Jump to content

Moto Zajednica

Diversion Klub

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE

Meni je Ivan uradio za malu ali sam morao da mu odnesem masku kako bi ga ukrojio po meri.

Koliko je izašao vizir iz Poljske ako nije tajna?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Jaša Tomić
  • Motocikl: Yamaha FJR1300A
pre 56 minuta, +dAyWaLkEr+ je napisao:

Meni je Ivan uradio za malu ali sam morao da mu odnesem masku kako bi ga ukrojio po meri.

Koliko je izašao vizir iz Poljske ako nije tajna?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

Konkretno, samo vizir je 64 eura, plus 20 eura je bila poštarina i naravno nije moglo proći bez carine koja je izasla 4200, sve ukupno nekih 16000 dinara.

Naveo sam u napomeni ukoliko je moguce na paketu napisati neku manju cenu da bi se izbegla carina ali nije vredelo:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Svoju Diverziju uzeh sa MRA vizirom, međutim to baš i nije valjalo. Ovih dana mi je stigao dodatni deflektor. Javljam utiske i kačim fotke kada probam kako to sve radi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE

ekipa ima li neko iskustva sa
METZELER LASERTEC R
PIRELLI SPORT DEMON R
dvoumim se sta uzeti trenutno su na njemu Bridgestone BT45 ali sam izbušio zadnju pa da je baš ne vozim čepovanu, a ne mogu nigde naći BT.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS
On 3/6/2022 at 12:40 PM, +dAyWaLkEr+ said:

ekipa ima li neko iskustva sa
METZELER LASERTEC R
PIRELLI SPORT DEMON R
dvoumim se sta uzeti trenutno su na njemu Bridgestone BT45 ali sam izbušio zadnju pa da je baš ne vozim čepovanu, a ne mogu nigde naći BT.

Sent from my M2101K6G using 

Ja sam na diverzije uvek stavljao sport touring gume, dvo komponentne...koje su mi trajale 10-12k km. Sportska guma mislim da na velikoj diverziji u dimenziji 150/70 ne bi trajala ni 3000km. bt023, a sad t32gt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS
On 3/4/2022 at 10:45 AM, miljanvasic said:

Konkretno, samo vizir je 64 eura, plus 20 eura je bila poštarina i naravno nije moglo proći bez carine koja je izasla 4200, sve ukupno nekih 16000 dinara.

Naveo sam u napomeni ukoliko je moguce na paketu napisati neku manju cenu da bi se izbegla carina ali nije vredelo:)

Vizir je extra, i izgleda kvalitetno...ali cena na kraju...dranje po ušima, ako imate nekog u Nemackoj...najbolje je da poručite na njega tamo pa da vam on posalje ovde kombijem...nema carine...i jeftinija je postarina za Nemacku...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE
On 4.3.2022. at 10:56, Rik je napisao:

Svoju Diverziju uzeh sa MRA vizirom, međutim to baš i nije valjalo. Ovih dana mi je stigao dodatni deflektor. Javljam utiske i kačim fotke kada probam kako to sve radi.


Da ne reklamiram Ivana ali po ceni malo vecoj od deflektora je uradio sasvim korektan vizir. 

IMG_20220304_150542.jpg

IMG_20220304_150801.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE
pre 18 minuta, braca je napisao:

Ja sam na diverzije uvek stavljao sport touring gume, dvo komponentne...koje su mi trajale 10-12k km. Sportska guma mislim da na velikoj diverziji u dimenziji 150/70 ne bi trajala ni 3000km. bt023, a sad t32gt

Ja imam problem sa dimenzijom zadnje gume posto je mala diverzija 130/70/18 ... 
kod nas je nabavka te dimenzije dostupna samo u Continentalu, Pirelliju i Metzeleru koliko sam ja uspeo da se raspitam, kontaktirao sam i  Kemoimpex za Brigestone ali se nikada nisu javili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE

Ipak sam nasao Bridgestone BT-46R i to po ceni od 117E ili ti 13800, ako nekom budu trebale gume neka se javi za kontakt.

Promenio član +dAyWaLkEr+

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1320 postova

Evo me u Diversion klubu posle 6 godina opet. Doduse sad nismo na 600 nego na 900. Sve stari I propada izgleda al samo diverzije I dalje rade :)

 

Dobar je osecaj ponovo kruzirati na Diverziji. Oduvek sam voleo taj motor...

 

Vidjamo se na voznjama. 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 341 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36
Pre 3 sati, Pingvin37 je napisao:

Evo me u Diversion klubu posle 6 godina opet. Doduse sad nismo na 600 nego na 900. Sve stari I propada izgleda al samo diverzije I dalje rade :)

 

Dobar je osecaj ponovo kruzirati na Diverziji. Oduvek sam voleo taj motor...

 

Vidjamo se na voznjama. 

Gde si pazario Diverziju? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1320 postova

Nisam kod Djure. Zakasnio sam ako na to mislis. Pazario sam u Beogradu ovde, 1000e jeftinija od Djurine poslednje cene koju mi je rekao preko telefona, iako ne sporim Djurina je top. 

 

96 godiste, MRA vizir, sediste radjeno kod Bobana Bagster gel,  auspuhe Race radio Robert uz njih idu DB killeri njihovi, tri kofera, givi centralni sa nosacem, Seba radio nosace, USB uticnica, nosaci navigacije... Prvi vlasnik od uvoza. Pristojno motorce skroz. Rezervoar nema rdje nikad radjen, estetski 9/10, fabricki alat itd.

 

Zamenio ulje u kardanu I masini sa filterom, u nekom momentu odradicu karburatore komplet da bude top. Slike naknadno kacim :)

 

To je to. :jee:

 

Jedva koju stotinu vise od ZZR-a, meni za penzionersku izletnicku voznju sa curom mrka kapa.

 

 

Promenio član Pingvin37
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1320 postova

To je taj motor. Kolega Vuleta je potvrdio pricu prodavca, i zaista motor je presao nesto manje od 20k km u Srbiji za 10 godina od kako je uvezen. Cuvan, garaziran, servisiran. Kao sto se vidi sada posle 10 godina ovako neispoliran, stanje je i dalje vrlo dobro. Nema potrosnje ulja, potrosnja goriva je do 6l moje voznje. Generalno jedna zdrava vazdusna masinerija. 

 

:takoje:

IMG_20220409_204402.jpg

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Jaša Tomić
  • Motocikl: Yamaha FJR1300A

Odlučih se da preradim sedište na mojoj Diverziji po nekom mom ukusu. Sedište rađeno u Zrenjaninu, LowLand Custom. Radio sam pre ovoga i sediste za KLE 500 kod njega tako da sam se ponovo odlučio. Majstor Pavle je odlično odradio posao i sve preporuke za saradnju sa njim. To na mom motoru izgleda ovako :jee:

 

 

20220415_220934.thumb.jpg.0a62f085f13f5c7197ed358a57574220.jpg

 

20220415_220929.thumb.jpg.345810da17109fcbe0963e752cb449cf.jpg

 

20220415_220920.thumb.jpg.ff39160a14c28e9ebbe038221d65c5ce.jpg

 

20220415_220915.thumb.jpg.73d537b1a9c696843b679ba37e1ce946.jpg

 

20220415_220218.thumb.jpg.cb1ba1e2a6934434aa73bdfaff62c437.jpg

20220415_220926.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 769 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Gde da kupim plastične štitnike za prednje vile? To je ona plastika koja se nakači na štap i štiti gumicu od kamenčića. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1320 postova

Ima na Aliju, 5e par + troskovi. Sto izadje 20tak evra na kraju. Mozda odgovara sa jos nekog modela viljuski.

 

Nije losa prica namazati ih samo malo I kad udaraju bube i kamencici, manje se ostecuje. Pogotovo kad se buba zalepi pa se to osusi a ovako se lakse skida. Ovo je za prvu pomoc fora naravno...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja