Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Tuareg 125 Wing

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Moze li neko da kaze malo vise o ovoj Apriliji zelim da je kupim godi[te proizvodnje je 91god,125 cc.HVALA UNAPRED!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6304 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Odlican motor, imao sam vrlo slican, skoro u dlaku isti, Gilera XR2, a vozio sam i Apriliu. Udoban, dobro ogibljenje (USD viljuska), poprilicno dobro koci. Gabaritno je dosta veliki za svoju kubikazu, odaje utisak veceg motora (dok se ne upali :) ) Ima vodeno hladjenje, pokazivac kolicine goriva sto je jako korisna stvar, a nemaju je mnogi veci i ozbiljniji motori. Snaga joj je ako se ne varam oko 25 KS, poprilicno dobro povlaci, ali tek iznad 6000 obr kad mu se otvara ventil snage, sto ce te terati da ga uglavnom drzis u visokim obrtajima, jer je  ispod 6000 obr je lenj. Ide skoro 140 km/h. Sam pravi mesavinu (poseban rezervoar za ulje), ali ako je uzmes  moja preporuka ti je da sam pravis mesavinu, jer pumpica za ulje hoce da zakaze i onda ti zariba motor (meni se to desilo). Ima odlicna svetla, mnogo bolja nego na Transalpu recimo. Jedina mana po meni mu je velika potrosnja. Meni je na Gileri bila oko 7 lit, a znala je da ode i do 9 lit kod offroada. Posto su im masine vrlo slicne, ne verujem da Aprilia trosi manje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja