Jump to content

Moto Zajednica

Slep covek mi oborio motor

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

To je tesko izvodljivo. A  kako mislis necemoi saznati? Pa rekli su momku da je slep covek sa stapom tresnuo motor o zemlju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Zašto je, a priori, ono što je kolegi rečeno uzeto kao čista istina? Po mom iskustvu ne mora da bude istina dobrim dijelom, jer je pitanje koliko ljudi je tačno vidjelo šta se tačno desilo i da li je onaj ko je kolegi rekao šta se desilo uopšte i vidio to...

 

Zašto je teško izvodljivo? Čovjek kad pada bez kontrole, hvata se za bilo šta i onda se udružuju težina, gravitacija i moment datog tijela i povlače i dosta teža tijela/predmete za/sa sobom. Po meni je sasvim realno da je čovjek npr. udario nogom u fuzaster, inicijalna reakcija je da podigne tu nogu, uhvati se za udareno mjesto, izgubi ravnotežu i onda se hvata za bilo šta, odnosno u ovom slučaju motor u koji je udario. To što je motor nagnut na kontra stranu u datom trenutku ništa ne znači jer se čitavoj onoj gore sili pridružuju i snaga kojom se uhvatio za motor. I motor pada bez nekog većeg problema.

 

Uostalom, pitanje je šta se tom slijepom čovjeku u datom trenutku motalo po glavi. To sasvim sigurno nećemo nikada znati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A šta ako je ustvari unuk tog dede oborio motor?! Kad je video šta je uradio, brzo je digao motor i pozvao dedu da on još jednom obori motor jer je znao da njega niko neće optužiti, bar ne krivično!

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Mislim da si preskocio babu. Baba za dedu, deda za motor, povuci potegni, oboriti ga ne mogu. E tek onda ide unuk, pa kuca, maca itd... Ja verujem da je tako bilo.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Mislim da si preskocio babu. Baba za dedu, deda za motor, povuci potegni, oboriti ga ne mogu. E tek onda ide unuk, pa kuca, maca itd... Ja verujem da je tako bilo.

A snajka?Nemoj da preskaces

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Ja uvek pitam kad parkiram negde gde postoji mogucnost da nekom smeta motor/auto,tako sam i dobio od jednog sugradjanina dozvolu da parkiram kad hocu ispred njegove radnje jer sam prvi za 10-ak godina koji je usao u radnju i pitao ga ako nije problem da parkiram na 5 minuta,kao vozacu nije mi toliko smetalo kad neko zauzme trotoar-znam koji je problem naci mesto ali moja zena je gurajuci blizanacka kolica jebala majku svakom,ide zena puca joj dal ce da ogrebe neki auto-i opet kad razmislim bolje i to nego da spusta kolica na kolovoz-ko nije vozac ne razume tu muku i obratno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1577 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

 

Mislim da si preskocio babu. Baba za dedu, deda za motor, povuci potegni, oboriti ga ne mogu. E tek onda ide unuk, pa kuca, maca itd... Ja verujem da je tako bilo.

A snajka?Nemoj da preskaces

 

 

Ko je preturio snajku ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

I niko mi nije odgovorio na gornje pitanje - kako propisno parkirati motor? Ne šalim se, ozbiljno pitam!

 

На Вуковом споменику код Београдске Пословне Школе постоји паркинг за мотоциклисте који је одвоје од паркинга за бициклисте. Таквих паркинга можда можеш да наброји на прстима обе руке у Београду. Конструкција ''паркинга'' изгледа слично као и конструкција за бициклисти, само је много шира, тј довољно да може возач мотоцикла / мопеда да уђе између конструкције и по жељи веже мотоцикл. Такође постоји плава табла и бели натпис ''Паркинг за мотоцикле''.

 

Човек није крив, ја би се окренуо и питао га да ли је добро и да ли могу нешто да учиним за њега. Је*еш бајк (а у себи би се замислио - КОЊУ ЈЕДАН ГДЕ СЕ ПАРКИРАШ!), битно је да је добро. Сви смо ми људи, само је ретко ко човек.

 

Извињавам се свима на оф. 

Поздрав

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

I niko mi nije odgovorio na gornje pitanje - kako propisno parkirati motor? Ne šalim se, ozbiljno pitam!

 

На Вуковом споменику код Београдске Пословне Школе постоји паркинг за мотоциклисте који је одвојен од паркинга за бициклисте. Таквих паркинга можда можеш да наброји на прстима обе руке у Београду. Конструкција ''паркинга'' изгледа слично као и конструкција за бициклисти, само је много шира, тј довољно да може возач мотоцикла / мопеда да уђе између конструкције и по жељи веже мотоцикл. Такође постоји плава табла и бели натпис ''Паркинг за мотоцикле''.

 

Човек није крив, ја би се окренуо и питао га да ли је добро и да ли могу нешто да учиним за њега. Је*еш бајк (а у себи би се замислио - КОЊУ ЈЕДАН ГДЕ СЕ ПАРКИРАШ!), битно је да је добро. Сви смо ми људи, само је ретко ко човек.

 

Извињавам се свима на оф. 

Поздрав

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 424 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Edit. @Mare - tebi momče svaka čast. Mlad si, a reaguješ i razmišljaš kao da imaš duplo godina. A i postavio si top hot temu, nema šta :)

 

  -  Svaka čast na upozorenju , reakciji , temi . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Neki BMW

 

Edit. @Mare - tebi momče svaka čast. Mlad si, a reaguješ i razmišljaš kao da imaš duplo godina. A i postavio si top hot temu, nema šta :)

 

  -  Svaka čast na upozorenju , reakciji , temi . 

 

 

Hvala vam :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja