Jump to content

Moto Zajednica

ako nije problem

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

ljudi ako nije problem da svi uplatite po 100 evra na moj racun bio bih vam vecno zahvalan ;D salim se naravno, ko ima motor da mu je zadnja guma 180 ili 190 ako bi hteo da izmeri kolika mu je sirina viljuske unutrasnja strana, i naravno da mi kaze, znaci zadnji kraj viljuske, UNAPRED HVALA!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

lele sto ste mi pomogli,svaka vam cast, mozda nema niko toliko siroku gumu na njegovom motoru ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

svaka vam cast,imamo temu o nekom bratstvu motorista,pitanja pomoci na putu,a ja sam samo trazio dimenzije viljuske,a sta bi bilo da sam trazio da neko dodje da mi pomodne da odslepam motor u gluvo doba noci,razocarenje :'( :-\ :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

xexe ...  :D ... e jbg Bobane , video sam ovu temu pre neki dan , ali ja sam na netu samo kasno uvece , ne mogu nocu da merim viljusku ... a preko dana zaboravim , a i bio sam ovih dana u Sutomore ... ajd provozaj se do Krusevca da popijemo po koje pivo i da izmerimo tu viljusku ...  ;)

 

a jel to nameravas da stavis siru gumu na FZR ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

idi sad izmeri :D,pa zamenio bi felnu tj stavio bih siru,nekako mi ova izgleda smesno,stavljena je guma 160 ali nije to to, zato bih prvo izmerio dal moze da se nabudzi na ovu viljusku da neuzimam samo felnu pa posle da trazim i viljusku ako nemoze samo felna, nemam cime da dodjem do tebe masina caput ali ce je namestim :D pozdrav druze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

hvala druze,kad sredim motor dolazim obavezno na pivo ;) a mozes i ti ovamo ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja