Jump to content

Moto Zajednica

Boban-moto mehanika

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Coveka sam upoznao u kraju, ima servis na Vidikovcu, ja jos nisam imao potrebe da odem do njega ali sam ga pitao za par tehnickih saveta za hondu posto mnogo volim sam da petljam, i dobio vrlo precizna i korisna uputstva, tako da je preporuka...

Takodje sam cuo i da je doktor za cvaje...

 

Boban 064-164-24-18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Takodje sam cuo i da je doktor za cvaje...

 

Veliko hvala.

 

Ovo mi znači mnogo više nego što izgleda, pre koji minut sam saznao da Paganini radi i MZ.  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-Rakovica
  • Motocikl: Honda VT500C

Pridruzujem se horu hvalospeva o majstor Bobanu!!  ;D

 

Sada bez sale. Uradio mi je stelovanje ventila, karburatora i promenu ulja i filtera, i dao par dobrih saveta.  Ujutro sam predao motor, posle podne ga pokupio.

 

Preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.

Bio danas kod Bobana.

Prvi utisak vise nego odlican.

Sat vremena smo pricali, pregledao motor, dao par saveta. Normalan covek nije drzak ili uobrazen. Prica i ume da te saslusa.

Meni je OK.

 

Jedino sto se malo teze pronalazi jer nema nikakva reklama ni tabla za servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Posto sam skoro kupio motor, resio sam da ga vozim na osvezavanje kod

majstora  ;D . Usput se pojavio i problem sa karburatorima . Po preporuci prijatelja

nazovem Bobana, ispricam mu ukratko sta je problem i dogovorim se da dovezem motor isti dan .

Odem u sredu kod njega, dogovorimo se da ga kompletno rastavi, i pogleda sta treba da se radi i da mi onda kaze

koji su problemi i naravno cenu . U cetvrtak zvoni telefon, problemi sa rezervoarom (mora da se cisti), sredjivanje i

sinhronizovanje karburatora, zamena ulja, filter za gorivo, usputna podmazivanja i zatezanja .

Danas me Boban zove i kaze da je motor gotov  8) . Kako smo se dogovorili za cenu tako je i bilo .

Maksimalno transparentno, profesionalno, majstor zna znanje, ne mrzi ga da da poneki savet . Gnjavio sam ga

2 sata, sve je strpljivo izdrzao  :D . Moja topla preporuka .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Bio danas kod Bobana.

Prvi utisak vise nego odlican.

Sat vremena smo pricali, pregledao motor, dao par saveta. Normalan covek nije drzak ili uobrazen. Prica i ume da te saslusa.

Meni je OK.

 

Jedino sto se malo teze pronalazi jer nema nikakva reklama ni tabla za servis.

 

A gde se tacno nalazi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.

Kad skrenes levo na raskrsnici, ides preko dva lezeca pa opet levo. E ovo desno i nije bas ulica, nemoj da te zbuni, ima mali ivicnjak izgleda da se penjes na trotoar a ustvari je ulica....ja se malo resetovao kad sam prvi put isao. Onda cepas tom ulicom i kad naidjes na zgradu koja je ogradjena zuto-crnim stubicima - stigao si. Plava metalna vrata, obicno otvorena i unutra se vidi Bobanovo motorce  :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ma Boban je super tip i mnogo voli motore što govori o njemu i kao majstoru. Ja sam prošle godine, kratko vreme vozio kinesko čoperče i pitao par majstora za servis i samo što me nisu razapeli na krst u stilu ne radimo ta sr...a. Videh na forumu da Bobana hvale, čovek mi je u komšiluku pa rekoh da pozovem, ništa ne mogu da izgubim. Javim mu se i kažem da se radi o "made in china" motorčetu i da mi treba kontrola svega i shodno tome i adekvatan servis i Boban kaže dođi tad i tad, nemam predrasuda prema kini-svako vozi šta može i bolje i novo kinesko nego stari leš pa makar iz japana-nema problema. Doteram motor, Boban pregleda i kaže treba mi 2 dana. Ok, ispričamo se super, objasni mi milion stvari oko dotičnog motora i ja na levo krug i kući pešaka. Zove me za 2 dana i kaže motor je gotov dođi  i vozi. Dođem do njega, motor čeka uštelovan i prede kao mače, zamenjeno ulje, ubacio prigušivač u gornji auspuh po dogovoru, zategnut i podmazan lanac, iskrpio čak i polomljene plastične ušice na ukrasnim deklovima - ja ostadoh bez texta. Unapred mi je rekao koliko će da košta i dadoh kintu prezadovoljan. Nekoliko puta sam svraćao i onako bez veze, čisto da se vidimo i popričamo neobavezno i nikad se nije desilo da je ili nervozan ili nema vremena i u tom stilu. Drugaru kome sam prodao kineza sam preporučio da tera motor samo kod Bobana a i još par drugara koji voze slične motore. Mogu samo da kažem reči hvale za Bobana i da ga najtoplije preporučim svima ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Moram i ja da pohvalim Bobana!!

Elem kako sam totalni pocetnik mlogo su mi znacili saveti koje mi je dao.. I imao vremena samo za pricu..

 

Odlucio sam se i neki mali servis i poravku, dogovorili se za cenu. E a posto majstor Boban nije imao posla, koliko je predpostavljao, oko motora SPUSTIO mi je cenu!!! :)

Sto predpostavljam da JE za cudjenje.. Mada sem morao posle castiti coveka.. :) :)

 

Sve preporuke!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Obzirom da zivimo u komsiluku, Bobana znam preko 20 godina i samo reci hvale imam za njega.

Ne davno sam mu oterao ST da je malo pregleda i poslusa. Posle krace dijagnostike samo mi je rekao " JA JOS BOLJU NISAM VIDEO".

Mislim da ne treba da spominjem i savete koje mi je rekao u vezi ST-a i kako ga treba voziti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: BEOGRAD

ja isto poznajem Bobana,stanujemo zgrada do zgrade,mnogo dobar majstor,vrlo ozbiljno obavlja svoj posao,ja sam ga do sada mnogo puta gnjavio kada sam hteo da kupim motor,odma odem do Bobana ;D Njemu mogu da zahvalim sto danas vozim Enduro,a ne neku trkalicu,promenio mi je misljenje o trkalicama..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

ides od kosutnjaka ka meku na vidikovcu, prodjes raskrsnicu , ides pravo do video kluba "zabac" , skrenes levo, ides pravo, druga levo, pa prva desno, opet ides pravo i sa desne strane videces garazu u sklopu zgrade...

radi od 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Dva odlicna majstora..BoBan..a i Alja je tu u komsiluku

 

Obojica su enciklopedija znanja..i posteni u svom poslu..

Topla preporuka..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja