Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 19-20 jul 2008, Vlasinsko jezero

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2419 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja ovaj put necu. Nije zbog mene nego zbog motora, i zbog ovih 100na sat. Mislim, ispravan je i moze on to da drzi ali se muci. Tura izgleda do yaya al jbg, nemam dovoljno konja, pogotovo sto ce se putovati ceo dan pa ako bi vas zadrzavao, kao sto sam zadrzavao na Tari, stigli bi sutra ujutru.

 

Eh koji bedak, ekipa izgleda strava...jako mi je zao sto propustam

 

ps. Lalajko kako je krenulo jos malo pa ce biti ,,BJB vikend voznja, Mars"   :D

 

Hacky nemoj da ti doalzimo pod prozor da te budimo ujutro!

Ako je samo to razlog, razloga nema! Ako treba, zakačiću te za moj traktor pa ću te vući!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1370 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Lep provod, dobre puteve i lepo vreme vam zelim

Ja opet propustam voznju i jaaaaako mi je zao, ali dok se ne "oporavim" malo samo cu da citam vase putopise  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pozdrav svima koji ce odvozziti turu siguran sam da ce im ostati u lepom secanju.Ja licno sam taj put presao dosta puta tako da mi nije interesantan ali imam za vas jedan predlog koji bi mogli da uzmete u razmatranje jer smatram da ima logike

Zasto se vracati istim putem kad ste vec dosli skoro do kraja Srbije i presli celu istocno i da kazemo deo juzne Srbije,mislim da bi lep nastavak bio da kad dodjete na raskrsnicu desno Babusnica levo Vlasotince krenete tim putem i posle 30-setak km dodjete do Vlasotinca koje siguran sam mnogi nisu imali prilike da vide,zatimk dalje 15 km i eto Leskovca odakle mozete starim putem a moze i deo ( 20 km ) autoputem i iskljucujete se kod Doljevca pa pravacem preko Zitoradje ( jedno 30 km novog asfalta odlicnog za voznju) dodjete do Prokuplja a onda preko Blaca i Brusa ,jezera Calije ( koje svakako treba videti) dolazite do Krusevca i posle mozete da birate gde cete a napravili ste odlicnu voznju i zaokruzili krug unutar Srbije. Od Vlasinskog jezera pa do Krusevca  ima oko 170-180 km cisto da znate i lagane voznje oko 2-3 sata zavisi od pauza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ima vise varijanti za povratak, i ovo je jedna od boljih. Dogovoricemo se na terenu kuda nazad. Hvala Pite!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 551 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Hvala drugari svima na bodrenju i podrsci. Verujte mi, kad sam procitao vase postove resio sam da krenem ipak ali sad sam skapirao da je nemoguce zbog nekih drugih razloga. Stvarno ste carevi svi!

 

Jos jednom da vam pozelim super voznju i druzenje i vidimo se na nekoj sledecoj voznjici obavezno.

 

@Lalajko mozes sad da kazes sta si to imao  za mene, cisto da vidim sta sam propustio  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Pozdrav svima koji ce odvozziti turu siguran sam da ce im ostati u lepom secanju.Ja licno sam taj put presao dosta puta tako da mi nije interesantan ali imam za vas jedan predlog koji bi mogli da uzmete u razmatranje jer smatram da ima logike

Zasto se vracati istim putem kad ste vec dosli skoro do kraja Srbije i presli celu istocno i da kazemo deo juzne Srbije,mislim da bi lep nastavak bio da kad dodjete na raskrsnicu desno Babusnica levo Vlasotince krenete tim putem i posle 30-setak km dodjete do Vlasotinca koje siguran sam mnogi nisu imali prilike da vide,zatimk dalje 15 km i eto Leskovca odakle mozete starim putem a moze i deo ( 20 km ) autoputem i iskljucujete se kod Doljevca pa pravacem preko Zitoradje ( jedno 30 km novog asfalta odlicnog za voznju) dodjete do Prokuplja a onda preko Blaca i Brusa ,jezera Calije ( koje svakako treba videti) dolazite do Krusevca i posle mozete da birate gde cete a napravili ste odlicnu voznju i zaokruzili krug unutar Srbije. Od Vlasinskog jezera pa do Krusevca  ima oko 170-180 km cisto da znate i lagane voznje oko 2-3 sata zavisi od pauza.

 

Cekaj, a zasto ti ne dolazis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pozdrav svima koji ce odvozziti turu siguran sam da ce im ostati u lepom secanju.Ja licno sam taj put presao dosta puta tako da mi nije interesantan ali imam za vas jedan predlog koji bi mogli da uzmete u razmatranje jer smatram da ima logike

Zasto se vracati istim putem kad ste vec dosli skoro do kraja Srbije i presli celu istocno i da kazemo deo juzne Srbije,mislim da bi lep nastavak bio da kad dodjete na raskrsnicu desno Babusnica levo Vlasotince krenete tim putem i posle 30-setak km dodjete do Vlasotinca koje siguran sam mnogi nisu imali prilike da vide,zatimk dalje 15 km i eto Leskovca odakle mozete starim putem a moze i deo ( 20 km ) autoputem i iskljucujete se kod Doljevca pa pravacem preko Zitoradje ( jedno 30 km novog asfalta odlicnog za voznju) dodjete do Prokuplja a onda preko Blaca i Brusa ,jezera Calije ( koje svakako treba videti) dolazite do Krusevca i posle mozete da birate gde cete a napravili ste odlicnu voznju i zaokruzili krug unutar Srbije. Od Vlasinskog jezera pa do Krusevca  ima oko 170-180 km cisto da znate i lagane voznje oko 2-3 sata zavisi od pauza.

 

Cekaj, a zasto ti ne dolazis?

 

 

 

 

 

 

 

Znas kako mnogo puta sam vozio tu voznju i uopste celu Juznu Srbiju sam prosao uzduz i popreko vise puta tako da mi nije interesantno.Mogao bih recimo ako se odlucite varijantu u povratku koju sam predlozio ili neku slicnu da vas sacekam u Vlasotincu u nedelju prepodne i provedem vas do Prokuplja recimo ili bilo ghde gde resite cisto da ne bi lutali i stajli na svakoj raskrsnici i pitali gde dalje jer su putokazi ocajni.Ako se resite imate moj mob i samo mi javite sat vremena pre nego krecete i ja dolazim po dogovoru.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Hacky i Saxy, bemu misha, stvarno se zezate s nama!!! Idem i ja sa novom starom Aprilijom i njenih 200 kuba(misim, tako pishe i imala je kad nije imala za sobom 26000). Nemo da se sikirate bre , odracemo mi njih , to su sve  penzosi bre   hehehe

Vidite li na prethodnoj stranici na slikama kakvu opremu nosi tata puta, Lalajković, a ja to ne propustam!!! Bice jos klope tako da mi koji nemamo kinte ogrebacemo se kod novosadjana, čuvenih po slanini i kobasicama jer oni sigurno nose i vise nego li im treba. Od ovih dole nam južnjaka bice valjda bar sira i papricice....hehehe

Naravno , i ja imam neke jos želje sem hrane i pića da bih mogao konacno da se odlucim, a to je , jedna jakna jer nemam nista sem trenerke, ako nema jakne onda ko cita svaki dan novine nek izabere i ponese jedne kvalitetne za pluća( Skandal)onda jedna plavusha iza , jer moju smedju ne vodim jer radi ( hihi), za benzin ne brinem, skakacu ko nekad  na crevo nocu na pumpi....ma  bice svega. Nemoj , sto kaze kolega , da vam dolazimo na gajbu sabajle i turiramo makine  hehehe a sad nesto sebi u bradu: kaće plata za april, majku im ebem direktorsku...!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Nemojte vishe o klopi bre ljudi, idemo u off, a to je ovde strogo zabranjeTo.  Dobicemo ukor od vodje puta  - voznju ispumpanim pneumaticima na pola atmosfere  :)

 

PS sad  bez za_ebancije... Vidim da ce biti dobre za_ebancije!  hehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja