Jump to content

Moto Zajednica

09.07.2008. Kragujevac - Motorciklista lakse povredjen

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Malopre se vracam sa posla i na istoj raskrsnici, gde je pre mesec dana poginuo Kuzma, lezi motor a plavi BMW (auto)  stoji poprecen na ulici. Motor je XTZ Super Tenere, Kg table. Neki momci koji su tu bili kazu da se Yugo kretao od Metroa ka Hali Jezero a iza njega motor. Iz suprotnog smera je isao BMW koji je hteo da napravi polukruzno. Propustio je Yuga ali 'nije video' motor i krenuo u polukruzno.

 

Rezultat: kazu da je vozac motorcikla dobro prosao. Mada nije bio tamo kada sam stigao. Izguljen je i ugruvan. Ima posekotine na ruci od razbijenog stakla sa auta. Ne znam sta je imao od opreme, mada sam video kacigu blizu motora pa predpostavljam da je njegova. BMW je udaren sa strane u zadnja desna vrata. Prilicno ulubljen. Razbijen prozor na zadnjim desnim vratima i zadnje staklo. Nisam video koje su table BMW-a. Vozac je neki sredovecni ciga sa zenom. Motor nije bas dobro prosao. Retrovizori i prednje plastike polomljeni. Nisam na brzinu video da li je iscurela rashladna tecnost ili ulje. Kofer sa motora je otpao.

 

Srecom, izgleda da motorciklista nije isao brzo.

 

EDIT: Prvo sam mislio da je Honda Africa Twin ali je Super Tenere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Evo novih, tacnijih informacija.

Auto (BMW) je vozio neki klinac. Ciga, koga sam spomenuo je otac od decka koji je vozio Super Tenere. Decko je imao kacigu od opreme koja mu je bukvalno spasila zivot jer je prilikom udara u auto, udario glavom u stubic  i onda je razbio zadnje staklo na autu. Osim posekotina na ruci od stakla, zalio se i na bolove u oblasti kuka i bubrega.

Ponovo sam prosao tuda 2-3 sata posle udesa i jos uvek su tu stajali i motor i auto i policija.

 

Mozete misliti sta bi bilo da nije imao kacigu  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ne mogu i dalje da verujem da ga nije video,mozda je bolje reci nije zeleo da ga vidi, a mozda je mislio i da je fatamorgana. Samo da je motoristi sve u redu i da se brzo oporavi, a klinac seo u BMW pa misli da je Boga uhvatio za ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja