Jump to content

Moto Zajednica

APRILIA RS125 CAJGERI PITANJE ??

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Pozdrav ljudi, :)

Kako ste ?...

 

Imam par pitanja,

 

Zanima me, sta znaci ovo co LD, co1 D , coID, ili sta vec pise u ovom malom gore displeju ??? Da li znate sta je to ??

 

r8ZJ7_bikepics377790800ga1.jpg

404.jpg

 

 

 

A i interesuje me gde mogu da nabaim cajgere razne za apriliu rs125 2002 godiste ??Da li znate nesto vise o tome ??Ima li ko da se razume u to ???

 

 

 

Hvala unapred ljudi  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Banja Luka

ako se malo bolje zagledas vidjeces da pise Cold (hladan). Onda od 30-31 pocinje da povecava i broji temperatutu.

a to cajgere mi prevedi jer ne znam sta znaci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

E pa dobro, heh pomislio sam da pise cold, ali dobro,.Ok razumem sada , hvala ;-)

 

A mislim na cajgere, na ove satove, tacnije ova dva sata, da li ima ikakav nacin za njihovu modifikaciju, promena onog osnovnog crnog papirnog sablona i ostalih stvari !?Dodavanje novih boja , nove kazaljke i tako dalje !?

 

Znate otpriike na sta mislim ?!

Na tjuning uglavnom,, kao i za rucke i ostale stvari ?!

 

Jel ima to negde ?!Da se kupi kod nas ili da li uopste postoji ?!

 

Hvala  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Banja Luka

Mislim da to neces uspjeti naci, tj. potpuno sam siguran. Sijalica se lako promjeni ali sat koliko sam primjetio ne moze da se rastavi, mozda obrtomjer.

Pokisavao sam da tastavim sat i jedino sto sam uspjeo je da slomim ono za ponistavanje malog brojcanika i tu sam odustao. zato je na vecini koliko sam primjetio orginalna kilometraza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Jagodnjak, Baranja, Hrvatska

pozz.

u somboru ima neko ko pravi naljepnice za podlogu sata, i opcenito naljepnice za motore, super su kvalitete...

videcu sa mojima di su pravili , pa ti resim broj, jer su oni sebi radili za aute i motore..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Hvala puno,

A jel moze da se stave dodatni, npr pokazivac u kojoj sam brzini ili slicno.Dodatne takve stvarcice, neki displejcic ili tako nesto..

 

A ovo te nisam razumeo bas, znaci ako ja stavim umesto klasicne bele lampice on ce mi sijati npr plavo, jel !?!?

 

A jel to pojedinacno moze da se menja za pozadinu i posebno za kazaljku ili kkao vec ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Hvala puno,

A jel moze da se stave dodatni, npr pokazivac u kojoj sam brzini ili slicno.Dodatne takve stvarcice, neki displejcic ili tako nesto..

 

A ovo te nisam razumeo bas, znaci ako ja stavim umesto klasicne bele lampice on ce mi sijati npr plavo, jel !?!?

 

A jel to pojedinacno moze da se menja za pozadinu i posebno za kazaljku ili kkao vec ?!

 

Pozadinu mozes menjati, ali prvo moras rasturiti cajgere. Ja imam pozadine cajgera u beloj i zutoj (Agusta look  ;D) boji, za model <'95, ali sam na kraju vratio standard. lampice takodje mozes jos lakse zameniti.

 

Sto se pokazivaca stepena prenosa tice, postoje univerzalni kitovi koji funkcionisu, vidjao sam na netu da ljudi stavljaju. Kako rade i koliko kostaju, pojma nemam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

heh, hvala ti Maki druze puno, sada barem znam ponesto o tome sto me je jako interesovalo ;-)

 

Naravno hvala i svima ostalima koji su ucestvovali u ovoj temi i pomogli mi ;-)

 

P.S.Uskoro kada promenim pozadinu i stavim neke lampice, slikacu pa cu okaciti fotku,  ;D

 

Pozdrav ljudi i jos jednom veliko hvala  ;D ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

A jel moze da se stave dodatni, npr pokazivac u kojoj sam brzini ili slicno.Dodatne takve stvarcice, neki displejcic ili tako nesto..

 

gear-indicator.jpg

 

http://www.gear-indicator.com/

 

Dok ti namestiš ove zezalice, proći će leto ;D Aj prvo kupi motor, pa se vozi celo leto, pa na zimu sređuj  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Banja Luka

Sve to u redu ali kako rastaviti sat na rs 125???

Ako bas bi volio da vidim kako se to radi jer ja nisam uspjeo

trebao bi malo da vratim sat ali mi se ne vrti busilicom ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja