Jump to content

Moto Zajednica

MK "TRIUMPH" Zajecar MOTO SKUP 8.9.10. Avgust

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ne bi bilo lose da zakacis flajer za moto skup uz svoj naredni post, da ljudi vide program skupa i ostale relevantne stvari ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ja stizem sa delom ekipe najverovatnije u petak 8. oko podneva, dok ce ostatak ekipe stici uvece. Ima li jos koga da putuje iz Nisha?

Vidimo se na po koje 'ladno zajecarsko  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja stizem sa delom ekipe najverovatnije u petak 8. oko podneva, dok ce ostatak ekipe stici uvece. Ima li jos koga da putuje iz Nisha?

Vidimo se na po koje 'ladno zajecarsko  ;D

 

 

 

 

 

 

Do;azim  ja u subotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Naravno stizem i ja sa ekipom.  ;D

Ja stizem bez ekipe, sta ces sad ? ;D ;D  Hehe, vidimo se tamo :)

 

Ne znam, videcemo tamo.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

  Evo, stigao sam sa moto skupa  u Zajecaru, i opsti utisci su odlicni, jedino je slaba kisica u toku puta povremeno kvarila raspolozenje.  Sam nacin putovanja na moto skup u Zajecaru  je bio poseban t.j islo se preko Aleksinca, Jezera Bovan, Soko Banje, Planine Rtanj Boljevca, Gamzigradske Banje u jednom smeru i u povratku do Nisa preko Knjazevca,Planine  Tresibabe,Svrljiga, Malche . Ja sam se kratko zadrzao na samom skupu, video se sa par prijatelja , naravno opet nikog nisam video sa BJB -a , (verovatno su svi u Obrenovcu), i lagano preko Tresibabe do Nisa. Upoznao sam Mikija Kawasakija (koji je obecao da ce postati nas BJB clan  ;D ( i njegov prelepi  KLE  :), i vozili smo veci deo puta preko Rtnja, i ja sam se prilicno lepo proveo na toj voznji. Sada kad sam, stigao kuci pocelo je nevreme i jaka kisa i grmljavina, nadam se da ce se ostatak ekipe lepo provesti nocas u Zajecaru i zelim im lepo vreme. 

Evo koja slicica:

 

 

 

 

 

post-165-12879002259787_thumb.gif

post-165-12879002260172_thumb.jpg

post-165-12879002260435_thumb.jpg

post-165-12879002260676_thumb.jpg

post-165-12879002261021_thumb.jpg

post-165-12879002261307_thumb.jpg

post-165-12879002261547_thumb.jpg

post-165-12879002261786_thumb.jpg

post-165-12879002262022_thumb.jpg

post-165-12879002262261_thumb.jpg

post-165-12879002262512_thumb.jpg

post-165-12879002262764_thumb.jpg

post-165-12879002263013_thumb.jpg

post-165-12879002263312_thumb.jpg

post-165-12879002263538_thumb.jpg

post-165-12879002263838_thumb.jpg

post-165-12879002264203_thumb.jpg

post-165-12879002264545_thumb.jpg

post-165-12879002264787_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Lep skup .Zajecarci se pokazali kao pravi domacini kojima nije materijalni interes u prvom planu vec pre svega zabava i druzenje.Ulaznica 300 dinara,jeftine cene pica,odlican gulas ( ponovio jedanput) i pasulj.Defilie protekao u najboljem redu.Ceo Zajecar izasao da nas pozdravi.

Stronser izveo odlican program dizanje na zadnji ,pa na prednji ,pa sa jednom pa sa dve devojke,postavio domaci zadatak lokalnim dizacima koji su bezuspesno pokusavali da ga imitiraju.Ukratko vrlo lepa i opustena atmosfera,bez frke ,preglasne muzike .Pucaca ni za lek ,skoro pa da su mi falili,odnosno opalili su tu po neki corak ;)

Kisa u najavi je mozda ucinila da neki ne dodju na skup ali mi se cini da su mnogo pogresili ,sto se mene tice Zajecar je upisan kod mene velikim slovima.POZDRAV ZA SVE KOJI SU BILI TAMO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 604 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: TDM

ocena 5!!!

jedina "zamerka" i trimuphu i vitezu i east ridersima:ja volim da ponesem uspomenu sa svakog skupa(majcu),e na sva tri skupa su te majce "sakrivene"

negde u nekom cosku ispod nekog stola.mozda bi mogli sledece godine lepo da zakace jednu "reklamnu" da visi da se vidi da ima i na njoj kartonce sa cenom pa ko voli ....

bez ljutis komsije - ovo je dobronamerna kritika ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Moram da priznam da sam malo razocaran ovim skupom. U Zajecar smo stigli prvi (nas petorica), na ulazu nas je sacekao neko od organizatora koji nam je pozeleo dobrodoslicu, obecao nalepnice i turu piva jer smo prvi usli u kamp. Naravno za nalepnice smo platili 300din a pivo smo kupili. Ne bih da me pogresno shvate ali ipak treba odrzati rec. WC je bio tokom noci zakljucan, sankera koji toci pivo je bilo nemoguce pronaci, a kao da se i sami organizatori uplasili nevremena pa je u kampu bilo samo nas nekoliko gosta sa strane. Ako je neko mogao da dodje iz drugog grada valjda ga treba ispostovati i bar zbog solidarnisti sedeti i kampu. U subotu ujutru je deo nase ekipe krenuo za Nish, preko Knjazevca, Vreme se popravilo ali  smo mi bili mokri premoreni i iznervirani pa nam kolona motorciklista koju smo sreli nije ulivala sumnju da smo trebali ostati.

Ne bih da budem neko zakrealo, verovatno su se mnogi lepo proveli ali iz mog ugla je to izgledalo ovako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Moram da priznam da sam malo razocaran ovim skupom. U Zajecar smo stigli prvi (nas petorica), na ulazu nas je sacekao neko od organizatora koji nam je pozeleo dobrodoslicu, obecao nalepnice i turu piva jer smo prvi usli u kamp. Naravno za nalepnice smo platili 300din a pivo smo kupili. Ne bih da me pogresno shvate ali ipak treba odrzati rec. WC je bio tokom noci zakljucan, sankera koji toci pivo je bilo nemoguce pronaci, a kao da se i sami organizatori uplasili nevremena pa je u kampu bilo samo nas nekoliko gosta sa strane. Ako je neko mogao da dodje iz drugog grada valjda ga treba ispostovati i bar zbog solidarnisti sedeti i kampu. U subotu ujutru je deo nase ekipe krenuo za Nish, preko Knjazevca, Vreme se popravilo ali  smo mi bili mokri premoreni i iznervirani pa nam kolona motorciklista koju smo sreli nije ulivala sumnju da smo trebali ostati.

Ne bih da budem neko zakrealo, verovatno su se mnogi lepo proveli ali iz mog ugla je to izgledalo ovako.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sreo sam vas negde kod Svrljiga i bas sam se pitao sto se vracate tako rano ...sad znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja