Jump to content

Moto Zajednica

Nafurani bajkeri

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd

Eto danas sam  se vozao camcem po savi i nesto razmisljao  da je mozda vreme da postanem kamiondzija posto od ovih motora  nema vajde.

Nekada sam uzivao jurcajuci po drumu na jednom tocku a sad  na mene gledaju kao da nisam normalan. Izgleda da je  motorcikl konacno postao stvar prestiza posto je  vazno koju kacigu covek nosi eto  skoro procitah da kineske kacige nevaljaju  na nekom forumu. Pa ja sam imao 3 kacige i sve tri su mi spasile  glavu. Prvi pud sam pao na sinama i direkt na glavu  kaciga pukla al glava cela, drugi put  sam  imao nesrecu da me pokupi neki  taksista  tad sam isto polomio kacigu ali  glava ostala citava, a treci put sam pao sa paraglajderom  sa titelskog brega direkt na glavu  sa nekom  najbudjavijom kacigom i  nista mi nije bilo  zato  smatram da ljudi treba da nose bilo kakvu kacigu a ne da  pricaju da su kacige od 1000e  bolje zato sto su od  klingerita.  I da  htedoh reci da je motor stvar za  adrenalin zato treba da se tera uvek pun gas  jer ko tera  sporo moze da mu se desi da ga zgazi neki ludak od pozadi a  bezbedno je terati i na tocku jer  kad udaris na nekoga  imas vise sanse da prezivis.

I da kacige su bile safeti  od po 2000 din  zamisli te da sam  koristio te od po 1000e koliki bi to bio trosak. zato trk na buvljak i  safeta na glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

E moj majstore terba ti da promenis neka tvoja razmisljanja !

valjda ce forum pomoci!dobrodosao nam! ;D ;):D

Motor sluzi za uzivanje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kaciga - bolje bilo kakva nego nikakva. Ali cena jeste neko merilo kvaliteta. U tvom primeru je to puka sreca. Da su okolnosti bile malo drugacije (da nisi pao na taj nacin na koji si pao nego na neki drugi, gori), mozda bi i pozeleo da imas kvalitetniju kacigu. ;)

 

Pozdrav i dobrodosao na forum

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

ja nosim IXS kacigu od 120e i ... nikakva je! pri vecim brzinama pusta vetar preko desnog oka, sto je zaista iritantno, narocito na duzim destinacija.

mozda se moze naci jeftija a da covek bude zadovoljan, ali ipak je jace pravilo: koliko para, toliko muzike!

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

vrlo interesantan uvod,ali vidjeces da su odje svi normalni,dobro manje vise :) (u poz. smislu) ali niko ne gleda koliko sta kosta. odje smo svi iz ljubavi prema ta dva tocka bez obzira koliko brzo isli...  dobrodosao kapetane sa belu ladju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Priznajem da se sa nekim stvarima i ne slazem (ono oko punog gasa) ali se slazem sa konstatacijom da se, uglavnom, furaju sminkeri sa onim cuvenim smekerisanjem, sve sami mamini i tatini sincici! Ja uzivam u voznji i cijenim bajkera koji iza sebe ima pregazen 1 000 000 kilometara i jace, na prsluku nema vise mjesta za prisivke i na glavi nosi vojni slem! A na forumu piskaraju sekeperse o nekakvom kvalitetu. Odakle meni 1000e za kacigu???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja