Jump to content

Moto Zajednica

poziv na sud. sta reci?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

tvorza  ;D

 

Ne...prvo dom, posto je maloletan, a kad navrsi 18 ljeta u tvorza...

 

 

Ma sta bre lepo...pokazi da si baja, budi grub , bezobrazan, jednom se zivi ;D ;D ;D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Reci da ti je politički namontiran ceo proces, i da je bilo trećeg pucnja, i obavezno vikni "Kosovo je Srbija!!!!"  ;D ;D ;D

 

 

Too care....svaka chast sit sam se ismejao. Eto dobre ideje  :D :D :D :D ;) ;D ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ma bez brige ... ja sam imao situaciju da me navataju bez dozvole (nisam imao polozeno za A) ... na prvi poziv nisam odgovorio jer sam se zapiJo noc pre toga... zvao sutradan da se izvinim i da kazem da sam sprecen zbog zdravstvenih razloga da ddodjem :), rekoshe da ce poslati drugi poziv pa da se odazovem na njega..

 

odem tamo .. udjem kod sudija .. neka socijalna prica .. nemam para, izdrzavaju me matorci, ne radim ... :)

 

i ispricam sudiji (blia neka zena) da je zakon takav da moras da imas svoj motor da bi polagao i da sam ja tek kupio motor kad su me policajci zaustavili i da sam vozio motor kuci ... i ona na to kaze ... NISAM ZNALA DA JE TAKAV ZAKON!! ... strasno :)

 

i lepo se mi tu pozdravimo ...

 

poenta price .. nikad mi nije ni stiglo da platim kaznu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kako prodje-prodje, nece biti strasna kazna, jer ti je prvi put. Kad sam ja polozio za PSP, matori mi je strogo zabranio voznju bez kacige. Posle sam skontao zasto me je terao na to i zahvalan sam mu do neba. Sledeci put i svaki naredni, je stavi na glavu, da ne bi platio malo vecu kaznu od one koju ce ti sudija odretiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ma bez brige ... ja sam imao situaciju da me navataju bez dozvole (nisam imao polozeno za A) ... na prvi poziv nisam odgovorio jer sam se zapiJo noc pre toga... zvao sutradan da se izvinim i da kazem da sam sprecen zbog zdravstvenih razloga da ddodjem :), rekoshe da ce poslati drugi poziv pa da se odazovem na njega..

 

odem tamo .. udjem kod sudija .. neka socijalna prica .. nemam para, izdrzavaju me matorci, ne radim ... :)

 

i ispricam sudiji (blia neka zena) da je zakon takav da moras da imas svoj motor da bi polagao i da sam ja tek kupio motor kad su me policajci zaustavili i da sam vozio motor kuci ... i ona na to kaze ... NISAM ZNALA DA JE TAKAV ZAKON!! ... strasno :)

 

i lepo se mi tu pozdravimo ...

 

poenta price .. nikad mi nije ni stiglo da platim kaznu :)

Jel si siguran da nece da ti stigne?

Ja dobio razglednicu za pojas od aprila proshle godine!  :o >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

bio sam kod sudije. nista posebno. pitala me je da li sam kriv ili ne. ja reko kriv sam, pitala me je sta radim, jel sam ozenjen, jel sam osudjivan... blabla.... i kaze jel nosis sad kacigu, ja reko uvek je nosim, i kaze ona dobro, hvala i dovidjenja. mozete ici. e sad neznam dal ce mi nesto stici da platim, jer mi ona nije nista rekla tamo... uglavnom dobro je proslo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

bio sam kod sudije. nista posebno. pitala me je da li sam kriv ili ne. ja reko kriv sam, pitala me je sta radim, jel sam ozenjen, jel sam osudjivan... blabla.... i kaze jel nosis sad kacigu, ja reko uvek je nosim, i kaze ona dobro, hvala i dovidjenja. mozete ici. e sad neznam dal ce mi nesto stici da platim, jer mi ona nije nista rekla tamo... uglavnom dobro je proslo.

I meni jednom rekose "hvala i dovidjenja". I onda stize resenje kuci.  >:( Ali da ne kazemo da nase sudstvo nije dobro, pored resenja su bile i uplatnice, koje su bile uredno popunjene.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

bio sam kod sudije. nista posebno. pitala me je da li sam kriv ili ne. ja reko kriv sam, pitala me je sta radim, jel sam ozenjen, jel sam osudjivan... blabla.... i kaze jel nosis sad kacigu, ja reko uvek je nosim, i kaze ona dobro, hvala i dovidjenja. mozete ici. e sad neznam dal ce mi nesto stici da platim, jer mi ona nije nista rekla tamo... uglavnom dobro je proslo.

I meni jednom rekose "hvala i dovidjenja". I onda stize resenje kuci.  >:( Ali da ne kazemo da nase sudstvo nije dobro, pored resenja su bile i uplatnice, koje su bile uredno popunjene.  ;D

 

Da ti ublaže muku  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

evo da se javim sta se desilo. posto sam jos odavno bio kod sudije, i rekla je da kao sve u redu, nista nije spominjala kaznu, ni nista. ja reko vazi, izgleda mi oprostila... kad ono! danas dolazim kuci, i vidim lepo plavo pismo, unutra dve priznanice, lepo popunjene skroz sve lepo kulturno, jedna 500 dinara, a druga 3000 dinara. i neki papir gde kaze da sam kriv i da treba da platim u nekom roku, ili ako necu da platim da idem 6 dana u zatvor! 3500 hiljade, za ne nosenje kacige, na postarskom skuteru.... puj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6316 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A sta si ocekivao, da ti oproste ? :)

nista posebno.

Bas zbog ovog "nista posebno" si sudiji isti kao i svi ostali, pa je normalno da ce da presudi da si kriv i da platis kaznu. Da si kukao, molio, vadio se na bedu i sirotinju kako su ti savetovali bila bi druga prica. Ili da nisi priznao nista i trazio suocavanje sa policajcem. Nista posebno je nagora varijanta ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

3500din je normalo.3000din je kazna za kacigu a 500din sudski troskovi...Tako da ti se vise isplatilo da si je platio odmah,ili kroz 7 dana kao shto ti je pisalo na kazni koju si dobio od pandura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ma nemam pojma. nisam ni znao. ona me pita jesi nosio. ja reko nisam. i pita gde radim, ja reko idem u skolu. aha. i tu diktirala nesto ovoj sto kuca, i kao cuti, sve u redu. ja milsio nece nista biti od toga, kad posle par meseci. 3 i po soma da se plate. kakav olos, ja neverujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ma nisam ni hteo da platim panduru onda odma. imo sam kod sebe 20e i 5e. a nisam hteo da ga toliko castim... da sam imo hiljadu, dao bi mu,... i onda nista. sad mi stiglo 3500 iljade.

 

sledeci put necu ni stati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 99 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

To suocavanje je zakon!Nijedan se ne odazove!

A ja se zajebah pa platih kaznu (2 soma) doduse sa kolima...

 

Aha... Tako i mene ubedjivali, kad ono...

Nije se ni ovaj moj odazvao, pa ga zvali u stanicu, da dodje u sud... ::)

Jos sam ja i bio u pravu (naravno ;D ), ali kad sam video kako su se srdacno pozdravili gdja sudija i doticni organ, vec sam znao presudu, dzaba svi moji argumenti...

Pricam za manju sredinu kao sto je Becej, gde imaju dovoljno vremena, i mogu da "skoknu" do suda...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Tako ni ja nisam hteo da platim kaznu za nenosenje kacige, a imo sam je (doduse na ruci jer me mrzelo za 500m da stavljam kacigu), i cekao sud. Kad ono medjutim dodjose drugovi iz policije sa nalogom za privodjenje i to 2 godine nakom pisanja kazne, a ja treba da krenem na posao. Sta sad!?  ??? Situacija taka i taka, i morao platiti.  :'(

Drugovi nikad ne zaboravljaju i nokome ne prastaju. Ipak treba necim napuniti budzet. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

JEL NEKO OD VAS BIO U ZATVORU?

Covece nemoj slucajno u zatvor, ja sam se sticajem okolnosti zadesio samo 10-tak minuta u dvoristu zatvora, nisam ni ulazio u zgrade... nemoj slucajno... ono je strasno.... Jebo 3500 dinara... ja u zatvor ne bih isao ni minut...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja