Jump to content

Moto Zajednica

Nov član bez motora.

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Ritopek
  • Motocikl: ZZR 600

Evo da se pridružim ovoj zanimljivoj zajednici i potražim neku korisnu informaciju. Moje ime je Dragan, iz Ritopeka, ljubitelj motocikla ali trenutno bez motora pošto ne mogu da se odlučim oko ovih "kineza" jar imam para samo za njih i to uz pomoć kredita ;D Za oko mi je zapao Sprint Pulser 125 pa ako ima neko iz Beograda ili okoline ko ga je kupio da mi se javi da prodiskutujemo oko utisaka. Ipak mi je trulo da dam pare za nešto što nisam probao.A da...kao mali imao sam tomos 14, pa javu 350 i poduži vozački staž. Toliko od mene....

 

  Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kymco grand dinc 50cc

dobro dasao nadamo se da ces uskoro kupiti motor i pridruziti se ostaloj bratiji  sto bi moj ortak rekao nije vazno sta vozis

vazno je da vozis srcem i oprezno 

DORO DOSAO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

pozdrav!

vozio sam pulsera pre neki dan, kupio ga moj drug...pa neznam sta da ti kazem, motorce je lepo i koliko sam uspeo da primetim dosta kvalitetno odradjeno..e sad sto se tice voznje, iskreno da ti kazem - razocarao sam se... znam da to cudo ima 125cc i da ne treba da ocekujem nesto extra, ali mnogo slabo vuce...a opet moguce i da ja imam takav utisak jer nikad nisam vozio neku 4taktnu 125cu....potrazi nekog ko ga ima, probaj pa vidi, mozda ti se i svidi...

pozdrav jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja