Jump to content

Moto Zajednica

Mitas, hitno :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Sada je zadnja E 08 u Coningu 5010,00 din, malopre sam zvao i razmisljam se da je uzmem. Sta misliste? Koliko je to u Bosni jeftinije?

 

Batali to uzmi conti i ne razmisljaj 1000 din je veoma mala razlika da bi se zajebavao sa ovakvom gumom. Mitas+voda=PLJASSSSS!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Sada je zadnja E 08 u Coningu 5010,00 din, malopre sam zvao i razmisljam se da je uzmem. Sta misliste? Koliko je to u Bosni jeftinije?

 

Batali to uzmi conti i ne razmisljaj 1000 din je veoma mala razlika da bi se zajebavao sa ovakvom gumom. Mitas+voda=PLJASSSSS!!!!!

 

Pa ne bih se bas slozio sa tobom, ali ajd, neka ti bude!

Meni je jedino proklizao na zebri po vlaznom a po kisi nikad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Sada je zadnja E 08 u Coningu 5010,00 din, malopre sam zvao i razmisljam se da je uzmem. Sta misliste? Koliko je to u Bosni jeftinije?

 

Batali to uzmi conti i ne razmisljaj 1000 din je veoma mala razlika da bi se zajebavao sa ovakvom gumom. Mitas+voda=PLJASSSSS!!!!!

  Kako da je conti 1000 din skuplji kad ga nema ispod7000+ dinara. S druge strane dosta ljudi je ovde nahvalilo ovu mitas gumu. Ja nesto i ne vozim po kisi a ako je tako onda idem znatno sporije.

Sta sad?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Sada je zadnja E 08 u Coningu 5010,00 din, malopre sam zvao i razmisljam se da je uzmem. Sta misliste? Koliko je to u Bosni jeftinije?

 

Batali to uzmi conti i ne razmisljaj 1000 din je veoma mala razlika da bi se zajebavao sa ovakvom gumom. Mitas+voda=PLJASSSSS!!!!!

 

Pa ne bih se bas slozio sa tobom, ali ajd, neka ti bude!

Meni je jedino proklizao na zebri po vlaznom a po kisi nikad.

Neske, proklizace dok ih jos malo "skines", vjeruj mi. Sem toga, prednja guma puca oko cepova. Obecah da cu staviti sliku al... :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Sada je zadnja E 08 u Coningu 5010,00 din, malopre sam zvao i razmisljam se da je uzmem. Sta misliste? Koliko je to u Bosni jeftinije?

 

Batali to uzmi conti i ne razmisljaj 1000 din je veoma mala razlika da bi se zajebavao sa ovakvom gumom. Mitas+voda=PLJASSSSS!!!!!

 

Da li mislis na continental contigo. Posto ja razmisljam za tu gumu za BMW ali je neki hvale a neki kude. Pa sad neznam sta da radim dal continental ili nesto drugo

Izvinte za of.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Mitas zadnju sam kupio prosle godine mislim u avgustu i od tad sam prosao nekih 5000km. Oce da prokliza na mokro al vrhunac je sto sam pre neki dan dok sam podmazivao lanac malo poblize pogledao gumu. Ispucala je kao da je stara 10 godina! Imao sam na bubi i emzejcu gume iz praistorije koje su delovale bolje nego ova od godinu dana!

 

Znam samo da sledeca guma nece biti mitas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Mitas zadnju sam kupio prosle godine mislim u avgustu i od tad sam prosao nekih 5000km. Oce da prokliza na mokro al vrhunac je sto sam pre neki dan dok sam podmazivao lanac malo poblize pogledao gumu. Ispucala je kao da je stara 10 godina! Imao sam na bubi i emzejcu gume iz praistorije koje su delovale bolje nego ova od godinu dana!

 

Znam samo da sledeca guma nece biti mitas.

 

Pa reklamiraj, ja koliko znam garancija je dali tri dali pet godina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Ne mogu sad da se bakcem sa time, nazalost imam precih stvari da popravljam na motoru. Inace nista mi ne znaci da mi drugu daju istu takvu. Ova je ispucala oko cepova, putna enduro guma je u pitanju, mislim da je e-07. Teracu ja to jos ovu sezonu pa cu na prolece da stavim neku bolju nadam se.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ovde je rec o e08 koja je bolja guma! Ja mislim da vredi i neka se menja na svakih 6,7k nije skupo.

Svi mi pricamo o E08. Set dodje oko 100 E. a vec za 120 cimi mi se moze da se uzme Conti Escape npr. Pazi sad, nije ovaj Mitas totalno losa-dok je novija pogotovo, odlicno drzi na suvom, samo se nadjes u par situacija kad zakljucis da tih 20+ eura razlike stvarno nikakva usteda nisu. Na kraju, ovo je samo moje iskustvo, a izbor je tvoj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ja napred imam Anakee koji moze jos celu sezonu tako da bih uzeo samo zadnju. Conti mi je skuplji 30e. Ne znam gde si ti gledao, u kojoj firmi?

 

Izvini za gresku al veruj mi da i 2000 nije mnogo

 

 

@All

Mitas na kraju pocne da prioklizava i po suvom licno sam se uverio na uscu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1000ds, Honda VTR1000f na prodaju

evo i moje iskustvo sa mitasom.

Mitas guma samo na oci, i pod nokat dobro izgleda a u praksi je prica skroz drugacija.....

Na suvom i toplom drzi generalno dobro :-\  ali i pod najmanjim nagibima oce da klizne na belom,dok po kisi... :o toliko mora da se pazi da mi se vise i ne seda na nju dok skroz  ne osusi... 1 up djene djene, a cim jos neko sedne i malo prtljaga, najbolje je motor na voz...

celava metzelerka je bolja od nove mitas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Onda je odluceno da mitas otpada! Hvala ljudi bar sto se mene tice. Da li ima neko dobru preporuku nove gume do 80 90eura? Ili ako neko ima dobru polovnu mada za polovnu vec postoji tema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 476 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DR 650, CF MT 450

Ovi u Konigu opet nemaju gume. Ima li ko ideju kako doci do 90/90-21 E-08 gume?

 

kako nemaju gume moj najbolji drug drzi coning ja sam uzo mitas 18 ce msm dobio xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12111 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

0038763337182

Covjek se zove ( i preziva) Slavko Laco i nalazi se u Kiseljaku kod Sarajeva i ima Mitas gume.

Bude  i po moto susretima po BiH. Cini mi se da te gume ima i neko iz Han Pijeska, pa ako neko nekoga zna...

 

Cene iz Kiseljaka:

 

90/90-21 E08 ---> 38e

130/80-17 E08 --> 52e

140/80-17 E08 --> 54e

 

Montaza besplatna, kafa uz montazu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja