Jump to content

Moto Zajednica

Peda TEK 125/250

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Smederevo - Osipaonica
  • Motocikl: apn4 T15 - CBF500

Rade vrednost vizira je 3900din postarina ne spada u vrednost. Taj vizir nailazi na aliju i za malo manje samo ako pase jer kao sto rece neko vise je za okrugao far.
Kvalitet ,pa za kineski motor........ 
I meni je tek 250 uzi izbor i verujem da bi za brzine do kojih on stize trebalo bi da je dovoljno ovo s alija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Peda Tek 250
On 12. 5. 2023. at 13:30, Zlajo91 je napisao:

Da, znam da nema ,,fabrički”. Nisam se baš najbolje izrazio mislio sam dal mozda paše sa nekog drugog modela ili neki od onih sa aliexpresa. Našao sam na netu neki argentinci kako su odradili i to mi se baš svidelo

edit. Sad sam video klip što si postavio, baš ću kontaktirati momka da ga pitam, hvala

IMG_8094.png

Postoji fabrički vizir, ja sam pitao direktno uvoznika za Pedu, TJ Compani iz Novog Sada i imaju ga, ide u kompletu sa nosačima i košta 6500din. Ja planiram da odem do distributera u Nišu da proverim da li ga imaju na stanju ako nemaju verovatno ću naručiti iz Novog Sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
Pre 3 sati, Dejan SD je napisao:

Rade vrednost vizira je 3900din postarina ne spada u vrednost. Taj vizir nailazi na aliju i za malo manje samo ako pase jer kao sto rece neko vise je za okrugao far.
Kvalitet ,pa za kineski motor........ 
I meni je tek 250 uzi izbor i verujem da bi za brzine do kojih on stize trebalo bi da je dovoljno ovo s alija.

Znam mili moj nisam slep vidim koliko kosta ali sam rekao cenu sa postarinom jer je naznacena ispod :na_glavi:na istoj slici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Smederevo - Osipaonica
  • Motocikl: apn4 T15 - CBF500

Izvini Rade , brate ali si napisao ovako :
"
Evo ima solidan vizir na Aliju, e sad sa putnim troskovima oko 5500 din, ne znam da li se placa carina na to???:stabre:"
Do vrednosti od 50 evropskih dinara ne naplacuju carinu ,na paketu za vrednost paketa pise tih  3900 dinara. Mada nekad prodju i skuplji paketi bez carine. 
Ja ne vidim lepo,isto nisam slep ali nosim naocare i ne ljutim se :)


Zlajo91 jesi to sipao modricu MOTOTAKTOL RACING 4T SAE 15W-50?
Nisam ni znao da imaju 4T moto ulje.

Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
Pre 6 sati, nikajoka je napisao:

Postoji fabrički vizir, ja sam pitao direktno uvoznika za Pedu, TJ Compani iz Novog Sada i imaju ga, ide u kompletu sa nosačima i košta 6500din. Ja planiram da odem do distributera u Nišu da proverim da li ga imaju na stanju ako nemaju verovatno ću naručiti iz Novog Sada.

E ovo nisam znao, moraću i ja da ih kontaktiram da vidim izgled, cena je sasvim ok. Toliko izadju i kineski sa poštarinom. Da li možda imaš sliku kako izgleda? Nisam nigde našao da su postavili što me malo čudi. Isto ko što su napisali gore da postoji i centralni štender. Nigde i niko nema u ponudi po oglasima.

 

Pre 2 sati, Dejan SD je napisao:

Izvini Rade , brate ali si napisao ovako :
"
Evo ima solidan vizir na Aliju, e sad sa putnim troskovima oko 5500 din, ne znam da li se placa carina na to???:stabre:"
Do vrednosti od 50 evropskih dinara ne naplacuju carinu ,na paketu za vrednost paketa pise tih  3900 dinara. Mada nekad prodju i skuplji paketi bez carine. 
Ja ne vidim lepo,isto nisam slep ali nosim naocare i ne ljutim se :)


Zlajo91 jesi to sipao modricu MOTOTAKTOL RACING 4T SAE 15W-50?
Nisam ni znao da imaju 4T moto ulje.

Pozdrav svima.

Jesam, pisao je momak o tome ovde na forumu par stranica ranije. I stvarno je u Bosni smešna cena tog ulja. Menjač mi stvarno bolje radi, mada moram biti iskren dok je hladan ide malo teže zbog gustine ulja, ali stvarno je to kratko vreme, možda dve ulice. 

https://modricaoil.com/Product/Read/MOTOTAKTOL-RACING-4T-SAE-15W-50-producttype-6

Promenio član Zlajo91

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Peda TEK 250

Pozdrav ekipa, planiram da kupim Peda TEK 250 u Banjaluci, da odradimo dostavu brzom postom. 
Na koje stvari treba obratiti paznju odmah na pocetku, srafove koje treba pricvrstiti i sve ostalo?

Da li je uredu odmah promjeniti ulje na Nestro Mototaktol 15W50 (Modrica)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
Pre 2 sati, Tebra11 je napisao:

Pozdrav ekipa, planiram da kupim Peda TEK 250 u Banjaluci, da odradimo dostavu brzom postom. 
Na koje stvari treba obratiti paznju odmah na pocetku, srafove koje treba pricvrstiti i sve ostalo?

Da li je uredu odmah promjeniti ulje na Nestro Mototaktol 15W50 (Modrica)?

Što se ulja tiče ne znam, ja sam prvi servis(ide na 400km) uradio kod ovlaštenog servisera. Drugi servis na 1000km sam urario sam i sipao ulje koje si naveo. Što se šarafa tiče možes maltene sve proveriti, generalno moje iskustvo kaže da je motor sklon vibracijama samim tim i šarafi se popuste. Ja naprimer uzmem kutiju sa alatom sa vremena na vreme i redom dotegnem skoro pa svaki šraf.

 

Pre 1 sat, Krokodilo je napisao:

Мототактол постоји у варијанту 10 - 40, 15 - 50 и 20 - 50 полусинтетик.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


 

Mislim da nisi upravu, što se tiče 4t ulja od modriče ima samo varijanta 15w50.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
Pre 2 sati, Tebra11 je napisao:

Pozdrav ekipa, planiram da kupim Peda TEK 250 u Banjaluci, da odradimo dostavu brzom postom. 
Na koje stvari treba obratiti paznju odmah na pocetku, srafove koje treba pricvrstiti i sve ostalo?

Da li je uredu odmah promjeniti ulje na Nestro Mototaktol 15W50 (Modrica)?

Što se ulja tiče ne znam, ja sam prvi servis(ide na 400km) uradio kod ovlaštenog servisera. Drugi servis na 1000km sam urario sam i sipao ulje koje si naveo. Što se šarafa tiče možes maltene sve proveriti, generalno moje iskustvo kaže da je motor sklon vibracijama samim tim i šarafi se popuste. Ja naprimer uzmem kutiju sa alatom sa vremena na vreme i redom dotegnem skoro pa svaki šraf.

 

Pre 1 sat, Krokodilo je napisao:

Мототактол постоји у варијанту 10 - 40, 15 - 50 и 20 - 50 полусинтетик.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


 

Mislim da nisi upravu, što se tiče 4t ulja od modriče ima samo varijanta 15w50.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
pre 8 minuta, Krokodilo je napisao:

Не бих био тако самоуверенemoji41.png7cd754ad59a2888a2ca253d848dad36e.jpg243efde4b8639d8010cc46607076ca45.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Interesantno, ni na njihovom sajtu nema ovaj podatak. Baš ću da pogled po radnjama da li ima drugih viskoziteta. Svaka čast :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: BG - PN
  • Motocikl: JL 125 11 - Sprint Prince i Fuego Tekken - Peda Tek 250
pre 21 minuta, Krokodilo je napisao:

Код нас га има у све три варијанте.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Gde ima da se kupi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
Pre 1 sat, Krokodilo je napisao:

Код нас га има у све три варијанте.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Baš ću da potražim 10w40, fabrički to ulje i ide u ovaj motor. Ja sam sipao 15w50, ali radi posao. Menjač mi bolje radi, doduše kad sam isipao predjašnje ulje(sipao ovlašteni serviser) izašlo je malo manje od 1.5L. Samim tim cenim da je i to bio jedan od problema zbog čega je teže išao u brzine.

Promenio član Zlajo91

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
On 13.5.2023. at 16:39, nikajoka je napisao:

Postoji fabrički vizir, ja sam pitao direktno uvoznika za Pedu, TJ Compani iz Novog Sada i imaju ga, ide u kompletu sa nosačima i košta 6500din. Ja planiram da odem do distributera u Nišu da proverim da li ga imaju na stanju ako nemaju verovatno ću naručiti iz Novog Sada.

Da upravu si, istu cenu su i meni rekli. Ja sam ih kontaktirao preko vibera da bi mi poslali slike da vidim kako izgleda. Još sam tražio da vidim dal imaju sliku kako je na motoru. Za sada su mi ovo poslali.

IMG_8209.jpeg

Promenio član Zlajo91
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
pre 33 minuta, Zlajo91 je napisao:

Da upravu si, istu cenu su i meni rekli. Ja sam ih kontaktirao preko vibera da bi mi poslali slike da vidim kako izgleda. Još sam tražio da vidim dal imaju sliku kako je na motoru. Za sada su mi ovo poslali.

IMG_8209.jpeg

Kapiram da uz vizir dolaze i nosaci, ne samo staklo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
pre 32 minuta, Rade koenig je napisao:

Kapiram da uz vizir dolaze i nosaci, ne samo staklo...

Da i to sam ih pitao, medjutim dosta su škrti sa odgovorima. Videću do sutra dal će mi odgovoriti pa ću ih pozvati. Mada mi lakše ovako zbog slika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

0-02-05-2301355c25febc6f4a5b4a09286586bc

 


0-02-05-751a0617c2bf5edb89446c22b5889f33

 


0-02-05-80ba095c2223e66bc52d01db794b78e3

 

Dosla nova tura u NS.

Upravo je ispred mene momak zavrsio kupovine jedne TEK 250.

Promenio član slave74
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250
Pre 1 sat, slave74 je napisao:

0-02-05-2301355c25febc6f4a5b4a09286586bc

 


0-02-05-751a0617c2bf5edb89446c22b5889f33

 


0-02-05-80ba095c2223e66bc52d01db794b78e3

 

Dosla nova tura u NS.

Upravo je ispred mene momak zavrsio kupovine jedne TEK 250.

Možda zato oni meni nisu danas odgovarali, ako su sastavljali. Probaću sutra da vidim šta i kako za taj vizir. Teško je oceniti preko slike koje su mi poslali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Retko kad odgovore na viber, zovi ih, pa insistiraj. Imaju u  radnji magacin krcat delovima, a uskoro stize nova tura delova. Tesko da po pozivu odu  u magacin da nesto traze. Tek kad kupac dodje u radnju.

Takvo je moje iskustvo s njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250

Razumem, odgovori su takvi kao da nisu ni odgovorili. Na 3 pitanja odgovore maltene jednom rečju. Videću sutra, u krajnem slučaju razmišljam da kontaktiram dilera tu u Su, pa nek on naruči od njih. Tako sam čekao i crash bar. Pa ako mi se ne svidja neću uzeti i ćao. Ne ide mi se baš u Ns zbog vizira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peda Tek250

Veruj mi i mene. Prosto mi je neverovatno da nigde na oglasima nema slika sa vizirom. Realno cena je prihvatljiva i verujem da bi dosta njih možda i stavilo. Sve se nadam da će se neko ovde javiti da je stavio taj fabrički vizir i da će nam poslati sliku:stabre:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja