Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem tri jakne!

Recommended Posts

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Budva - Rezevici

Odlucio sam da rasteretim ''bajkerski'' deo ormana,to jest prodam tri jakne za motor koje ne nosim a siruran sam da ce nekom biti od koristi!

   

1.   Putna jakna americke marke Scott velicine 52 (otprilike za nekog 170-180cm visine i od 75 do 85 kg) od Cordure.Jakna ima termo postavu (telo i ruke) na skidanje,stitnike za laktove i ramena kao i dzep za ledjni stitnik,takodje ima reflektujuci materijal na ramenima i ledjima radi boljeg uocljivosti  pri nocnoj voznji.Na podlakticama,sa strane, oko zglobova i oko struka  postoje zatezaci na dugmad i cicak traku.Jakna je nova,nenosena a cena je 160 eura.

 

2.   Strukirana jakna od Cordure  velicine 56-58 (otprilike za nekog visine 185-195cm i od 90 do 110 kg) jakna je crno - crvena sa ojacanjima na laktovima i na ramenima,ima dzepove za stitnike za laktove, ramena i ledja.Postoji i jako topli prsluk koji se kaci na jaknu a moze se i zasebno nositi.Jakna je koristena a cena je 75eura.

 

3.  Kozna jakna ''rokerica'' marke Route 66 velicine xxl (otprilike za nekog visine 185-195cm i od 90 do 110 kg).Jakna je od kvalitetne deblje koze sa metalnim dugmadima i rajsfeslusima. Nosena je svega par puta. Cena 100eura.

                             Moguca zamena...

slike navedenih jakni se postaviti Wulfy                     kontakt telefon +38268068998  Dzony

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Evo fotki, prva jakna je kao sto vidite - crna

 

DSCF0184.jpg

 

ima i neke svetlece pruge, a evo kako stoji na valjda ubrzo bivsem vlasniku

 

DSCF0193.jpg

 

da je u zimskim danima topla kaze ova postava

 

DSCF0197.jpg

 

ima i neke dodatke od kojih izgledate deblje

 

DSCF0198.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Nekada je Dzony imao dugu kosu i vozio Virago, tada je slusao i rock, u stvari Galiju

 

ako gledate spot te grupe gdje ima jedna djevojka koja prestoji na motociklu i jednog mladica koji vozi Virago to je nas Dzony

 

no, zasto je to bitno, tada je Dzony nosio ovu jaknu sto je sada prodaje, dakle kupujete i dio istorije jednog benda  ;D

 

IMG_0039.jpg

 

IMG_0066.jpg

 

IMG_0043.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Budva - Rezevici

Siguran sam da bi ti odgovarala jer je meni velika a ja sam 185cm i 85kg.

Cena moze da se spusti 10% to jest 90eura rokerica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja