Jump to content

Moto Zajednica

Sijalica H9

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Sijalica za dugo je svetlo je kod mene ova Philips H9 ali nigde ne mogu da nadjem da pazarim H9 sijalicu uopste i kad trazim prodavci me gledaju kao da sam pao sa marsa  ??? Da li se neko sretao sa ovim modelom sijalice i da li zna gde moze da se nabavi.

 

P.S. za kratko je H7 i njih ima svuda ali ove ni za leka.

P.S.S. a ova H9 nece cak ni da se izvadi iz ovog lezista kao da je to fabricki spojeno

 

post-524-12878999153862_thumb.jpg

post-524-12878999154288_thumb.jpg

post-524-12878999154768_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

To što ti je na slici je sijalicfa i ne može se rastaviti. Probaj u nekom od ovlaštenih servisa za zapadna vozila, mislim da golf 5 nosi nešto slično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Probaj na omv pumpama da potrazis oni drze vurtove ali im nisu izlozene zbog djepova.A ako nemaju zovi po uvoznicima da vidis dali imaju pa ako imaju onda kukas da ti kazu kome prodaju. Tako ja bar kupujem cudne i retke stvari.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  danas sam bio na pumpi posle pancevackog mosta prema pancevu mislim da je elp. ima takva sijalica po obliku i kontaktu sa jednim vlaknom ali ima oznaku H11  mislim da je 55w . nemaju sijalicu H9 .dali si siguran za oznaku ??? cena za ovu H 11 ti je sitnica 1230dinara nasih samo ;D. za te pare bolje stavi far od traktora ;D ;D ;D ;D ( salim se malo nemoj se ljutis )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

  danas sam bio na pumpi posle pancevackog mosta prema pancevu mislim da je elp. ima takva sijalica po obliku i kontaktu sa jednim vlaknom ali ima oznaku H11  mislim da je 55w . nemaju sijalicu H9 .dali si siguran za oznaku ??? cena za ovu H 11 ti je sitnica 1230dinara nasih samo ;D. za te pare bolje stavi far od traktora ;D ;D ;D ;D ( salim se malo nemoj se ljutis )

 

Hvala na info-u  :)  Ma da siguran sam bas je H9 tako pise i na njoj i u user manualu. Sva sreca pa je za dugo svetlo  :D mada ti nije losa ideja za taj far od traktorta hehe  8) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Probaj da zovnes mercedesov servis na novim beogradu ili folcikin na auto putu prema nisu  posle steka na sledecoj pumpi . Ako koriste ove sijalice sigurno ih imaju na lageru obe firme su generalni zastupnici i imaju velike magacine . Za mercedesov sevis sam siguran da nije skuplji od mercedesovog servisa u nemackoj , pasenog mi je tamo kupovo deo ista jebila skoro cena. ;D ;D ;D ;D Ako nisi iz beograda videcu da uzmembroj tel od njega .

  POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja