Jump to content

Moto Zajednica

Preticanje autobusa preko pune linije u krivini

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Juče sam išao u Kragujevac sa porodicom i uz ono brdo gde dve trake idu na gore, a jedna na dole, uhvatim ja lepo tom levom trakom da pretičem kad u pola brda i pola krivine čovek na motoru prešao na moju traku preko pune linije i pretiče autobus. Mislim da je bio neki Thundercat, nebitno, u svakom slučaju sam odmah cimnuo auto ulevo oslobodivši mu što više mesta kako ne bi iz straha napravio neku glupost. Da nisam i sam motorista, možda se i ne bih odmah sklonio, jer sam video i iskusio da se pojedini vozači automobila igraju time i da namerno hoće da nam seku put i sužavaju prolaz, ali ljudi, nemojte to da radite, koja je to žurba bila da se pretiče autobus u krivini po punoj liniji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

tu je pre neki dan poginuo momak na cbr-u, a i prosle godine isto tako lik preticao preko pune linije i i zakucao se u auto i naravno ishod je bio fatalan. Zivim blizu te ulice i ne prodje godina dana da neki motorista tu ne izgubi glavu! Ulica je jako prometna i opasna, a svi voze pun gas. I meni je uvek neka frka kad idem tom ulicom bas iz tog razloga... strasno :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Nije u pitanju ulica nego Niksicko brdo na pola puta od Kragujevca do Batocine cini mi se po prici.

 

Da, da, to brdo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Istini za volju, ta deonica puta gledano od Batocine ide uzbrdo sa dugom krivinom u levo i ima dve trake. Bez problema se vozi 160 ka Kragujevcu u levoj traci kad uslovi u saobracaju dozvole naravno. Moze i 180 ali asvalt vec pokazuje znake starenja i ima neravnina tako da na toj brzini motor u nagibu prilicno leluja i stvarno je rizicno. Sto se tice voznje te deonice iz suprotnog smera postoji samo JEDNA traka i puna linija koja je deli od ove dve trake a na dva mesta postoje ozbiljna ostecenja podloge sto sve zajedno cini svaku riskantnu voznju izuzetno glupim potezom na tom delu puta iz tog smera.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja