Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XJ 600 Diversion

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Prica sa ovim motorom je sledeca: Motor je kupio moj ortak negde pred kraj prosle godine. Posto ne ume da vozi, ja sam motor dovezao iz Indjije kod mene kuci, jer on zivi u zgradi i motor je prezimio kod mene. Ja sam ga odvezao kod skakija, clana foruma, gde mu je skaki odradio servis i sve ostale stvari koje su trebale da se urade, nije se stedelo. Motor sam takodje dovezao kod mene, gde su prilike da ga vide imali neki clanovi foruma. Tako da je motor od kada mu je uradjen servis presao tek par stotina kilometara. Motor je registrovan, vodi se na mog druga Mancu, trenutno je na Petlovom brdu. U sustini sam samo ja i vozio taj motor. Motor je 2000to godiste, oko 20000km na satu, napred ima dva diska, sav je utegnut, lepo ide, ima par mesta gde se vidi da je nekad pao u levu stranu, ali nista strasno. Gume, lanac, lancanici i sve ostalo je u dobrom stanju. Vredi pogledati i probati motor. Cena je 2700 eura.  Kontakt telefon 0642618999.

 

 

post-744-12879005222368_thumb.jpg

post-744-12879005222783_thumb.jpg

post-744-12879005223198_thumb.jpg

post-744-12879005223593_thumb.jpg

post-744-1287900522607_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Prica sa ovim motorom je sledeca: Motor je kupio moj ortak negde pred kraj prosle godine. Posto ne ume da vozi, ja sam motor dovezao iz Indjije kod mene kuci, jer on zivi u zgradi i motor je prezimio kod mene. Ja sam ga odvezao kod skakija, clana foruma, gde mu je skaki odradio servis i sve ostale stvari koje su trebale da se urade, nije se stedelo. Motor sam takodje dovezao kod mene, gde su prilike da ga vide imali neki clanovi foruma. Tako da je motor od kada mu je uradjen servis presao tek par stotina kilometara. Motor je registrovan, vodi se na mog druga Mancu, trenutno je na Petlovom brdu. U sustini sam samo ja i vozio taj motor. Motor je 2000to godiste, oko 20000km na satu, napred ima dva diska, sav je utegnut, lepo ide, ima par mesta gde se vidi da je nekad pao u levu stranu, ali nista strasno. Gume, lanac, lancanici i sve ostalo je u dobrom stanju. Vredi pogledati i probati motor. Cena je 2700 eura.  Kontakt telefon 0642618999.

 

Da li moze slicica sa tim ogrebotinama od pada? Po prici motor deluje dosta pristojno. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

"orah"  ulubljenje na rezervoaru, jedva se vidi, rucica kvacila malo malo zakrivljena i vizir je pravljen. nije motor vise kod mene pa ne mogu da slikam, ali je stvarno minimalno osteceno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Dobar komad, ja ga vido... Diskovi su na nuli, ko da nikad niko nije kočio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

A nisi zainteresovan za kupovinu? Sto ne postavi oglas drugar?

Lepo, izgleda makina. Takodje, lepo cvece! Super!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja