Jump to content

Moto Zajednica

Track Day kalendar za 2020. godinu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r
13 hours ago, Pablo said:

Testirano je sve na računarima i telefonima, provereno sve radi. Ali, ne mogu da tvrdim da nema problema. Zato,  pokušajte da obrišete kukije iz browser-a na telefonu. To je mogući uzrok problema koje imate.

 

Molim da pokušate, pa javite ako i dalje ne uspevate, da bismo onda pojedinačno rešavali. 

 

 

To je bilo u pitanu. Sada logovanje i sa teelfona radi kako treba.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s
On 5/1/2020 at 8:57 AM, Pablo said:

Testirano je sve na računarima i telefonima, provereno sve radi. Ali, ne mogu da tvrdim da nema problema. Zato,  pokušajte da obrišete kukije iz browser-a na telefonu. To je mogući uzrok problema koje imate.

 

Molim da pokušate, pa javite ako i dalje ne uspevate, da bismo onda pojedinačno rešavali. 

 

 

I pored saveta da se obrisu ''kolacici'' iz pretrazivaca, na zalost i dalje ne mogu da se ulogujem na trackday, ni preko kompa ni preko mob.telefona. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s
1 hour ago, bgboki said:

I pored saveta da se obrisu ''kolacici'' iz pretrazivaca, na zalost i dalje ne mogu da se ulogujem na trackday, ni preko kompa ni preko mob.telefona. 

Hvala Trackday timu. Uspelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cbr 600rr

Lista cekanja, kao i lista ucesnika koja ne postoji, je totalno beskorisna .Da li postoji neka druga mogucnost,da moze da se vidi gde smo,koliki je broj prijavljenih itd...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9
On 3.5.2020. at 23:23, severian je napisao:

Publika nije dozvoljena do daljeg. 

Jel može neko ko vozi da prijavi posetioca možda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Ovo nije moguće da se dogodi, na način kako si napisao, jer sistem radi automatski, mašinski hladno. 

 

Ipak, provericemo slucaj, ali umesto bezveznih optuzbi, moraš da nam daš osnovne podatke: Ime i Prezime, datum prijave i tačan datum uplate (dakle, kada ti je tvoja banka POTVRDILA da je uplata prosla, ne kada si im ti pustio nalog). 

 

Možeš i na pp, ili još bolje mejlom na info@trackday.rs

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 4 sati, Mishke je napisao:

Jel može neko ko vozi da prijavi posetioca možda?

Na žalost ne. 

 

Nije do nas, već do još uvek vazecih uredbi vlade. Šta mi mislimo o tome nije bitno, bitno je da ili nema publike, ili nema td. Izabrali smo da nema publike, potpuno svesni koje sve to probleme nosi (pomoć oko motora, tendi itd itd). 

 

Nadam se da ćemo brzo moći da se vratimo u normalu, a kao i za samu organizaciju td, obecavamo da ćemo biti medju prvima koji će to uciniti, možda u nekom obliku već od sledećeg TD. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Pre 16 sati, CoronaSeed je napisao:

Ne znam gde i kome da se pozalim ali velika nepravda je ucinjena!

Umesto da kazu da je TD za odabrane oni prvo traze da se plati pa te prihvate i stave na listu UCESNIKA, a onda posle 5 dana skinu sa liste i posalju mejl da si na cekanju jer si kasno uplatio.

 

Cim je iskocio topic da je pusten trackday popunio sam prijavu i uplatio novac, sutradan sam dobio potvrdu da sam prihvacen, prekosutra je bilo 12 ljudi prihvacenih (bio sam peti na listi ako to nesto znaci)... Moji drugari koji su 3 dana posle mene uplatili su sutradan dobili mejl da su na listi cekanja STO JE OKEJ jer su zakasnili pa neka cekaju sada. Posto nisam nista na email dobio proverio sam opet listu, bilo je mnogo vise ljudi na listi ali je i dalje moje ime bilo, plava grupa i pored text da je prijava potvrdjena... Zasto su mi juce poslali mejl da sam na cekanju?

Jel moguce da nemaju postovanja bar prema nama koji smo uredno i posteno odmah uplatili novac i perfektnu prijavu podneli?

Ne bi bilo problema da 5 dana nisam bio na listi kao prihvaceni ucesnik, a sada mi salju email kao da sam kasno uplatio... Jedna velika sramota za organizaciju jer sklanjaju ljude sa spiska da bi ubacili neke svoje.

Hvala vam sto vrsite diskriminaciju nad onima koji vas postuju, a pomazete onima koji ni prstom ne mrdnu.

 

Zdravo Milane,

 

Sa vašeg naloga imate dve odvojene prijave, tj. prijavili ste dva učesnika. To znači da su mejlovi o statusu prijava za te učesnike poslati na vašu email adresu.

 

Kotizacija za prvu je uplaćena dok je bilo mesta na TD4 i shodno tome, poslata vam je potvrda mesta. Međutim, kotizacija za drugu prijavu je uplaćena nakon 3 dana i kada više nije bilo slobodnih mesta, te vam je zato poslata informacija da ste na listi čekanja. Zato ste dobili dva obaveštenja - prvo za potvrdu mesta i drugo za listu čekanja. 

 

Pogledajte statuse svojih prijava na sledećoj stranici:

 

Dakle, prvi učesnik je na spisku i ima mesto, a drugi učesnik je na listi čekanja i čeka na mesto.

 

Ukoliko i dalje mislite da je napravljena greška, molim da pošaljete mejl na info@trackday.rs i objasnite situaciju. Rado ćemo ispraviti grešku, ukoliko se pokaže da je učinjena.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)
Pre 2 sati, Pablo je napisao:

 

Zdravo Milane,

 

Sa vašeg naloga imate dve odvojene prijave, tj. prijavili ste dva učesnika. To znači da su mejlovi o statusu prijava za te učesnike poslati na vašu email adresu.

 

Kotizacija za prvu je uplaćena dok je bilo mesta na TD4 i shodno tome, poslata vam je potvrda mesta. Međutim, kotizacija za drugu prijavu je uplaćena nakon 3 dana i kada više nije bilo slobodnih mesta, te vam je zato poslata informacija da ste na listi čekanja. Zato ste dobili dva obaveštenja - prvo za potvrdu mesta i drugo za listu čekanja. 

 

Pogledajte statuse svojih prijava na sledećoj stranici:

 

Dakle, prvi učesnik je na spisku i ima mesto, a drugi učesnik je na listi čekanja i čeka na mesto.

 

Ukoliko i dalje mislite da je napravljena greška, molim da pošaljete mejl na info@trackday.rs i objasnite situaciju. Rado ćemo ispraviti grešku, ukoliko se pokaže da je učinjena.

 

 

Pozdrav, hvala na razresenju, tako bi i trebalo biti (prvi ucesnik ide, a drugi ceka). Problem je bio sto u mejlu ne postoje podatci, a taj je covek rekao da nece uplacivati. Greska je na kraju moja, ako mozete obrisite moju objavu iznad da ne bi pravila zabunu posetiocima foruma... Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ok, super. Molim da ubuduće nas kontaktiraš putem mejla jer ćemo brže odgovoriti. I bez tog bespotrebnog ogorčavanja :) jer svi se trudimo da što više ljudi dođe na stazu i dobro se provede. Ako se i desi greška, svakako nije namerna. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)
pre 10 minuta, Pablo je napisao:

Ok, super. Molim da ubuduće nas kontaktiraš putem mejla jer ćemo brže odgovoriti. I bez tog bespotrebnog ogorčavanja :) jer svi se trudimo da što više ljudi dođe na stazu i dobro se provede. Ako se i desi greška, svakako nije namerna. 

U pravu ste! A napisao sam bas da ne znam gde da se pozalim pa sam ovde to uradio... Hvala jos jednom i veliki pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SC57, R1200GS LC ADV

Ja sad gledam na Wheather2Umbrella izgleda da ce biti ok


WWW.WEATHER2UMBRELLA.COM

Vremenska Prognoza Beograd, Srbija - 7 dana - Dugorocna vremenska prognoza za 10 dana | Weather2Umbrella LTD - Social Weather Network



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Iceman, 173 postova
  • Lokacija: Beograd
On 5/17/2020 at 12:19 AM, severian said:

Track day sutra ujutro održava se redovno i po planu.

 

U petak popodne vremenska prognoza nije bila takva da opravdava odlaganje TD.

Samo nam recite koju prognozu gledate da znamo, jer ovu koju mi gledamo je tacna....

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja