Jump to content

Moto Zajednica

Kisno odjelo???

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Totalno je nebitna marka i cena. Moje "djubretarsko zuto" Louis od 10Eura savrseno stiti od kise, a najvaznije je upakovati preostale delove tela - stopala i sake.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5374 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Rekose mi da je IXS-ovo shit,a ja sam uzimao od jednog prijatelja SPIDI-evo i iz pre ruke mogu reci da je super,samo sada ga ne mogu naci da kupim!? Pa reko mozda ima jos neko da valja,a eto ti mi rece da nije bitno!?

 

A one navlake za cizme kako je ono kabasto,pa ono je strasno,a za navlake za rukavice super stvar pogotovo sto je mene kisa uhvatila u ljetnim rukavicama,pa su se ruke smrzle!?

 

Hvala Dexterr!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

eh, da, to jeftino iz Loisa je sjajno, cak i protiv vetra (pri brzinama kojima se ja vozim) iako to treba shvatiti kao relativno. Jedino sto ne videh bas za 10 eura, nadjoh samo za 15... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ja sam uzeo kisno odelo iz Louisa; crveno-crni ako imas katalog lako ces ga poznati. Marke Proof sa termo uloskom kosta 55e ali vredi svaki dinar tj euro! Imas i verziju bez termo uloska za 45e. Koliko god ga isprobavao na kisi nikako da probije! Majku mu! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Kod kupovine kisnog odela obratite paznju da su siveni savovi iznutra pokriveni plasticnom izolaciom koja ne propusta vodu. Na jeftinim odelima toga nema. I kao sto Dexter rece, veoma je vazno upakovati se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5374 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Hvala Kvarisa,mislim da cu se ipak opredjeliti za kisno odjelo!?

 

E da to PROFF su mi vec preporucili,tako da je i ono u igri,a evo sad mi jedan rece da je IXS odlican,znaci da za kisno dobro treba oko 50 evrica i tacka,ostalo sve skoro lutrija!?

 

Hvala ljudi na pomoci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
E da to PROFF su mi vec preporucili' date='tako da je i ono u igri,a evo sad mi jedan rece da je IXS odlican,znaci da za kisno dobro treba oko 50 evrica i tacka,ostalo sve skoro lutrija!?

 

Hvala ljudi na pomoci![/quote']

 

Stara Mandzurijaska '' Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari'' 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
Totalno je nebitna marka i cena. Moje "djubretarsko zuto" Louis od 10Eura savrseno stiti od kise' date=' a najvaznije je upakovati preostale delove tela - stopala i sake.[/quote']

 

da dex uprevu si al donekle , to odelo se raspadne pri nekoj vecoj brzini ,mi ...tj ja sam isto to odelo morala da ulepljujem drugaru oko noge jer je puklo a kisa nas pratila celim putem do bih :)

mada ...iskreno bolje ista nego nista ...znam da je krle prodavao dvodelna odela koja su extra i topla i dobra ...sad dal toga ima jos ...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
evo sad su mi preporucili kolege

http://www.louis.de/?topic=artnr_gr&artnr_gr=205173

 

pa da li je neko imao iskustva sa ovim???

 

Kao sto sam ti rekao imam ovakvo kisno odelo u Schwarz-Rot kombinaciji. Odelo fenomenalno sluzi svojoj svrsi i nigde ne pusta ni najmanju kap vode. Jedina mana je sto ako uzimas sa termo-uloskom isti nemoze da se skine tj izvadi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5374 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa ja ne bih sa termo uloskom,jer vec mi i jakna i gace imaju termo ulozak,pa bi se skuvao!?

 

Hvala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5374 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

POsto sam iz Trebinja,ja kupujem u Dubrovniku,ima radnja koja drzi Louis-ovu robu,pa jos mi ide u prilog sto mi vrate 22% PDV,jer iznosim robu!

Uzmu i oni,ali u granicama normale su cijene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
a kako ide to narucivanje preko luisa? stize li to vamo? Mene opljackase ovi nashi kad sam narucivao dvd--e s amazona...

 

Uzmes katalog, nadjes sta te zanima, porucis od ljudi koji donose robu svakih 10-15 dana, platis +10% do 200e a +5% preko 200e i uzivas....

 

Ako ti treba nesto iz kataloga ili katalog javi da te prosledim "pravom" coveku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja