Jump to content

Moto Zajednica

F650Gs: Restyling!

U kojoj boji bolje izgleda?  

57 članova je glasalo

  1. 1. U kojoj boji bolje izgleda?

    • Fabricka boja
      14
    • Crno srebrna
      44


Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Nije da mi se ne svidja fabricka boja, ali inspirisan postom Dejana P. "KLE500 pre i posle" malo sam "brljao" po Photoshopu i sada me zanima vase misljenje (vizuelno estetski dozivljaj, ne da li je BMW dobar, los, itd.).

 

 

Fabricka boja

427DB3D5-DDB2-214E-9CB8-7626437635F6_thumb.jpg

 

Crno srebrna kombinacija

5E3E2E2D-BD98-B145-9251-EAA8249C6809_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

A bre Vladko vec sam ti reko ne farbaj motor, inace za one koji nisu motor videli motor je u perfektnom stanju, Samo mu ispoliraj ram i ima da izgleda do dzadza. Ti si brate ionako stelt gradje ako ofarbas motor u ove boje ima da te pokupi neki sleper na keca, pogotovo nocu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Mislim da je crni elegantniji,a ako cu biti subjektivan i lepsi je,mada je mozda bolje da ga uparis sa nekom drugom bojom,recimo crno-zlatna,crno-crvena...?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

ko se bude vozao po skupovima (pogotovo do sapca sada) videce zanimljivo ofarban,zanimljiva boja,retka bmw r850r.koga zanima nesto oko bmw-a neka se obrati,taj 850 je moj  ;)  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ko se bude vozao po skupovima (pogotovo do sapca sada) videce zanimljivo ofarban,zanimljiva boja,retka bmw r850r.koga zanima nesto oko bmw-a neka se obrati,taj 850 je moj  ;)  ;D ;D

Bese to si uzeo od Bokilica-a?!

pa dodavaj ga onda u spisak iznad avatara, menjaj avatar i kaci slke da vidimo boju 'tog retko lepog'  BMW

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

ko se bude vozao po skupovima (pogotovo do sapca sada) videce zanimljivo ofarban,zanimljiva boja,retka bmw r850r.koga zanima nesto oko bmw-a neka se obrati,taj 850 je moj  ;)  ;D ;D

 

Opali jednu sliku da znam sta da trazim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

A bre Vladko vec sam ti reko ne farbaj motor, inace za one koji nisu motor videli motor je u perfektnom stanju, Samo mu ispoliraj ram i ima da izgleda do dzadza. Ti si brate ionako stelt gradje ako ofarbas motor u ove boje ima da te pokupi neki sleper na keca, pogotovo nocu.

 

Stoji da sam stelt gradjen  ;). Ali sta cu kad volem da se zamajavam. I ne volim te stine ogrebotine koje sada imam. Moze sa tim da se zivi, ne budim se nocu bez daha.  ;D

Eto prosto bih voleo tako da izgleda. 

 

Poliranje rama...  mnogo je kume... :)

 

Okacicu veceras jednu sliku kako bih ja to napravio, samo da nisu u pitanju pare.  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2426 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Nije da mi se ne svidja fabricka boja, ali inspirisan postom Dejana P. "KLE500 pre i posle" malo sam "brljao" po Photoshopu i sada me zanima vase misljenje (vizuelno estetski dozivljaj, ne da li je BMW dobar, los, itd.).

 

 

Fabricka boja

427DB3D5-DDB2-214E-9CB8-7626437635F6_thumb.jpg

 

Crno srebrna kombinacija

5E3E2E2D-BD98-B145-9251-EAA8249C6809_thumb.jpg

 

 

Stavi ti njemu kišne gume i indikator nagiba  ;D

A boja... ja volim žuto crnu kombinaciju, al, ko mene pita?! ;)

Crni je lepši, činjenica. Original je pak original... teška dilema...

Ofarbaj motor al kupi drečavu jaknu i kacigu?!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

A bre Vladko vec sam ti reko ne farbaj motor, inace za one koji nisu motor videli motor je u perfektnom stanju, Samo mu ispoliraj ram i ima da izgleda do dzadza. Ti si brate ionako stelt gradje ako ofarbas motor u ove boje ima da te pokupi neki sleper na keca, pogotovo nocu.

 

Stoji da sam stelt gradjen  ;). Ali sta cu kad volem da se zamajavam. I ne volim te stine ogrebotine koje sada imam. Moze sa tim da se zivi, ne budim se nocu bez daha.  ;D

Eto prosto bih voleo tako da izgleda. 

 

Poliranje rama...  mnogo je kume... :)

Okacicu veceras jednu sliku kako bih ja to napravio, samo da nisu u pitanju pare.  :(

I?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Okacicu veceras jednu sliku kako bih ja to napravio, samo da nisu u pitanju pare.  :(

 

Evo kako bi izgledao, doduse noviji twin spark model, u crno srebrnoj kombinaciji.

Od ovoga meni nije vise potrebno. Ukoliko neko nema F800GS viska ;D

 

ECAA4020-9B8A-0E4D-81A0-E7CBC9AB7EDD_thumb.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Pa, koliko prednosti, toliko i mana. Meni se nekako najvise svidja kombinacija pretposlednjeg i ovog poslednjeg  ;D

 

Dodatno zezanje je da prodas prednji disk i da nadjes model BEZ ABS-a, i da nadjes negde obicna creva za kocnice umesto opletenih  ;D ;D ;D

 

Salu na stranu, i ne trebalo puno vise para. Mislim da se felne mogu eloksirati, a i taj auspuh se da ofarbati ili promeniti. Ili se jos nesto krije na slici...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS
Mislim da se felne mogu eloksirati, a i taj auspuh se da ofarbati ili promeniti. Ili se jos nesto krije na slici...  ;D

 

Obruci felni mogu da se eloksiraju. Ne dopada mi se sto bih, da bi sve bilo kako treba, morao i glavcine da farbam (plastificiram)  iz sive u crnu. Uopste cela zezancija oko tocka sa zbicama je velika, ali nije nepremostiva.

 

Izduvna grana je prohromska, znaci moze da ide na bruniranje. Izduvni lonci su vec problem jer su ili polirani prohrom ili hromirani. Uz to u loncima je i katalizator. Nije bas da se potresam ali ne bih da nesto pokvarim.

 

Imam celo prolece, leto i jesen da se premisljam i smisljam, trazim pravu nijansu mat crne i tako to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

nisam uzeo od bokiilica,motor sam uvezao iz italije i sredio ga po svom ukusu :),kazem lepog ne po svom jer svoje misljenje nikada nije dobro za poredjenje,to su mi rekli ljudi na dva skupa kada sam isao,svideo se svima,nesvakidasnja ali jednostavna boja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Crni ili srebrno-crni je ljepši... Mada ja za to nisam nešto mjerodavan, jer na crnu boju jednostavno flipnem... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

>>A bre Vladko vec sam ti reko ne farbaj motor, inace za one koji nisu motor videli motor je u perfektnom stanju, Samo mu ispoliraj ram i ima da izgleda do dzadza. Ti si brate ionako stelt gradje ako ofarbas motor u ove boje ima da te pokupi neki sleper na keca, pogotovo nocu.<<

 

Pu, pu ne daj bože...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: GPZ500 i GSX600F

NE FARBA SE UVEK SAMO ZBOG TOGA STO IMA SITNA OSTECENJA, IMAS POTPUNO NOVI DOZIVLJAJ KOMPLETNOG MOTORA KADA GA TAKO OSVEZIS, VERUJ MI. DO DUSE JA SAM UVEK ZA NEKE DRECAVE BOJE, NE DA PRAVIM CIRKUS OD MOTORA, VEC DA TO ISKOMBINUJEM SA NEKOM SIVOM, CRNOM ILI NEKOM DRUGOM BOJOM KOJ UMIRI TU DRECAVU. TA NARANDZASTA NA DEJANOVOM KLEu JE BIO MOJ PREDLOG A NJEMU SAM PREPUSTI DA BIRA KOMBINACIJU TE SIVE ILI MAT CRNE. NIJE LOSA NI TA TVOJA KOMBINACIJA CRNA SA SIVOM MI DELUJE OZBILJNIJE, MISLIM NA CELOKUPNI DOJAM MOTORA SVE JE STVAR UKUSA, PA KO VOLI NEK IZVOLI!!!! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

E pa ljudi evo rezultata. Vladas ga je ofarbao i pobegao u Argentinu, a meni ostavio u amanet da vam pokazem rezultat :) Slika nije neka ali cim motor bude kod mene, saljem bolje...

 

post-3938-12879001024959_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja