Jump to content

Moto Zajednica

AdventureRide.GS

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Posto vidim da je cenjeni auditorium odusevljen putopisom, Vladamire planirajte "AdventureRide.GS - Part II". Izgleda da Kymco u sebi krije zaista mnogo. A i rekao bih da ti voznja na njemu donosi osmeh na lice, mir u srce, i za nas najvaznije, zanimljive redove. ;D ;D Razmisli o tome da prodas FZR-a i R1 pa da prosiris vozni park sa: Kymco SM, Kymco Offroad, Kymco RR,...

 

Vec razmisljam o AdventureRide.GS-part II sa mnogo vise offroada jer je to ipak KymcoGS i prosto trazi offroad. Drago mi je da auditorijum uziva u mom trenutnom literarnom nadahnucu. Samo vec su me optuzivali za satiru pa se plasim da ne prodjem ko Nusic  ::)

Dok ne doguram do part XX nisam mislio da stajem, samo da me kicma popusti malo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Posto vidim da je cenjeni auditorium odusevljen putopisom, Vladamire planirajte "AdventureRide.GS - Part II". Izgleda da Kymco u sebi krije zaista mnogo. A i rekao bih da ti voznja na njemu donosi osmeh na lice, mir u srce, i za nas najvaznije, zanimljive redove. ;D ;D Razmisli o tome da prodas FZR-a i R1 pa da prosiris vozni park sa: Kymco SM, Kymco Offroad, Kymco RR,...

 

Vec razmisljam o AdventureRide.GS-part II sa mnogo vise offroada jer je to ipak KymcoGS i prosto trazi offroad. Drago mi je da auditorijum uziva u mom trenutnom literarnom nadahnucu. Samo vec su me optuzivali za satiru pa se plasim da ne prodjem ko Nusic  ::)

Dok ne doguram do part XX nisam mislio da stajem, samo da me kicma popusti malo  ;)

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

a vlado vlado,,nas svilajncane nisi zvao..... :P :P :P

sledeci put da me zoves da upalim makinu tomosakiautomatiki gs/r varijantu,,,pa da se pojurimo....

 

Bokilicu pa zvao bi da sam planirao put al onda nebi bila avantura. Mislim da razumes kad se sve uzme u obzir sa obzirom na obzir prema obziru obzira.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Posto vidim da je cenjeni auditorium odusevljen putopisom, Vladamire planirajte "AdventureRide.GS - Part II". Izgleda da Kymco u sebi krije zaista mnogo. A i rekao bih da ti voznja na njemu donosi osmeh na lice, mir u srce, i za nas najvaznije, zanimljive redove. ;D ;D Razmisli o tome da prodas FZR-a i R1 pa da prosiris vozni park sa: Kymco SM, Kymco Offroad, Kymco RR,...

 

Vec razmisljam o AdventureRide.GS-part II sa mnogo vise offroada jer je to ipak KymcoGS i prosto trazi offroad. Drago mi je da auditorijum uziva u mom trenutnom literarnom nadahnucu. Samo vec su me optuzivali za satiru pa se plasim da ne prodjem ko Nusic  ::)

Dok ne doguram do part XX nisam mislio da stajem, samo da me kicma popusti malo  ;)

 

;D ;D ;D

 

To sto sam povredio kicmu pre pet dana veruj mi nije smesno (bar meni). Al nema veze, sve ti je oprosteno samo nabavi GS ponovo  ;):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

 

Vec razmisljam o AdventureRide.GS-part II sa mnogo vise offroada jer je to ipak KymcoGS i prosto trazi offroad. Drago mi je da auditorijum uziva u mom trenutnom literarnom nadahnucu. Samo vec su me optuzivali za satiru pa se plasim da ne prodjem ko Nusic  ::)

Dok ne doguram do part XX nisam mislio da stajem

 

 

To sto sam povredio kicmu pre pet dana veruj mi nije smesno (bar meni). Al nema veze, sve ti je oprosteno samo nabavi GS ponovo  ;):D ;D

 

Ma mislio sam na ovo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Mikko nema problema, sve je u redu, nema ljutnje. Razumeli smo se. Bice mi bolje za nedelju dve pa ce biti i offroad-a i putopisa.

Tvoja nema podrska izrazena kroz smajlije mi daje snagu da istrajem u avanturama sa KymcoGS-om

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Mikko nema problema, sve je u redu, nema ljutnje. Razumeli smo se. Bice mi bolje za nedelju dve pa ce biti i offroad-a i putopisa.

Tvoja nema podrska izrazena kroz smajlije mi daje snagu da istrajem u avanturama sa KymcoGS-om

 

Samo napred, bilo cim, bilo kad, bilo gde, ka' ispunjavanju snova koje samo mi razumemo !  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

ajd kad TI kazes tako... ja nesmem bilo cim... znam da ces reci da sam wussy ali nesmem bez GelandeStrasse. Rispekt prema onima koji smeju... Dane, Koma, Sstruja i drugi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

ajd kad TI kazes tako... ja nesmem bilo cim... znam da ces reci da sam wussy ali nesmem bez GelandeStrasse. Rispekt prema onima koji smeju... Dane, Koma, Sstruja i drugi...

 

xe xe ! a ne ! moze se i bez gelande... (ali ja ga volim a ljubav ne moze da se objasni !!!)  ;D ;D ;D

A D&K su wussy !!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Jaaaooo!!! To vec nije lepo  >:( Svud mi diraj ali nemoj u Gelande, porodicu, bliski istok i najbitnije D&K i sstruju. Mora covek u nesto da veruje a ako su D&K wussy to mi urusava citav sistem vrednosti na kome mi sve zivotne odluke pocivaju. Meni reci da sam wussy, al nemoj uzore da mi rusis  :'(

 

Salio si se, jel da? Priznaj, jel da?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Jaaaooo!!! To vec nije lepo  >:( Svud mi diraj ali nemoj u Gelande, porodicu, bliski istok i najbitnije D&K i sstruju. Mora covek u nesto da veruje a ako su D&K wussy to mi urusava citav sistem vrednosti na kome mi sve zivotne odluke pocivaju. Meni reci da sam wussy, al nemoj uzore da mi rusis  :'(

 

Salio si se, jel da? Priznaj, jel da?  :)

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Uredjivachka ekipo,

 

Sutra je ponedeljak. To sem shto nam donosi novi pochetak sedmice takodje nam donosi i novu naslovnu BJB stranicu nasheg omiljenog nam web portala koji broji oko 3500 vernih chlanova. Po zahtevu vernih vam chlanova u nadi ispunjenja nashih zahteva vas molimo da nam omogucite da vidimo Vladamirova sabrana dela na naslovnoj nam stranici. Unapred Vam se zahvaljujemo na ulozhenom trudu i vremenu.

 

                                                                                                                                    Vashi verni forumashi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Procitao sam mnogo putopisa ali pred ovim zastaje dah.Ovakav spoj coveka i masine,literarnog umeca i covekove izdrzljivosti je stvarno redak i to treba da se postuje i mislim da je najmanje sto moze cenjeno urednistvo da uradi je da ga stavi na naslovnu stranu.Lalajkovi putopisi jesu lepi i pokazuju dosta ali kao da im fali nesto , a to nesto je upravo ono sto imaju Vladimirovi putopisi ,imaju dusu imaju magiju k oja me svako jutro tera da ih citam iznova i iznova i uvek otkrijem nesto novo i lepo i nepoznato.Lalajko znam da ti nije lako dok citas ovo ali molim te smogni snage i pomogni da ovaj literarni dragulj ugleda svetlost dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Zapravo ja sam po funkciji skromni Ajatolah bliskog istoka BJB-a. Posto mi na bliskom istoku verujemo u socijalnu jednakost medju svim ljudima*, nasa nepriznata drzava (zasad samo slobodna teritorija) je uredjena kao republika i ima svog predsednika a to je Pit.

Funkciju monarha (kralja) nemamo, ali kompliment prihvatam  ;D

 

 

*-Za informacije o jednakosti ali ne i istovetnosti izmedju zena i muskaraca da ja nebi sirio pricu preporucujem citanje naucnih radova na tu temu imama Homeinija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

;D ;D ;D Zaista imas vrlo specificno "pero"...............odavno se nisam ovako nasmejao.

Lepa tura za cirka 3 lit. bezolovnog benzina......BRAVO!

 

Treba nam jos ovakvih - duhovitih reportaza.........jos jednom cestitam.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Hvala na komplimentu. Drago mi je da si uzivao. Sto se tice mog literarnog nadahnuca... ima ga s vremena na vreme i potrudicu se da ne izneverim ocekivanja. Jos jednom hvala na komplimentu i ispravnom shvatanju moje duhovitosti i mog smisla za humor.

Pozdrav i salji slike iz kolevke naroda!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja