Jump to content

Moto Zajednica

Jagodina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

I ja pre nekih sat vremena dodjoh kuci, meni je bilo super na skupu, al bre s foruma nikog nisam videla... :-\

 

A koga ti sa foruma lično poznaješ i znaš kako izgleda?

Sledeći put uzmi par telefona od ljudi sa foruma koji se najave da će doći na skup pa se javi ako si i ti na skupu.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Iako nisam puno vremena proveo na skupu, bilo je lepo. Jos da nije bilo nekih ruznih stvari pre dolaska u Ja, bilo bi jos bolje. Upoznao sam neke ljude koje ovom prilikom pozdravljam.

 

I ja pre nekih sat vremena dodjoh kuci, meni je bilo super na skupu, al bre s foruma nikog nisam videla... :-\

 

Video sam neke momke iz tvog kluba ali tebe nisam.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Bio oba dana, koncert u subotu 5+, malo je Aca (Jagodinski bend) vileneo dok peva , ali to mu je takav stil pevanja, hehe, onad Zona B uaoo, super, Lole se vratio u bend(?), Sveti Gral takodje super odsvirano i otpevano!

ZONA B

UQ3Ke_img0004qb4.jpg

 

SVETI GRAL

dxdAs_img0009gl3.jpg

 

Zamerka VELIIIIKA: WC bio u hali preko puta?? pa moglo je da se donese 3-4 kabine,a ni kafu siktericu nedobismo, spakovase ljudi klupe i stolove i.... :-[

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

Svratio sam na kratko, zbog obaveza:(

Upoznao nove ljude sa foruma, upoznao legendu SCI-a

 

2 Rider_girl

kolege iz Mancule su sedele blizu nas ne znam kako nas nisi videla :-[

i ako ne poznajes dosta ljude licno sa foruma,dosta njih su fotografisani i medijski eksponirani ;D ovde na forumu

 

2 aca-pn

a pice za Afriku ?    cccccc  stipso ;D sledeci put gde vidim afriku odmah je vezujem lancem i ne odvezujem dok ne platis pice ;D

ps: Afika je super.    Fale ti samo koferi i da nadjes nekog majstara da tu napravi crash bar ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Jagodina

 

Nije problem ne naplacivati ulaz  nego je problem u sponzorima, a posto Jagodinu drzi gospodin Palma... cik neko da ne pomogne skup koji donosi zaradu privatnom sektoru i promovise grad Jagodinu u dobrom maniru.

 

 

ja licno nisam bio zadovoljan nesto posebno ali staje tuje nemoze se svima potaman ugoditi. Pozdrav Jagodincima i nadam se da ce i kod nas u Smederevu biti makar toliko Jagodinaca koliko je doslo Smederevaca u Jagodinu na moto skup pozdrav i vidimo se  :D :D :D

 

 

 

 

Palma nije izgleda imao toliko novca da izdvoji za moto-skup, jer da su Ridersi imali toliko sponzora bile bi i akrobacije i verovatno daleko poznatiji bendovi. To sto se nije naplacivao ulaz je samo dobra organizacija( svaka cast svima iz Ridersa ), naranvo i pomoc sponzora koja nije sigurno samo Palmina zasluga. Nadam se da ce iz godine u godinu moto-skup imati sto vise posetilaca ;) ;) ;)

 

Jedva cekam da se vidimo sledece godine ( do tada ako ne padne nesto od 125 kubika ) tesko da cu ja dalje od Paracina sa skuterom:)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

A gde odoste BJB-ovci posle 5 sati ? Ko da vas je stihija odnela.U subotu predvece je otislo vise od pola motorista,a sa njima i vi. Osecao sam se kao Sharplaninac dok sam trazio ostale BJB OVCE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ovo ste zaglavili u Status-u kako mi se cini,pored bioskopa?Ako pise osnivacki odbor,moze li se znati sta ste osnovali,moto klub,obicno udruzenje motociklista istocno od BG-a,nesto trece...? ;)

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ovo ste zaglavili u Status-u kako mi se cini,pored bioskopa?Ako pise osnivacki odbor,moze li se znati sta ste osnovali,moto klub,obicno udruzenje motociklista istocno od BG-a,nesto trece...? ;)

Pozdrav 8)

\

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Necu ti kazem ...salim se ,pricali smo malo .... o necemu ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Aha, znaci ovo je desnicarska organizacija (posto je zabranjeno LEVO),ma provalicemo vas,polako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Ne ne ne Srle. Mi smo i levicari i desnicari  :D, znak predstavlja centar, mi smo istocno od znaka...  ;D

 

Steta sto si nestao na skupu trebao si sa nama u "Status", moracemo da nadoknadimo u Petrovcu ako ne pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Obisao sam nekoliko poznanika na skupu i kad sam se vratio, vas nema. Skup u Petrovcu je pocetkom jula,pa necemo valjda cekati toliko. Trebalo bi u junu da odradimo onu turu preko Crnog Vrha do Bora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Obisao sam nekoliko poznanika na skupu i kad sam se vratio, vas nema. Skup u Petrovcu je pocetkom jula,pa necemo valjda cekati toliko. Trebalo bi u junu da odradimo onu turu preko Crnog Vrha do Bora.

 

 

 

 

 

 

Odradicemo je sigurno. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

eto primera i ostalim klubovima da se ulaz nemora naplacivati.... :);):D ;D

vidimo se u jagodini... :) :) :)

 

 

Nije problem ne naplacivati ulaz  nego je problem u sponzorima, a posto Jagodinu drzi gospodin Palma... cik neko da ne pomogne skup koji donosi zaradu privatnom sektoru i promovise grad Jagodinu u dobrom maniru.

 

 

ja licno nisam bio zadovoljan nesto posebno ali staje tuje nemoze se svima potaman ugoditi. Pozdrav Jagodincima i nadam se da ce i kod nas u Smederevu biti makar toliko Jagodinaca koliko je doslo Smederevaca u Jagodinu na moto skup pozdrav i vidimo se  :D :D :D

Dobar deo moto skupa finansirali su i sami clanovi Ridersa,iz svoga dzepa,koliko je ko mogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Negde sam video komentar da je bilo 300 motora zato kazem da su treebali da evindentiraju na ulazu ko je dosao i znali bi tacno koliko je ljudi bilo,jer mislim da je broj motora bio mnogo veci.Verovatno da Jagodincima broj gostiju i nije vazan vazno da su se svi lepo proveli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Negde sam video komentar da je bilo 300 motora zato kazem da su treebali da evindentiraju na ulazu ko je dosao i znali bi tacno koliko je ljudi bilo,jer mislim da je broj motora bio mnogo veci.Verovatno da Jagodincima broj gostiju i nije vazan vazno da su se svi lepo proveli

 

 

 

 

 

 

 

Kakvi 300 pa Jagodina je bila okupirana koliko je motora bilo,znaci u gradu nisi moga o mesto da nadjes da popije pice od bajkera.Odlican skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

U defileu je ucestvovalo verovatno 2 puta toliko a znamo da dosta motora i ne ide na defile.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Valjevo city

Ne vidim nekog stvarnog razloga za prepucavanje oko skupa.Bilo je lepo vreme, dosta motorcikala i bajkera sa strane a ekipa se stvarno potrudila da budu dobri domacini sto su i uspeli.Meni je bilo lepo sa mojim prijateljima i bracom bajkerima hajde da se malo lepo ponasamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja