Jump to content

Moto Zajednica

Bežanija, 29.07.2008.

Recommended Posts

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Na žalost, moram da postavim ovu temu jer vidim da niko nije... Posle svih stvari koje su se dešavale u gradu nalazim se s drugarom na 25. maju i sav potresen kaže da je na Bežaniji video težak udes motoriste i automobila, došao je malo kasnije no što se to desilo pa ne zna detalje. Motor je izgoreo i on misli da je bio neki enduro, nije  siguran i da rekli su mu ljudi da  motorista nije nosio kacigu, previjao se po putu od bolova. Neki momci su mu već tu pomagali ali kaže da motorista nije bio prisutan, nije radio šta su mu pomagači govorili već se previjao i tresao po putu, krv mu je išla iz levog uva.

Kaže mi drugar, policija stigla, samo su mu proverili puls na ruci, videli daje znake života i  ostavili ga dole i počeli da rade uviđaj, ništa da pomognu ni da zovu Hitnu pomoć, koju su ljudi već zvali ali  za 15min još nisu stigli dokle je bio tamo moj drugar.

 

Ne zna šta se desilo te ne bi da nikoga okrivi za udes. Nadam se da će sve biti ok...

Zna li neko nešto o ovome? Ovo je slikao na licu mesta...

 

post-2656-12879001805851_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
već se previjao i tresao po putu, krv mu je išla iz levog uva.

 

Auh... :(.

Valjda ce mu biti ok...

 

Sad vec gotovo, jbiga, ne nose se kacige radi izbegavanja kazne, vec zbog sebe.

 

Na ovo sam naleteo:

 

Do nesreće je došlo kada su se na raskrsnici sudarili automobil i motocikl.

 

U ovom trenutku nije poznato da li ima povređenih, jer lica koja vrše uviđaj nisu htela da daju izjave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Jebote pa ovo je ispred moj zgrade :o :o :o :o

Malopre sam prosao i vidim na asvaltu nesto je gorelo, reko klinci palili nesto :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Sad sam bio do trafike koja je na toj raskrsnici, komsija kaze da je decko OK.

Daj Boze da je u pravu

Evo sta je ostalo od motora

 

post-1939-12879001807183_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Ne bih zeleo da budem neka ptiza zlosutnica ali koliko sam cuo od drugara, izgleda da se desilo najgore!  :-[

 

P.S. ovo je NEPROVERENA informacija i nadam se pogresna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

nadam se da je decko ok...

 

nemojte samo molim vas da pisete ovakve gluposti da policija nije htela da zove hitnu pomoc, to je van pameti. bilo ko da prijavljuje udes prvo pitanje je da li ima povredjenih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

nadam se da je decko ok...

 

nemojte samo molim vas da pisete ovakve gluposti da policija nije htela da zove hitnu pomoc, to je van pameti. bilo ko da prijavljuje udes prvo pitanje je da li ima povredjenih.

slazem se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

nadam se da je decko ok...

 

nemojte samo molim vas da pisete ovakve gluposti da policija nije htela da zove hitnu pomoc, to je van pameti. bilo ko da prijavljuje udes prvo pitanje je da li ima povredjenih.

 

u ostalom i ako nije pozvana hitna, panduri nece sigurno da SAMO pipnu puls povredjenog i da nastava uvidjaj ??? ??? ??? koilko god ih ne volim, oni nisu takvi :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

nadam se da je decko ok...

 

nemojte samo molim vas da pisete ovakve gluposti da policija nije htela da zove hitnu pomoc, to je van pameti. bilo ko da prijavljuje udes prvo pitanje je da li ima povredjenih.

 

u ostalom i ako nije pozvana hitna, panduri nece sigurno da SAMO pipnu puls povredjenog i da nastava uvidjaj ??? ??? ??? koilko god ih ne volim, oni nisu takvi :o

 

Takvi su, video sam licno, vise puta! Kad su ono dvoje pali kod Gazele, tip (koji je polomio obe noge) je pokusavao da dodje do svoje devojke koje se nije pomerala, dok su oni stajali pored njega i gledali ga kako pokusava da puzi! A drugo, jedan koji se otima sa tipom koji je hteo da skoci sa mosta i njegov kolega koji je mirno stajao sa strane i gledao. A sta da su obojica pala s mosta? Ma lagano... Nemam dobbro misljenje o njima i to iz prve ruke!  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

nadam se da je decko ok...

 

nemojte samo molim vas da pisete ovakve gluposti da policija nije htela da zove hitnu pomoc, to je van pameti. bilo ko da prijavljuje udes prvo pitanje je da li ima povredjenih.

 

u ostalom i ako nije pozvana hitna, panduri nece sigurno da SAMO pipnu puls povredjenog i da nastava uvidjaj ??? ??? ??? koilko god ih ne volim, oni nisu takvi :o

 

Takvi su, video sam licno, vise puta! Kad su ono dvoje pali kod Gazele, tip (koji je polomio obe noge) je pokusavao da dodje do svoje devojke koje se nije pomerala, dok su oni stajali pored njega i gledali ga kako pokusava da puzi! A drugo, jedan koji se otima sa tipom koji je hteo da skoci sa mosta i njegov kolega koji je mirno stajao sa strane i gledao. A sta da su obojica pala s mosta? Ma lagano... Nemam dobbro misljenje o njima i to iz prve ruke!  :-X

Ne dao Bog da vidim tako nesto, sasuo bi mu par komada u stomak >:( >:(>:( Pa nek mi sude

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ne bih napisao to da mi tako nije rekao drugar koji je bio na licu mesta kad su došli panduri. A i Abdullah100ka je to video svojim očima na drugom mestu tako da izgleda da im je to praksa...  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ne bih napisao to da mi tako nije rekao drugar koji je bio na licu mesta kad su došli panduri. A i Abdullah100ka je to video svojim očima na drugom mestu tako da izgleda da im je to praksa...  >:(

Jedna, dve laste ne cine prolece ::) Ja cu i dalje da nastavim da zivim u uverenju da im to nije praksa koliko god ih ne simpatisao  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Nadam se da je povredjeni dobro , a jutros sam pricao sa drugarom sa klinickog centra imali su sinoc dovozenje na urgentni centar motocikliste i trazeno je da bude spemna sala za reanimaciju . Neznam dali je upitanju ista osoba ali se nadam da ce sve biti dobro .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Kada curi krv iz uha to bas nije dobar znak. Obicno dodje do pucanja baze lobanje ili jedne druge kosti koja sacinjava lobanju. To nikako nije dobar znak!  Ne mora da se zavrsi fatalno , ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Zemun

nadam se da je decko ok...

 

nemojte samo molim vas da pisete ovakve gluposti da policija nije htela da zove hitnu pomoc, to je van pameti. bilo ko da prijavljuje udes prvo pitanje je da li ima povredjenih.

 

u ostalom i ako nije pozvana hitna, panduri nece sigurno da SAMO pipnu puls povredjenog i da nastava uvidjaj ??? ??? ??? koilko god ih ne volim, oni nisu takvi :o

Policajci i vatogasci nesmeju da pomeraju povredjenog bez hitne pomoci,radim ko vatrogasac i 1000 puta cekamo hitnu da bi nekog npr izvukli iz kola

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: London

C/P sa Cannonball foruma

 

sinoc sudar na Bezanijskoj kosi, lik Fiestom pokupi motoristu, koji naravno (a, zasto bi??) nije imao kacigu... ziv je, al tesko povredjen... inace, motor se od udarca i klizanja po asfaltu zapalio i explodirao, a Bog je sacuvao vozaca da je otkizao dalje od motora... inace, brzina nije bila nikakva, oko 30-40 na sat... bar tako kazu...

aV1e0ff9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Sad sam pricao sa klincima koji ga poznaju.

Vozio je KTM 125ccm.

Mali je ziv, ali je nagnjecio grudni kos. :o :o Od opreme je imao NISTA >:( >:(

Ako sam dobro cuo zovu ga Ivke ili tako nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ako je tako DRAGO mi je da sam cuo pogresno! Decku zelim brz oporavak a jos brze da stavi hebenu kacigu sledeci put kad sedne na moped!

 

Ja sam rekao da je dobro prosao, al da je trebao malo jace da se lupi pa posle nek kuka sto nije imao kacigu, jaknu.... >:( >:(

Joj kad bi mogao da im pre nego sto sednu na motor da docaram bol polomljenih kostiju i razbijene glave >:( >:(>:(

Niko bre nece da uci na tudjim greskama  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja