Jump to content

Moto Zajednica

"Nemiran rad"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Ljudi imam jedan problem od jutros >:( Juce sam se normalno vozikao i pred polazak kuci ( poso mi je kazaljka goriva bila u crvenom polju) svratim da sipam gorivo. Odem kuci i sve super. Jutros kad sam hteo da upalim masinu - nece! Povukao sam sauh do pola i nece pa nece. Povucem ga skroz, opet nece. Vratim sauh i malo nategnem rucicu gasa i masina upali. E sad problem! Kad je upalilo radi ispod 1000 obrtaja, ja povucem sauh on se ugasi. Upalim ga ja opet ono radi extra kao i sto je bilo na oko 1200-1300 obrtaja. Obrnem krug oko kuce i vratim se opet padne ispod 1000, pa ga digne na 2000 i sve tako neravnomerno na leru. A prilikom malog gasa kao da se gusi, dok u voznji preko 2-3000 obrtaja super radi.  U cemu je problem? Da nije mozda lose gorivo, ili je negde zapusio?? Verovatno mi ne gine odlazak kod majstora jel da?? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

tako je meni radio kad mi je zapusio karburator,skinuo sam ga izduvao kompresorom ocistio i sad je sve ok,obicno mi se desavalo da kada dajem gas on se gusi pa ga navrenem u crveno on proradi i takve gluposti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ako si sipao na JP u parku, onda znam o chemu prichash.  >:(

Karburatore ochisti, to mozhesh i sam pa ako ne bude bilo promena na bolje onda kod majstora. Usput kad vec skidash proveri svecice na shta liche i da li bacaju varnicu. Ako izbacuje crni dim kad ga ukljuchish onda su definitivno karburatori.

 

Mozhesh za prvu pomoc ako te mrzi da se zezash da kupish na pumpi technost za chishcenje ajnshpric dizni i sipash u rezervoar. Pishe na pakovanju koliki odnos treba da bude sa gorivom.

Nije skupo a mozhda ti zavrshi posao  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Hahaha Boki ne verujem da si 'ladno u pravu!!!! Sipao sam corbu upravo na JP-u kod parka!!! U cemu je fora sa tom pumpom? ??? Jutros sam oterao motor kod majstora pa skida i rezervoar i karburator da se ocisti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Hahaha Boki ne verujem da si 'ladno u pravu!!!! Sipao sam corbu upravo na JP-u kod parka!!! U cemu je fora sa tom pumpom? ??? Jutros sam oterao motor kod majstora pa skida i rezervoar i karburator da se ocisti.

Ihh, pa ja sam uvek u pravu  ;D ;D

 

Ja sam se dva puta zeznuo i sipao tamo po par litara i to me je koshtalo 50e  >:(

 

Moj drugarski savet, vishe ti se isplati da idesh gore do Desimirovca na Luk-Oil 20km nego da sipash bilo gde drugde u gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja