Jump to content

Moto Zajednica

CF MOTO MT 800

Recommended Posts

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Hahahahahhahahahhahaha

Bez mene...
Ne znam gde su pošli pored V-Strom 1050, Versys 1000, SuperTenere, Afrike, BMWa...


Hahahahahahahahahhahaa


Zaigrala se deca

Mukice, ušla voda u uši...

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk





  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Kao sto sam i napisao varadero i trk nisu za uporedjivanje,nije realno to uporedjivati. A 800 MT bih voleo da probam da bih video sta opravdava ovu cenu ali problem je sto su ovi zastupnici malo dalje od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L
On 2/24/2022 at 10:06 PM, Vampa said:

Screenshot_20220224-220512_willhaben.jpg

Bas se pitam koliko ima ljudi na svetu koji bas bas zele da voze cfmoto :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ne patim od brenda. Zabole me.

Nego nešto drugo mene brine. Ko stoji iza tog brenda? Koja kuća, diler? Delovi, katalog delova, ja ukucam broj šasije oni mi kažu koje pločice, filteri, lanac i lančanici, imam problem - kako da ga rešimo?!

E to se kupuje kad kupiš brend. 

NC 750 DCT, dobro vešanje i kusur za vozanje za te pare, a gde prođe ovaj CF proće i NC. 

Laku noć...

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1736 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
On 24.2.2022. at 22:48, mick je napisao:

Hajde, hajde...priznaj da nisi hteo da ga probaš da se ne bi navukao! :D 

i da se navukao, sedne na Super Tenere 1200 od 14000e i odvikne se instant od CF-a..  :jok:

Nadam se da ce kod nas biti razumnija cena, madaaa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1975 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 55 minuta, ProMaster je napisao:

i da se navukao, sedne na Super Tenere 1200 od 14000e i odvikne se instant od CF-a..  :jok:

Nadam se da ce kod nas biti razumnija cena, madaaa...

Ma kakva super tenera! Trebala bi mu hoklica da se popne na nju! :lol3: I ovaj Strom mu dođe kao Šarac Marka Kraljevića! :D 

 

Cena je ipak previsoka i definitivno nije za naše tržište, i to je jedini razlog zašto ne otići na CF. Jer realno ko nije seo i probao motor nije baš u poziciji da priča nešto više.

 

 

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1736 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Pre 2 sati, mick je napisao:

Ma kakva super tenera! Trebala bi mu hoklica da se popne na nju! :lol3: I ovaj Strom mu dođe kao Šarac Marka Kraljevića! :D 

 

Cena je ipak previsoka i definitivno nije za naše tržište, i to je jedini razlog zašto ne otići na CF. Jer realno ko nije seo i probao motor nije baš u poziciji da priča nešto više.

 

 

Ja sam sedeo, ali nisam ga vozio.

Otuda moje oduševljenje, koje je splasnulo kako je cena rasla do ozbiljno preteranih 13000e.

Taj motor ne moze da vude skuplji od VStrom 1050 XT, koliko god ja zeleo da prica sa CF uspe. O Super Tenere koja sada kosta u ovim zadnjim zalihama oko 14000 neću da pricam, pa cak i Africa je tu oko 14000.

 

Vise ne pričamo 10k vs 14k, vec 13k vs 14k, svi argumenti osim licnih afiniteta padaju u vodu.

Promenio član ProMaster

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1975 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 37 minuta, ProMaster je napisao:

Ja sam sedeo, ali nisam ga vozio.

Otuda moje oduševljenje, koje je splasnulo kako je cena rasla do ozbiljno preteranih 13000e.

Taj motor ne moze da vude skuplji od VStrom 1050 XT, koliko god ja zeleo da prica sa CF uspe. O Super Tenere koja sada kosta u ovim zadnjim zalihama oko 14000 neću da pricam, pa cak i Africa je tu oko 14000.

 

Vise ne pričamo 10k vs 14k, vec 13k vs 14k, svi argumenti osim licnih afiniteta padaju u vodu.

Ma kakvi...sad na stranu šala. Oprema koju motor ima košta ali ne toliko da se ide na cenu jedne Afrike. CF je trebao da istera dve 800MT generacije sa povlašćenim cenama pa tek onda da ide na cenu, kad se dokaže. 

 

Iskreno da imam 13k Afrika bi mi sad u garaži stajala čak i KLR novi bi došao u obzir. Ali ponašam se uskladu sa mogućnostima...i opet se vozi nov bajk :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1599 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Ja ga sigurno neću kupovati novog. Za mene je nerealno skup, ne znači i da je loš, vreme će pokazati. Za CF ostaje jedino nada da se na nekim drugim tržištima ne cene japanski motori kao kod nas i da se na tim tržištima više cene gedžeti i oprema od pouzdanosti i višedecenijske tradicije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Već sam napisao, ali pošto još nema zvanične objave, 99% sam siguran da će kod nas osnovna cena za sport biti oko 9500 a touring oko 10500. Komplet kofera još oko 1000.

 

Cene motora u Austriji po pravilu nisu za poređenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1975 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 48 minuta, Mr_Wolf je napisao:

Već sam napisao, ali pošto još nema zvanične objave, 99% sam siguran da će kod nas osnovna cena za sport biti oko 9500 a touring oko 10500. Komplet kofera još oko 1000.

 

Cene motora u Austriji po pravilu nisu za poređenje.

Na prošlom eventu u organizaciji CF-a gde smo i probali motor...najavljena je cena od 11-12k u osnovnoj varijanti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1975 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 51 minuta, milomir22 je napisao:

Ja ga sigurno neću kupovati novog. Za mene je nerealno skup, ne znači i da je loš, vreme će pokazati. Za CF ostaje jedino nada da se na nekim drugim tržištima ne cene japanski motori kao kod nas i da se na tim tržištima više cene gedžeti i oprema od pouzdanosti i višedecenijske tradicije.

Ako cene nastave da skaču što je i najavljeno...a CF ostane na ovim moožda negde i napravi priču. Kod nas ne...oni su digli cene i ovih drugih modela po 1000e. 650MT je bio najpovoljnija cena i kupovina do pre poskupljenja, sad nema smisla za taj novac uzeti taj motor, makar ja tako mislim a imao sam CF i mogu da kažem da im 650cc agregati uopšte nisu loši.

Ipak se CF kod nas bazira na kvadovima najviše...baš se vidi da ne ulažu u moto segment.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1736 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Pre 17 sati, milomir22 je napisao:

Ja ga sigurno neću kupovati novog. Za mene je nerealno skup, ne znači i da je loš, vreme će pokazati. Za CF ostaje jedino nada da se na nekim drugim tržištima ne cene japanski motori kao kod nas i da se na tim tržištima više cene gedžeti i oprema od pouzdanosti i višedecenijske tradicije.

Fora je sto cak i tako kad gledaš, ovaj motor nema nesto wow gedzete koji mogu da opravdaju. Tempomat, LCD i ostale gluposti ima i Strom 1050, koji ima i jači agragat i motor koji je dokazan bez premca, kosta 12500e. Neka izvine, ali ja ne bih "prodao" poverenje u Stroma za dve limene manjerke.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Nikad!

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Živeo V-SMOR

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1975 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

A vidi sad...posle se ljudi pitaju šta je sa Ukrajinom i Rusijom. Dođe jedan tasmanijski divljak i počne da viče Strom, Strom u sred Kine koja sarađuje sa Nemcima! I posle đavo vam kriv :lol3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja