Jump to content

Moto Zajednica

TD2 u 2018, 06.maj

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Bilo je dosta dobro za prvi TD. Neki su ozbiljno pomerili svoja vremena, neki testirali kombinezone :) a svi smo se odlično zabavili.

Zato, nastavljamo...

 

Idemo na ostrvo, na stazu Navak Island :D

Navak Island.jpg

 

Prijave za ovaj TD2 su aktivne a prijavite se na adresi: http://trackday.rs/td-prijava-6-maj-2018/

 

Softver se još tjunira tako da Još ovaj put treba da popunite svoje podatke a već za TD3 će vas vaši podaci čekati.

Napomena za "napredne korisnike računara" :D = ko sad ispunjava prijavu u istom browseru kao za TD1, imaće većinu podataka već sad. 

 

Vidimo se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo i spiska učesnika koji su uplatili kotizaciju. 

 

Zvanični spisak možete pronaći na našem sajtu:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-06-maj-2018/

 

Trenutni spisak:

 Ime I prezime   Termin   Željena grupa 
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Sinisa Zdravkovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Srboljub Radojcic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Pre sat vremena, scaffold je napisao:

Moze update?

Čim stigne izvod iz banke...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Update spiska sa jučerašnjim uplatama (uplate koje su juče proknjižene).

 

Zvanični spisak:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-06-maj-2018/

 

Trenutno stanje:

 Ime i prezime   Termin   Željena grupa 
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Sinisa Zdravkovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dragan Ilic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Zoran Stojmanovski Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Srboljub Radojcic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milos Vidovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Novi update, sa uplatama koje su juče proknjižene.

 

Zvanični spisak:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-06-maj-2018/

 

Trenutni spisak:

 Ime i prezime   Termin   Željena grupa 
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Slobodan mutic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Sinisa Zdravkovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Slobodan Sreckovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Bojan Bojovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dragan Ilic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Jevtic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Stanimir Miljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Kosta Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Zoran Stojmanovski Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Andrej Vujaklija Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Srboljub Radojcic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Boris Jevtic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Aleksandar Djukanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Nikolic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
DEDIC DRAGAN Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dejan Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nikola Gajic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Branislav Popovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Boris Kovjenic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mikelangelo Aleksic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Vladan Radovanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milos Vidovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Update spiska sa jučerašnjim uplatama.

 

Zvanični spisak možete pronaći na sledećoj strani:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-06-maj-2018/

 

Evo i trenutnog spiska:

 Ime I prezime   Termin   Željena grupa 
Nikola Jevtic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Popovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Slobodan mutic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Slobodan Sreckovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Bojan Bojovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dragan Ilic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Sinisa Zdravkovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Gajic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Srboljub Radojcic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Boris Jevtic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Aleksandar Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Zoran Stojmanovski Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Djukanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Mihajlo Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Kosta Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Antonio Zanetti Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Nikolic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Andrej Vujaklija Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Stanimir Miljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dejan Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
DEDIC DRAGAN Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Mario Zlobec Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Vladan Radovanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Branislav Popovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mikelangelo Aleksic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Bojan Vasiljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Boris Kovjenic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milos Vidovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milos Miletic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Update spiska..

 

Zvanični spisak možete pronaći na sledećoj strani:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-06-maj-2018/

 

Trenutni spisak:

 Ime i prezime   Termin   Željena grupa 
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Bojan Bojovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nikola Jevtic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Popovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Slobodan mutic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Dragan Ilic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Slobodan Sreckovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Zivojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Vladimir Stanisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Dragoslav Perisic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Djukanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Zoran Stojmanovski Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Aleksandar Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Antonio Zanetti Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Mihajlo Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Kosta Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
danilo mikic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Vuckovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Stosic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Ivkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dejan Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Nikola Gajic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Aleksandar Subota Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Milan Nikolic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Boris Jevtic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Srboljub Radojcic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Stanimir Miljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
DEDIC DRAGAN Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Andrej Vujaklija Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Bojan Vasiljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mario Zlobec Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mikelangelo Aleksic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milos Vidovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Branislav Popovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Vladan Radovanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Mladen Djordjevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Sasa Bogdanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Boris Kovjenic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milos Miletic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5785 postova

Ono sto je zabrinjavajuce je da potpuno ima logike da bude par dana kise posle skoro mesec dana lepog vremena plus sto kisu najavljuju od cetvrtka do ponedeljka pa ne znam da li ce se pomeriti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

:)

 

Novi update spiska.

 

Zvanični spisak možete pronaći ovde:

http://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-06-maj-2018/

 

Trenutni spisak:

 Ime i prezime   Termin   Željena grupa 
Bojan Bojovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Slobodan Sreckovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Vladimir Stanisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Slobodan mutic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Davor Jurisic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Jevtic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Srdjan Stojmenovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Zvojinovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Popovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Krsta Sandic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Dragan Ilic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Ognjen Bozovic Prepodnevni termin (10:00 - 13:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Aleksandar Subota Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Srboljub Radojcic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Boris Jevtic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Ivan Zeljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Aleksandar Ivkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Ozegovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Aleksandar Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Zoran Stojmanovski Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Goran Stevanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Macakanja Arandjelo Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Kosta Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Mandic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Aleksandar Djukanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dejan Krstic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Mihajlo Jovanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Antonio Zanetti Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nikola Gajic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) -
Milan Nikolic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Andrej Vujaklija Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Marko Stosic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nenad Kulic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nenad Gavrilovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Nikola Lukic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Jelena Nastic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Marko Vrcelj Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
DEDIC DRAGAN Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dejan marjanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Stanimir Miljkovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nebojsa Filipovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Rastko Jokic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Luka Radulovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Nikola Vuckovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
danilo mikic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nenad Zivanovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Dragoslav Perisic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Ivan Pavlovic Celodnevni termin (10:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mario Zlobec Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mikelangelo Aleksic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Sasa Bogdanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Bojan Vasiljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Mladen Djordjevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Branislav Popovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Vladan Radovanovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Milan Kostresevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Goran Vukosavljevic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Nikola Cvetinovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milos Miletic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Crvena grupa (vreme po krugu ispod 1:34.000)
Luka Trikic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Imre Baki Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Plava grupa (vreme po krugu od 2:00.000 do 1:40.000)
Boris Kovjenic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)
Milos Vidovic Popodnevni termin (14:00 - 17:00) Zelena grupa (vreme po krugu ispod 1:40.000)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ukoliko je neko uplatio, a ne nalazi se na spisku, molim da se javi ili meni na pp ili slanjem mejla na adresu info@trackday.rs.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja