Jump to content

Moto Zajednica

Put kroz vreme (Senjski rudnik, Ravna reka)

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Veliki pozdrav Lalajko a i svima vama koji ste procitali ovaj opis...Zivim u Senjskom Rudniku od svog rodjenja i ne postoji drugo mesto u kome bih proveo svoj zivot,studiranje me je privremeno odvojilo od njega ali nakon zavrsetka planiram ponovo da se vratim tamo....Nije sve tako crno kao u tvom opisu,npr . plate nisu bas toliko male kako i pise,mada bi trebale da budu mnogo vece za ovaj tezak posao mada svi znamo u kakvoj drzavi zivimo,mnogo mladih mojih godina tamo rade jer je tesko naci posao bilo gde drugde...Taj bazen je takodje u funkciji i koristi se u sezoni kada se mi omladinci okupimo,okrecimo ga i operemo i ne ispadne toliko lose :D Pocelo je renoviranje S.Rudnika kako je i najavljeno donacijom EU tako da je izvodjenje radova u toku i uskore se ocekuje njihov zavrsetak...Drago mi je sto si posetio moje mesto,nadam da ti se svidelo i da ces ponovo doci...Ako budes dolazio ikada ponovo zeleo bih da budes moj gost posto i ja volim motore i cesto posecujem razna mesta po Srbiji kad god mi se ukaze prilika...

 

Ovo je stranica na fb o nasem S.Rudniku https://www.facebook...iRudnik?fref=ts

 

Veliki pozdrav svim bajkerima...:)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Lalajko , odlican putopis i drago mi je da se tema osvjezila .

Ovo mjesto cu posjetiti sigrno , a posebno kucu dje je sniman ,,Petrin Venac ,, 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Letos kad sam bio u Sisevcu hteli da prošetamo i vidimo staro rudarsko okno ............................ stativa, sve zaraslo u korov i odustali posle nekih 300-400m sve zapušteno i propada 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Eh... podseti me ova tema na ovaj kraj... prosao sam proslog leta bas ovim krajem... izgleda isto kao kad je lalajko isao i pisao ovaj putopis pre 16 godina... tuzno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja