Jump to content

Moto Zajednica

Тест половних мотора - тест вожња

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4392 postova
Just now, milomir22 said:

Sad bi ti sashac odgovorio "pa kad vozis kantu, ajde kupi nov motor i daj mu na test, siso" :).

Kanta ce taman biti ok za vecinu koja prati njegov kanal, one koji tek treba da poloze, taman je za njih :)

A dobro ako ga olupa, mozda je to i dobro, jer to je jedini nacin da kupim neki drugi motor posle 12 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 3 minuta, milomir22 je napisao:

Sad bi ti sashac odgovorio "pa kad vozis kantu, ajde kupi nov motor i daj mu na test, siso" :).

Samo bez "siso".:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Ne zaboravite da i motoras ima motor. Dok on testira vas, vi testirajte njegov. Sad je ostala situacija oko garancije, al je prica vise fer. :jee1:

 

A i ovo je ok reklama ko planira da proda... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4392 postova
7 minutes ago, Pingvin37 said:

Ne zaboravite da i motoras ima motor. Dok on testira vas, vi testirajte njegov. Sad je ostala situacija oko garancije, al je prica vise fer. :jee1:

 

A i ovo je ok reklama ko planira da proda... 

Ovo uopste nije losa ideja :takoje: 

 

Inace valjda se podrazumeva da ako oplevi da ce i da plati stetu, bar ja ne bih mogao drugacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Joj kako preterujete. 

Ako hoćeš ZZR 600E, 1993će, možeš ga i i smeće, samo ti budi ok.

ZZR ti je na raspolaganju kad god poželiš. A i Pulser2 200 2011to. Zanimljiv motorić. Samo javi kad. Bilo bi mi drago da ti pomognem u projektu. Materijalno me ne zanima.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

 
A i ovo je ok reklama ko planira da proda... 

Ali mora da napravi odličan review kako je taj motor najbolji :D

Odlična ideja!


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R
Pre sat vremena, alexvicent je napisao:

Ko osigurava motocikle u Srbiji? I ja bih moj osigurao!

Za pocetak Dunav , a verujem da ih ima dosta .... , spremi budjelar:vlajko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Потпуно разумем и не осуђујем став да неко не даје свој мотор другима. Скроз на месту. Не мењам мишљење о некоме ако каже "е знаш, не дајем мотор другима". Скроз ок.

Никога нисам вукао за рукав. Само не знам шта су се неки окомили као да сам им лично тражио паре на дођем ти, или још горе нешто. Ничим изазвани.

Људски/другарски сам питао и одма осули коментари у потпуно нејасном смеру.


Сад ми је жао што сам уопште питао.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa lepo Dragan kaže. 

 

Ja bi vas sve streljao na stadionu Vojvodine.

Trazis pare,otimas motore. Pa nije to lepo sinko.

 

Nego, trebace mi jos oko 30ak dana da spakujem Tdm-a. Ima da bude kao pracka.

Rado bih ti ustupio za snimanje ali ne zato sto si ti Jutjuber, iskljucivo i samo zato sto si dobar momak,posten i imas ideju i cilj u zivotu. To se mora podstaci.

Na stranu sto si exTDM-as, to je dodatni plusic ;) :BJB-tdm:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 5 sati, Svaler je napisao:

Потпуно разумем и не осуђујем став да неко не даје свој мотор другима. Скроз на месту. Не мењам мишљење о некоме ако каже "е знаш, не дајем мотор другима". Скроз ок.

Никога нисам вукао за рукав. Само не знам шта су се неки окомили као да сам им лично тражио паре на дођем ти, или још горе нешто. Ничим изазвани.

Људски/другарски сам питао и одма осули коментари у потпуно нејасном смеру.


Сад ми је жао што сам уопште питао.

Nema sta da ti bude zao.Ti imas ideju,zelis da je realizujes,i to je ok.Svaki posao nosi odgovornost.Postavio sam objektivno,i realno pitanje,i da nije ovih kobojagi dusebriznika(huskasa),koji se zgrazavaju nad pitanjem kao tetke neke,tema uopste ne bi otisla u tom smeru.Moje misljenje je da ti treba da predstavljas motocikle novijih generacija,koje mi kao vozaci ne poznajemo.U tom kontekstu,itekako je vazno da garantujes ljudima da je njihova imovina bezbedna-to je ljudski.Ne tako sto si super lik(sto i jesi)i sto defanzivno vozis,vec i nekim ugovorom i sl.Ako si vec popularan,iskoristi to,pravac moto dileri,i uzmi test motocikle ako je moguce.A,drugarski-sta ce ti post na bjb-u?Od drugara do drugara,pa snimaj.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum

Pošto sigurno @Svaler vozi bolje nego ja, što se mene tiče, ako hoće moj Shadow VT600 da provoza, može za nedelju-dve, čim stignu pločice.

 

Ah da, imam jedan uslov, da popijemo kafu kao ljudi. ;) E sad, što je sigurno - sigurno je, prvo pijemu kafu :) :) :)  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nećete pivce umesto kafe, da se malo opustite default_1oda.gif

 

Lakše i opustenije se vozi default_1oda.gif

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 11 sati, alexvicent je napisao:

Koliko mi je poznato kod svakog ovlašćenog zastupnika motocikala u Srbiji postoji test vozilo,nov motocikl koji se može provozati, takođe bilo je na Navaku čini mi se sve od Yamahe i gomila ljudi se prijavila da provoza iste, al su svi morali da daju po bubreg avansno da bi seli na te motore, tako da ko hoće -može

   Pročitaj naslov teme, pa ovo što si napisao pa pokušaj da nađeš vezu između te dve stvari ! :popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 2 sati, sashac je napisao:

.Moje misljenje je da ti treba da predstavljas motocikle novijih generacija,koje mi kao vozaci ne poznajemo.

Ja bas imam suprotno misljenje,  velika vecina motora su u proseku 15-20 godina stari ili jos stariji, i upravo ti motori su najzanimljiviji ljudima jer mogu da ih priuste, i mislim da bi taj raspon godista trebao da bude ciljna grupa za testove.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Sam Srdjan (Svaler) je rekao da su mu upravo početnici i mladja populacija, ciljna grupa pratilaca na YT. Njima sigurno ne treba test novog motora iz 2018. god od par desetina hiljada evra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4392 postova
1 hour ago, Savan said:

Nećete pivce umesto kafe, da se malo opustite default_1oda.gif

 

Lakše i opustenije se vozi default_1oda.gif

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

 

 

Istina.

 

Spoiler

i8bvavxvy6801.gif

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nisam to ja.

Ja bi mu i dao motor verovatno, student a meni odmah asocijacije idu na studentkinje pa sam mekan. Čini mi se kao OK lik ali kao sto rekosmo na početku, realne su šanse da se nešto dogodi i onda je za očekivati da će to biti obesteceno. Ali da ne bi bilo nagadjanja hoće li ili neće biti, bilo je lakše odmah to naglasiti i onda sashac ne bi ni reagovao a ni ceo cirkus posle toga ne bi se desio.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

@Svaler radiš interesantnu stvar, neka, sviđa mi se. Kao mlađi probao sam mnogo toga i da zaradim i da uradim nešto što volim, na kraju završio fakultet, pronašao posao, promjenio posao više puta..... i danas tražim uvijek nešto novo i učim klince da tako treba. Zato zaista cijenim ovo što radiš, a i djeca mi vole jutjubere :). Dobronamjerno, sa moje strane ti je preporuka da sve što radiš bez obzira na sredstva koja imaš mora da bude što odgovornije. To znači u ovoj situaciji da na prvu daš odgovor čovjeku od koga uzimaš motor "da osiguraću ga, da potpisaću izjavu da snosim odgovornost, ne nemam šta da ponudim, ne neću ništa da ti platim, očekujem prijateljsku pomoć, dajem svoj motor".... ili bilo koju drugu jasnu varijaciju. Ovo činiš zbog sebe jer hoćeš da te ljudi shvate ozbiljno. Vidiš i sam da ima mnogo ljudi koji će dati motor, ali tvoja odgovornost je da kažeš mogu ili ne mogu da platim ako bude nešto.... Nadam se da to uradiš ili ćeš uraditi u ličnom kontaktu, ali ovdje je ispalo drugačije.

 

Komentar koji ti je dao @sashac je potpuno ispravan. Nije to negativna energija, što neko reče, nego realnost i iskustvo. Čisto i jasno.... a ne kasnije zašto i kako.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Ono što sam hteo reći pominjući nove motocikle a vezano za ko bi mu dao novi,je da @Svaler može otići u bilo koju prodavnicu motocikala i provozati neki od novih modela i uraditi klip na yt,takođe verujem da će ga neko verovatno i sponzorisati da uradi to što je naumio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
Pre 5 sati, milje80 je napisao:

Nije to negativna energija, što neko reče,

Nisam ja naveo reč negativna energija, zbog toga što neko neće da da svoj motor, to je njegovo pravo, ali da neko vređa i ponižava, to neću da trpim. Mogao sam da upotrebim i oštrije reči ali mi to vaspitanje ne dozvoljava.

"Sve ti se nude heroji", "sve makina do makine", "Jes ti brate normalan?" i sično, nisu reči koje se upućuju dobronameno nekome koga i ne poznaješ

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 1 sat, drtommy je napisao:

Nisam ja naveo reč negativna energija, zbog toga što neko neće da da svoj motor, to je njegovo pravo, ali da neko vređa i ponižava, to neću da trpim. Mogao sam da upotrebim i oštrije reči ali mi to vaspitanje ne dozvoljava.

"Sve ti se nude heroji", "sve makina do makine", "Jes ti brate normalan?" i sično, nisu reči koje se upućuju dobronameno nekome koga i ne poznaješ

Stojim iza tih reci.I dobronamerno je.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum
Nećete pivce umesto kafe, da se malo opustite default_1oda.gif
 
Lakše i opustenije se vozi default_1oda.gif
 
 
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
 
 
Slab sam sa pivom, i sa ostalim alkoholom. Kod mene mora biti 0,00 kad vozim!
Sa kafom je drugačije, nađe se i koja kap krvi u venama :)

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

Svi motori koji su ponuđeni su oni nižeg cenovnog ranga.To je i logično jer nije realno da ti neko da noviju skupu mašinu na dobar dan,na tek tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja