Jump to content

Moto Zajednica

Peda TEK 125/250

Recommended Posts

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 11 sati, Rade koenig je napisao:

Sad vidim da je 130, ok. Moram vecu nema sta 😁 @ivica744 koju si razliku osetio u odnosu na fabricku kinesku kramponku???

Motor od sinovca,nema vibracija za razliku od fabrickih koje su klizale po asfaltu,a ionako ne ide na makadam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Pozdrav, hteo sam da pitam da li je jos neko cuo za nove Peda modele koji stizu ove godine u Srbiju? Stizu neki novi skuteri tipaq r9 je negde unapredjen i ima digitalnu tablu kao ET, a najzanimljiviji mi je Peda RX Adventure koji ce biti u rasponu od 125cc-350cc, sa ubrizgavanjem ali i dalje vazdusnim hladjenjem, po izgledu slican Tekkenu ali nekako lepsi , normalno svi dolaze iz Zongshen fabrike samo sto se sirom sveta drugacije zovu

65952.png

download.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova

Сервисирам Мундијале ЕVO 300, идентични агрегат и веома трома справа. Постоје могучности за ремап и прераду ауспуха па да све то живне, иначе грех божји.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
On 2/22/2024 at 10:54 AM, Grggaa said:

Pozdrav, hteo sam da pitam da li je jos neko cuo za nove Peda modele koji stizu ove godine u Srbiju? Stizu neki novi skuteri tipaq r9 je negde unapredjen i ima digitalnu tablu kao ET, a najzanimljiviji mi je Peda RX Adventure koji ce biti u rasponu od 125cc-350cc, sa ubrizgavanjem ali i dalje vazdusnim hladjenjem, po izgledu slican Tekkenu ali nekako lepsi , normalno svi dolaze iz Zongshen fabrike samo sto se sirom sveta drugacije zovu

65952.png

 

Ja sam planirao da sad na prolece uzmem Tekk250 ali sam pre neki dan video ovo i jako mi se svidelo. Nadam se da ce biti izlozen primerak na sajmu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3053 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Podižu kinezi kvalitet i ulepšavaju dizajn, ali sad već i cena nije malecka, približila se pravim brendovima kao što su Voge, QJ Motor...

Što bi onda neko kupovao Pedu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

To kao kad bi ste detetu od 5 godina prognozirali karijeru u boksu sa 20godina... Znamo svi da njegoj uspeh sa 20 godina zavisi od treninga i zivota koji bude vodio do tih godina...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
On 1. 3. 2024. at 15:19, Rade koenig je napisao:

To kao kad bi ste detetu od 5 godina prognozirali karijeru u boksu sa 20godina... Znamo svi da njegoj uspeh sa 20 godina zavisi od treninga i zivota koji bude vodio do tih godina...

Baci pogled na klizac lanca,sinovcu se pokidao u voznji prosli vikend.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: PedaTek250
14 minutes ago, ivica744 said:

Baci pogled na klizac lanca,sinovcu se pokidao u voznji prosli vikend.

Koliko je km presao ukupno s motorom ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Oko 8000,isao u SD i u povratku kod AR kad je raskvacio zacagrlja lanac po viljusci.Inace i na prethonoj pedi pro xt lanac zamenjen na 12-13000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: PedaTek250
6 minutes ago, ivica744 said:

Oko 8000,isao u SD i u povratku kod AR kad je raskvacio zacagrlja lanac po viljusci.Inace i na prethonoj pedi pro xt lanac zamenjen na 12-13000.

Meni je moj majstor (nije ovlasceni servis za pedu) rekao da dodjem na 6.000 - 7.000 da menjamo lanac. Zato sam te i pitao koliko je presao. Kaze zamenimo i onda si miran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Upravo sada, MilaBike je napisao:

Meni je moj majstor (nije ovlasceni servis za pedu) rekao da dodjem na 6.000 - 7.000 da menjamo lanac. Zato sam te i pitao koliko je presao. Kaze zamenimo i onda si miran.

Secam se za motor prethodni da je novi lanac i na oko i na kilo bio bolji od fabrickog,a cena cini mi se nekih smesnih 3-4000 dinara.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Gledam oglase za novog Tek 250 i na nekim stranicama na polovnim automobilima pise da Tek 250 ima 18KW/24KS. Da li neko mozda zna da mi kaze, da li je to greska ili Tek sada stvarno ima jaci agregat?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Najveći problem kod Pede su nepouzdane informacije, čak a možda i pogotovo kod uvoznika. Pro xt 250 je dobio efi, možda je i tek, ali ko će znati s njima. Jedno je sigurno, ja i saobraćajnu da vidim ne bi joj verovao.

Sent from my 220333QNY using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Braco, sta da uradim da podignem putnu brzinu bar na 110-120km/h nista mi vise ne treba… kazu moze preko lancanika. Koji? Sta jos moze da se podigne, sad mi je 95km/h putna 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 953 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Nađi neki "chain sprocket calculator" na netu koji ti je smislen za korišćenje pa vidi.

Meni je kul ovaj:


WWW.GEARINGCOMMANDER.COM
Motorcycle speed and sprocket calculator with bike database for gearing, sprockets, tires and chains of over 1750 bikes. Request yours to be added as well.

Ovaj je jednostavan:



I ovaj je ok:

WWW.BLOCKLAYER.COM

⚙ Calculate chain and sprocket sizes lengths ratios RPM and chain speeds



Sent from my 2107113SG using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
On 3/15/2024 at 1:32 PM, RopePero said:

Gledam oglase za novog Tek 250 i na nekim stranicama na polovnim automobilima pise da Tek 250 ima 18KW/24KS. Da li neko mozda zna da mi kaze, da li je to greska ili Tek sada stvarno ima jaci agregat?

Potvrdili su mi u Pedi da ce novi tek 250 uskoro stici i da ima novi agregat sa 25KS

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Lancanik od yamahe...prepravljen na 4 rupe. Originalni 42 zuba novi 47. Smanjuje se max brzina ppvecava se snaga.653450076421e08f6e66b627af8a87ce.jpg84482fa8b6773f3c6a45bde89907a541.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja