Jump to content

Moto Zajednica

1 SEKUNDA

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

uh,zamalo da se smandrljam malo,,probude me jutros rano oko 7h dva drugara,pazarili neki motor pa da idemo na kafu,aj reko idite vi ja stizem za 10min,da se obucem i polazim,,krenem lagano prva druga 30kmh,stizem do raskrsnice na 15 tak metara,,ispred mene sa desne strane kombi sive boje mercedes,sa malom prikolicom bez signalizacije,vidim stoji ja polako kad on odjednom bez ikakvih znakova tras ispred mene,,kocim kocim i na parmilimetra od prikolice stajem,,staje i on da propusti par vozila na raskrsnici,,obilazim ga stajem pored njega i pitam ga jel normalan,cilager od 60tak godina,on mi kaze pa sto nisi dao migavac sta oces,,ja mu kazem aman bre pa sto me nepropusti,valjda treba da me propustis pa da se ukljucis sa trotoara u saobracaj,,na to me on otera u p...u materinu,,pa vi motoristi ste ludi vi vozite ko nenormalni nemo sad da zovem policiju,,ja od besa pocnem da mu cupam retrovizor,,jebiga,visoka jamaha nemogu da je drzim na nogama lepo i da se obracunavam sa retrovizorom,,covek nabi gas i ode,,ja za njim pocnem da ga preticem on kombijem kao na mene  :-[ :-[ :-[ :-[,,ja skroz levo odem skroz napred,parkiram se ,pokazujem mu da stane,,ma jok ode covek,,mogao sam da se izlomatam u prikolicu,dzaba oprema dzaba sto vozim 30 na sat kad su idioti u saobracaju...

i na kraju sam skapirao da je pola vozaca dobilo vozacku davnih 70tih,,,60tih,da su danas penzioneri ,nervozni sto im kasne penzije sto im se nedize ,

da nevide dobro,da su verovatno pod stresom iako nerade nista..

i sta bi bilo da sam se zalepio za kombi.....to jest prikolicu,,,,boli njega briga za druge ucesnike u saobracaju,,,,neki put je dzabana imati svu opremu na svetu i voziti 30kmh kad ima kretena u saobracaju....

neznam ni sta da pisem ni zasto sam ovo napisao samo znam da mi je zao sto mu nisam iscupao retrovizor do kraja............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

pa sto bre nisi dao migavac covece???  ;D :D

hahah

oterao te u picku materinu i hoce da zove policiju hahaha

jebote ne verujem  :)

a ti si lud sto ga juris vec sam pisao o tome da ako bas morate da se obracunavate radite to na semaforu ne u voznji-vidis i sam zasto

i stvarno sto mu nisi iscupao retrovizor do kraja?

vidis da je efikasnije da nosis staru svecicu sa sobom

plus je soferka skuplja od retrovizora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

ima svakakvih budala....to je strasno....i vecina ima takvo misljenje o motorima i njihovim vozacima...

a tebi savetujem,imaju da se kupe,a mozes i da napravis onu malu bejzbolku,stane u torbicu,ili neki zadzepak,pa se lepo sa njom sluzis u takvim situacijama..laka je za koriscenje,nije teska,ali je veoma efikasna :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1675 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Majmun je majmun i dobro je da znamo da opasnost vreba sa svih strana i zato pamet u glavu i na voznju sa cetvoro ociju.....mozes da mu demoliras citav auto, mislim i zasluzio je ...al posle se zapitas cemu to...nema svrhe jer su matorcima odavno izbili svi osiguraci u glavi, muci ih hiljadu problema i on je jednostavno kretenski nastrojen i to je to.....za neke bolesti nema leka ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

STRAŠNO!!!! Pročitao sam i odma mi skočio pritisak i žila na ludari...Dobro je što se nisi ukucao ali govnjiva motka je iz raja izašla i treba je obilato koristiti-ovo je ipak Srbija (do Tokija)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Dobro je da se nisi smandrljao!Ja sam ubeden da oni nas (zna se ko su oni a ko mi) uopste ne kontaju kao vozila u saobracaju,mozda ne svi ali velika vecina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nezgodno je kada si na motoru, dok staneš, siđeš, dođeš do nekog da ga nategneš, prođe večnost i po... Treba da napravimo neke futrole u kojima bi držali ključ za točak (od automobila) pa kad ti neko majku spomene, a ti za ključ pa po kolima  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

E i jedan moj drugar je imao slicnu situaciju,samo se taj matori bio zezno imao je skroz otvoren prozor tako da je pesnica stigla do njega ;D.

A za ovo vijanje u pokusaju da ga zaustavis nemam reci,sigurno si se jako iznervirao sto nisi slomio retrovizor do kraja  ;D ;D ;D....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Lepo sam redlagao, keramika od svecice lupa staklo ko dva i dva :) Dakle, nema potrebe za fizikalijama tipa rada na limariji i pomeranju retrovizora . . ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

E moj bokilicu bas me nasekira, dobro je da si ti meni ziv i zdrav. Sledeci put bezbolku pa od soferku i da pamti za ceo zivot.Castim pivo na sledecm skupu kad se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: NS

Sad pročitah a dzigerica me još seva >:(

Sve je to ok mislim na sveće ,ali da on  meni trpa psovke  ,posle takvog izletanja bez signala ,druže, vidi ,pratio bih ga i kad bi stao i izašo iz vozila

SRCE BIH MU IŠČUPAO . pa makar od toga kasnije napravili incident na rasnoj osnovi.

Meni lik izleti ,ju jedva sam ostao na dva,gari stao izašao iz kola pita jel sve ok to poštujem, ,mislim kreten gde je gledao ali opet ispao čovek a ne ovaj tvoj jujujujuju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Dobro si prosao sledeci put nam javi broj tablice da znamo broj budale. To sto je raspolezen za svadju da bi dokazo sta hoce je odlika svakog kretena za volanom pa takve treba ne bejzbol palicom nago da saznamo gde parkiraju pa svaki dan po malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Dobro je Boki da si ti ziv i zdrav.A takvih budala ima,i uvek ce ih biti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

Sledeci put pazljivije biraj suparnicko vozilo. Da je bio Italijan ili Francuz iscupao bi retrovizor bez po muke.

 

Ovako... 'de bas na Mechku...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

uh,zamalo da se smandrljam malo,,probude me jutros rano oko 7h dva drugara,pazarili neki motor pa da idemo na kafu,aj reko idite vi ja stizem za 10min,da se obucem i polazim,,krenem lagano prva druga 30kmh,stizem do raskrsnice na 15 tak metara,,ispred mene sa desne strane kombi sive boje mercedes,sa malom prikolicom bez signalizacije,vidim stoji ja polako kad on odjednom bez ikakvih znakova tras ispred mene,,kocim kocim i na parmilimetra od prikolice stajem,,staje i on da propusti par vozila na raskrsnici,,obilazim ga stajem pored njega i pitam ga jel normalan,cilager od 60tak godina,on mi kaze pa sto nisi dao migavac sta oces,,ja mu kazem aman bre pa sto me nepropusti,valjda treba da me propustis pa da se ukljucis sa trotoara u saobracaj,,na to me on otera u p...u materinu,,pa vi motoristi ste ludi vi vozite ko nenormalni nemo sad da zovem policiju,,ja od besa pocnem da mu cupam retrovizor,,jebiga,visoka jamaha nemogu da je drzim na nogama lepo i da se obracunavam sa retrovizorom,,covek nabi gas i ode,,ja za njim pocnem da ga preticem on kombijem kao na mene  :-[ :-[ :-[ :-[,,ja skroz levo odem skroz napred,parkiram se ,pokazujem mu da stane,,ma jok ode covek,,mogao sam da se izlomatam u prikolicu,dzaba oprema dzaba sto vozim 30 na sat kad su idioti u saobracaju...

i na kraju sam skapirao da je pola vozaca dobilo vozacku davnih 70tih,,,60tih,da su danas penzioneri ,nervozni sto im kasne penzije sto im se nedize ,

da nevide dobro,da su verovatno pod stresom iako nerade nista..

i sta bi bilo da sam se zalepio za kombi.....to jest prikolicu,,,,boli njega briga za druge ucesnike u saobracaju,,,,neki put je dzabana imati svu opremu na svetu i voziti 30kmh kad ima kretena u saobracaju....

neznam ni sta da pisem ni zasto sam ovo napisao samo znam da mi je zao sto mu nisam iscupao retrovizor do kraja............

 

 

 

 

 

 

 

Najbolja fora je kad si vec video da je dzukac matori bezobrazan i da te psuje da ga upljujes pravo u facu i to onako iz dna grkljana ,to matorim drkosima mnogo tesko pada i teze dozivljavaju od fizickog obracuna ili lomljenja kola a i ne moze ti nista pred zakonom.Samo obavezno skini kacigu pre pljuvacine da ne ispljujes sebe iznutra ,provereno se posle toga osecas lakse a njemu si nabio pritisak do daske. ;).PS.Budi spreman da se pomeris brzo napred ili u stranu jer budala u afektu moz da proba da te obori,imas psihicku sekundu za odstupanje dok se obrise konjina.POZDRAV i bez nervoze,ovo je proverena metoda .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

ma spakovacu ja i svecice i bejzbolku u torbu...

 

Ma svecicu elegantno u dzep. Pa kad krene da urla gadjaj ga u glavu, prozor ili soferku. Pa po gasu i boli te uvo, imas da budes ko nov! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Dobro si prosao prijatelju...kakvih budala ima dobro nije poceo da te vija kombijem i napravi fleku ( pu pu ). Kome sve daju dozvole....ajd sto im daju, nego sto im ne oduzimaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja