Jump to content

Moto Zajednica

Velikogospojinski dani 2008 -Moto žurka sve freee!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Pa evo zamoljen sam od strane opstine da postavim temu ! U okviru Velikogospojinskih dana u Utorak 26 Avgusta odrzace se moto zurka na Tiskom keju .

* Početak zurke 16:00 okupljanje

* 18:00 klopa bajkerski pasulj dok traju zalihe !!!!

* 19:00 Defile gradom posle defilea Streetfight Show -Dečko iz Bačke Topole!

*20:00 Bajkerske igre ( Bacanje radilice ,Izbor za najbucniji motor merenje decibela ,Spora Trka itd)

*21:00 Sveti gral Koncert , Orthodox Celts

Evo i program za ostale dane atrakcija Konjijada,Subota 21:00 Zdravko Čolić, Nedelja 21:00 Severina .ponoc veliki vatromet !!!

 

http://www.novibechej.com/aktuelno/gospojina%202008.htm

 

Obezbedjen parking sa obezbedjenjem za motocikliste svih 6 dana dok traje festa ! Motorima ne naplacuju parking!

 

I ljudi sve to za djabe znaci sve je free za bajkere plus obezbedjen kamp mesto za bajkere sa tusevima ,svi su dobrodosli u sto vecem broju .

Pozdrav i vidimo se!!! :D;) Znaci ovako ja nisam organizator ja samo pomazem da sve prodje u najboljem redu i da se svi vi koji dodjete dobro osecate . ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Pa evo zamoljen sam od strane opstine da postavim temu !

Obezbedjen parking sa obezbedjenjem za motocikliste svih 6 dana dok traje festa ! Motorima ne naplacuju parking!

I ljudi sve to za djabe znaci sve je free za bajkere plus obezbedjen kamp mesto za bajkere sa tusevima ,svi su dobrodosli u sto vecem broju .

 

:o :o :o da li je ovo znak da dolaze bolja vremena ili je predsednik opstine biker???  ;D ;D ;D

 

u svakom slucaju kaciga dole :D mislim da ce ovo biti prvi moto skup koji cu posetiti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 99 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Druze, nadam se da neces zameriti ako okacim program za one koje mrzi da citaju onoliko teksta na linku sto si dao?  :)

 

Sa6fx_imggospew6.jpg

404.jpg

 

Pozz! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

nije ni cudo sto ce biti dobro 064/2222-755 ATILA  ;D ;D ;D

 

E sad kako ce biti videcemo nadamo se najboljem em prvi put se odrzava ovako nesto a kod nas u N.Bečeju nema ni moto club ali ima dosta motora pa eto u z pomoc podrske opstine su omogucili neki dan i za bajkere a i predsednik opstine voli ovakve egzibicije sto mislim da je i dovelo do toga da se nesto preduzme bilo je pokusaja pravljenja nekog skupa ali kako sam cuo pre odjebani su onako ladno .Boze zdravlja pa cemo vidimo sta ce i kako ce biti u sustini druzenje je najbitnije u svemu. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

E jbg  ja cu morati da dodjem kao pesak prodao bike,ili biciklom ipak i to su dva tocka pa se vidimo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

obavezno dolazim mislim de je naj bolje da inajmim sobu na nedelj dana pa da se preselim u n.becej.u subotu dolazim da wslusam colica u nedelju da gledam severinu i onda utorak zurka .bice ovo zanimljivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Super. Recite mi jos kako ide naziv opstine, tj. mesta u kom se to odrzava, da bih povezao temu sa kalendarom ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ej, sminkeru, cuvaj jedno mesto za mene, a mozes i neku komsinicu, necu ti se naljutiti...  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Super. Recite mi jos kako ide naziv opstine, tj. mesta u kom se to odrzava, da bih povezao temu sa kalendarom ;)

 

 

Novi Bečej!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

obavezno dolazim mislim de je naj bolje da inajmim sobu na nedelj dana pa da se preselim u n.becej.u subotu dolazim da wslusam colica u nedelju da gledam severinu i onda utorak zurka .bice ovo zanimljivo

uh brate pa zar narodnjake

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

obavezno dolazim mislim de je naj bolje da inajmim sobu na nedelj dana pa da se preselim u n.becej.u subotu dolazim da wslusam colica u nedelju da gledam severinu i onda utorak zurka .bice ovo zanimljivo

uh brate pa zar narodnjake

postao zrtva turbo folka :D :D :

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Auuuu... Respect za ovo... U subotu ocu u Srbobran a ide mi se i na Cholu  :D Vidimo se u utorak !

pa nista ti nebi falilo da isto kao i ja oko 7, 8 sati krenemo polako iz srbobrana u n.becej

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Izbor za najbucniji motor ? Hmmmmmmm  ::) ::)::)

 

Ni ne pomisljaj... ::) Pusti bre malo da se i druga deca igraju!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Izbor za najbucniji motor ? Hmmmmmmm  ::) ::)::)

 

Ni ne pomisljaj... ::) Pusti bre malo da se i druga deca igraju!  :D

 

Ti si samo ljubomoran jer je tvoj gixer zrtva mode  ;D ;D ;D Aj skini taj fenseraj, dam ti fore  :D Ti dodji bez, a ja cem sa ovim "standardnim za plasenje starih ljudi". Vidite kakav je, ne da mi da se igram  ::) ::)

Salu na stanu, aj javim ti se ako budem isao pa da vozimo zajedno posto od cekanja tebe definitivno nema nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Sta da vam kazem osim da sam ja kao domacin prezadovoljan odzivom na nasu tako da kazem moto zurku nikad vise forumasa nije bilo na jednom mestu,bilo je sigurno 300-500motora po mojoj nekoj proceni s obzirom da je bio radni dan bilo je super pasulj odlican pohvala za kuvara .

Slike malo kasnije  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Bilo je mnooogo vise od onoga sto sam ocekivao.Jako lepo mesto,puno motora,extra pasulj i naravno dobri domacini.Svaka cast za organizaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Jao ljudi sto je bilo dobro!  :o

 

Odlicna lokacija, dobra organizacija, ODLICNO DRUSTVO (nikad vise forumasa na skupu), i super provod.  Svaka cast domacini!

 

P.S. Jedino je bilo nekih huligana sto su palili gume, ali o tome ce drug Arnold vise reci...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Tako je Maki taj huligan sam bio ja i jedan drugar sta da kazem morao sam da je menjam jadna guma presla 8800km za tri i po meseca i bila je gotova a ja sam je samo dokrajcio za svoju dusu sam je malo upalio hmm malo hehe dobro malo vise i danas je legla nova guma!!! Spreman da se trosi opet. :D

Evo par slicica o zurci . ;D ;)

 

post-212-12879003211978_thumb.jpg

post-212-12879003212486_thumb.jpg

post-212-12879003213003_thumb.jpg

post-212-1287900321336_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja