Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki 636 2003god. karakteristike i ostalo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Pa pre svega interesuje me nesto vise o ovoj masini molio bih da ljudi koji imaju ovaj motor da mi malo napisu cime su zadovoljni a cime ne.Odnosno dali ima neke mane ja bih zeleo da kupim ovakav motor ali mnogi mi kazu a nemoj kawasaki je los kao kad se leti zagreje pa ga ugasite posle tesko pali i tako jel to istina molio bih savete.Hvala :lol: :idea:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Nemam ja taj motor, ali sumljam da je to tacno da se motor tesko pali. To je motor novije generacije sa direktnim ubrizgavanjem, i ako je motor u redu (znaci nikad skrsen, ili ko zna kako budzen) onda ne bi trebalo da bude problem da se upali, hladan ili vruc.

 

to je samo moje misljenje, a ovde ima ljudi koji vise znaju, pa ako sam pogresio nek me isprave...

 

srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Jeste on vozi 636 ali 2005 ili 2006god a mene interesuje 2003god . ipak hvala ti .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: lazarevac
Pa pre svega interesuje me nesto vise o ovoj masini molio bih da ljudi koji imaju ovaj motor da mi malo napisu cime su zadovoljni a cime ne.Odnosno dali ima neke mane ja bih zeleo da kupim ovakav motor ali mnogi mi kazu a nemoj kawasaki je los kao kad se leti zagreje pa ga ugasite posle tesko pali i tako jel to istina molio bih savete.Hvala :lol: :idea:

 

Ja imam zx 6r 2004 .A to bi trebalo da je isti model kao 2003.Kod mene se dobro pokazao, i motor se ne pali tesko,do 110 stepeni mu je radna temperatura,u opste se ne greje kao sto kazes.A inace ima 91-92 kilovata tj nekih 128 konja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja