Jump to content

Moto Zajednica

u nedelju 2 jul trka u Kraljevu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova

Izgleda da je neko nasao pare da napravi trku pa su nas juce zvali da nam jave da se vozi u nedelju trka sad ko nema gume i neke delove sve moramo na brzinu da sredimo !

 

Nadamo se da ce trka biti i da ce se svi pojaviti !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
e ljudi kolko je to sigurno, prosle godine sam isao na nesigurno i zeznuo se!!!!

 

Trka je sigurno zakazana za taj datum.

Znam iz razloga sto sam dao coveku oklop za R6 da se pojavi u Hapening klasi i idu na pripreme vec u subotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja sam planirao da u nedelju ujutru krenem za Kraljevo, gde se tacno odrzavaju trke da bih znao da dodjem i u koliko sati pocinju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Mladenovac, Medjuluzje

Trka je sigurno zakazana za taj datum.

Znam iz razloga sto sam dao coveku oklop za R6 da se pojavi u Hapening klasi i idu na pripreme v :arrow: ec u subotu.

 

Hhahaha :) ipak vozi sultan :D si video onaj lepi plakat na onoj prodavnici pored bioskopa :D U Batajnici je na hepningu bio cetvrti... mi svi ono kazemo alal mu vera ima nekog talneta, kada ono :) bio cetvrti od cetiri :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Trka je sigurno zakazana za taj datum.

Znam iz razloga sto sam dao coveku oklop za R6 da se pojavi u Hapening klasi i idu na pripreme v :arrow: ec u subotu.

 

Hhahaha :) ipak vozi sultan :D si video onaj lepi plakat na onoj prodavnici pored bioskopa :D U Batajnici je na hepningu bio cetvrti... mi svi ono kazemo alal mu vera ima nekog talneta' date=' kada ono :) bio cetvrti od cetiri :D[/quote']

 

Nije tacno.

Ako nisi bio na trci nemoj da pricas sta si cuo ako nisi proverio.

Mene i mog caleta je samo tada na toj trci odusevio jer je bilo dosta njih, a vozio je najlosili motor (onaj njegov GSXR 750, 1990) koji kocnice skoro da nije imao a u ostalim stvarima da ne pricam.

A i ne znam otkud ti to da je u Hapening klasi ucestvovalo samo 4 vozaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
prijatelji vidimo se sutra!!

ako neko ide preko PNa nek se javi da se jurimo :lol: :wink:

 

e bas necu zainat da idem u KV preko PN... :baeh: :lol:

 

ali zato ces ti morati preko KS , pa se javi ako ne bude padala kissa... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
ALO BRE LJUDI U KOLIKO SATI POCINJE TRKA????

 

Ma to niko ziv ne zna... kod nas se ne zna ni kalendar trka , a kamoli satnica

 

zato se lepo nacrtas u podne na Beranovcu i cekas kad ce da pocne...i dal ce da pocne :roll: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Evo sad se vratih sa trke. Trka kao trka nista posebno, kao da se skupilo nekoliko njih na stazi i voze se, jedino mi je klasa 1000ccm licila na pravu trku i bila je dobra borba.

Vreme je delimicno bilo lose (nije bilo vrucina sto je dobro ali bilo je tmurno) mada kisa nije padala do samog kraja trke.

U povratku nas je pratila kisa do Kg-a i onda, kao prosle godine, dodjem u Mladenovac a ovde ni kap kise.

Sve u svemu bar sam se lepo provozao i konacno upoznao Easy Ridera. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Trke su bile odliène!

U svakoj klasi je bilo nekoliko baš dobrih vozaèa na dobro sreðenim motorima i ostali koji nisu ispunili jedan (ili oba) pomenuta atributa. :D Ali, razlozi su jednostavni: ne ulaže se dovoljno para u moto-klubove, pa se i ne može oèekivati da se za prvo mesto bori 6-7 motora... jbg.

No, da ne ulazim u problematiku kojoj nije ovde mesto. Kao što reèe Brka, lepo smo se provozali. Èak, vožnja do dole je bila pravo uživanje. Nas je krenulo petoro: Mina, Edge, Igor, Pablo i ja, sjurili smo se do dole, odgledali trke, sreli se sa nekim starim i nekim "mladim" poznanicima, posle Kraljeva nastavili u Kruševac na ruèak (pozdrav domaæinima :prayer: ) pa gas nazad. U povratku smo 3 puta oblaèili kišna odela :cry: (pogodiše prognozu: mestimièno sa padavinama).

Postaviæu nekoliko slika veèeras ili ujutro (mali problemi sa hardware-om).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Posle 18 godina provedenih u motocrossu ,ja se nadjoh u brzincu ,ljudi osecaj je fantastican ,dobro jos mi ne ide imam greske u kocenju i izbor putanje ja jos uvek koristim motocross kocenje i prolaske kroz krivinu ,prvi trening sam vozio 1,27 ,340 a drugi 1 ,22 240 inace kod mene u box su dosli Mina ,Pablo ,Nesa i drugi

ZAO MI JE STO BRKU NISAM UPOZNAO

Nadam se dacete doci opet 23 jula u kraljevo ! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Lapovo, Kragujevac

Eto, otisao ja tamo u 13:10 kad ono vec pocele 125-ice. Za vreme te trke ja se promuvao malo po boxevima sa drustvom, gledali motore... 600ccm i happening nije bilo nesto narocito ali je zato 1000ccm bila odlicna trka! Jbg, Kule nam se obruka (godine cine svoje), Zeljko je lepo vozio ali Sone ih je sve "oduvao" 8) Sve cestitke svim takmicarima u klasi 1000ccm super stock, pruzili su stvarno odlicnu trku! Bravo momci :kul:

 

PS. opet ja nisam upoznao nikog sa foruma!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Posle 18 godina provedenih u motocrossu ' date='ja se nadjoh u brzincu ,ljudi osecaj je fantastican ,dobro jos mi ne ide imam greske u kocenju i izbor putanje ja jos uvek koristim motocross kocenje i prolaske kroz krivinu ,prvi trening sam vozio 1,27 ,340 a drugi 1 ,22 240 inace kod mene u box su dosli Mina ,Pablo ,Nesa i drugi

ZAO MI JE STO BRKU NISAM UPOZNAO

Nadam se dacete doci opet 23 jula u kraljevo ! :lol:[/quote']

 

Nisam imao pojma da si vozio trku, sto bar nisi postavio ovde na forumu da i ti vozis pa da se nadjemo i upoznamo.

Bas mi je krivo...

Nego, mogao si da me pozoves da vozim umesto tebe posto si rekao da ne bi voleo da vozis u Kraljevu zato sto staza nije bezbedna ili tako nesto, ako se secas... 8)

Sta ima 23 jula u Kraljevu? (predpostavljam da je motocross)

 

Jbg' date=' Kule nam se obruka (godine cine svoje)[/quote']

 

Covek se uopste nije obrukao. On ima skoro 5 banki.

Cak stavise ja sam bio odusevljen njegovom voznjom.

Ne zaboravi da je on prosle godine imao ozbiljnu povredu zadobijenu na trci u Kraljevu i nisam ocekivao ni da ce voziti a kamoli tako dobro.

Sve u svemu za sada je on nas najuspesniji vozac u brzinskim trkama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Posle 18 godina provedenih u motocrossu ' date='ja se nadjoh u brzincu ,ljudi osecaj je fantastican ,dobro jos mi ne ide imam greske u kocenju i izbor putanje ja jos uvek koristim motocross kocenje i prolaske kroz krivinu ,prvi trening sam vozio 1,27 ,340 a drugi 1 ,22 240 inace kod mene u box su dosli Mina ,Pablo ,Nesa i drugi

ZAO MI JE STO BRKU NISAM UPOZNAO

Nadam se dacete doci opet 23 jula u kraljevo ! :lol:[/quote']

 

Nisam imao pojma da si vozio trku, sto bar nisi postavio ovde na forumu da i ti vozis pa da se nadjemo i upoznamo.

Bas mi je krivo...

Nego, mogao si da me pozoves da vozim umesto tebe posto si rekao da ne bi voleo da vozis u Kraljevu zato sto staza nije bezbedna ili tako nesto, ako se secas... 8).

 

:lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Ne bre brko 23 jula opet road racing ,ajd prijavi se u hepening a inace ako dodjes u box gledaj samo startni broj 41 superstock ali mislim da sledecu idem u hepening ako me puste

a sto se tice Kuleta nezaboravite da je on prosle godine slomio kuk i da je jos na stakama !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
ajd prijavi se u hepening

 

A sta je potrebno modifikovati na motoru da bi ucestvovao u hepening klasi? Jel bas moguce isterati motor sa sve signalizacijom, retrovizorima, itd, ili ipak ima neka ogranicenja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja