Jump to content

Moto Zajednica

1. MOTO ŽURKA, M.K. "No Limits", Kikinda, 23.08.

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Dajte više  pozovite  neku drugu grupu da svira , Sveti gral sam gledao bar pedeset puta i najblaže rečeno dosadili su , treba uopšte generalno gledano biti malo maštovitiji  i  uvesti neke novine u moto skupove , ali nema veze dolazim sigurno da se napijem i naspavam  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Meni je bilo lepo. Nije bilo puno ljudi,ali je drustvo bilo super. Dobila sam nagradu za najsimpaticniju bajkerku,ali s obzirom na jaku konkuranciju (bila sam jedina devojka koja je dosla motorom)-nije bas neki veliki uspeh! :D :D :D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Steta sto je bilo manje ljudi i motora nego kada je  Mk  MAMUT organizovao ali mi je ipak bilo bolje nego dva sata ranije u Srbobranu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda

Veći klub-više ljudi, manji klub-manje ljudi!! Šalim se, još uvek smo "mladi" i "neiskusni" ali, eto, pokušali smo! Sto problema sa malo novaca, ali odradili smo nekako.

Glavna ideja je bila da smanjimo  troškove ljudi koji dolaze, jel brate ovo je sve postalo moda i komercijala, svako "selo" ima skup i samo naplaćuju, a za to ništa ne dobiješ (uglavnom). Uglavnom, ulaz je bio slobodan, pasulja je bilo u "neizmernim" količinama (340 litara!!!), al nestalo nam tanjira!!! zamislite ljudi-900 tanjira smo kupili i na kraju bez tanjira!!! Piće je bilo simboličnih 50 dindži.

Slažem se za "Sveti Gral", momci su dobri, ali stvarno ih slušamo svugde! Možda zato što su dobri i nisu preterano skupi. No, slažem se-treba uneti novine na našim skupovima u Srbiji.

Striptizeta  i go-go igračice nas ladno ispališe, iako je sve bilo dogovoreno!!

Na kraju, dođe i nevreme, oko ponoći prvo strašan vetar! Da nije poskakalo nas 30-tak i  sdušno se okačilo o "šatru" sve bi odletelo pravo u vodu!

Koristim priliku da se još jednom zahvalim svim koji su tom prilikom pomogli!

A kiša je lila celu noć! Zamislite! u Kikindi pre toga nije pala ni kap mesec i po dana!!

No, eto tako-prava odiseja, ali smo zadovoljni jer smo održali žurku i upoznali dosta novih prijatelja, i naučili po nešto iz grešaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja