam motor u bloku na radilici i velikoj pesnici su gliko lezajevi. Na radilici nema nikakva rupa kanal koji bi dovodio pritisak ulja u veliku pesnicu... Ja ne vidim kako on tu dobija ulje. Motor nije ostao bez ulja i polivao je bregastu itd.. Samo je ovde uhvatio. Ako neko zna bilo sta bilo bi mi od velike pomoci. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4559 postova

Ако је Ф Морини онда уље улази у велику песницу преко лечечег лежаја преко рупе на рукавцу радилице. Решење је исто као код Пјаџо агрегата од 125 па до 500.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja