Jump to content

Moto Zajednica

Veliki pozdrav , mala pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova

I  kako to kodeks lepog ponasanja a i “pravila” vaseg ,odnosno sad vec mogu da kazem i "naseg" foruma nalazu , evo da vam se predstavim i ja. Zovem se Uros, iz Zemuna sam i veliki sam ljubitelj dvotockasa. Da budem iskren motore sam poceo da vozim relativno kasno(s obzirom koliko godina imam), ali svejedno, to svakako ne umanjuje moju ljubav prema njima. Trenutno vozim liberty 125 ali se trudim  da ga zamenim za nekog ozbiljnijeg ljubimca, ne zato sto je los, niti zato sto mi stvara probleme(mislim na kvarove i sl.) vec zato sto me vuku neke dalje marsute , a on svakako nije za to (mada je moj veliki prijatelj , od koga sam ga kupio, ZekaZmaj , par puta isao sa njime do Krusevca i odlicno se pokazao).Bilo kako bilo taj malisa ipak ne moze da zadovolji moje potrebe pa ukoliko neko zna nekog ko bi menjao neki ozbiljniji motor za liberty (naravno uz moju doplatu) mogao bi da mi pomogne makar informacijama. Prednost imaju Transalpi, Africe, Tenere i slicno 650-750ccm. Pa da i ja porastem!!!

I da ne duzim previse za prvi put , VELIKI POZDRAV za sve clanove BJB, posebno za Zmaja koji me je ovamo doveo!!! Do skorog vidjenja na drumu !!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja