Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Dobardan svim forumasima ja sam Dusan iz Beograda i do pre 4 godine sam vozio razne motore ali sam pre 4 godine operisao kicmu (3 diskusa) ii tada sam kupio honduu transalp koja me je sve ove godine dobro sluzila do proslog leta kad mi se  u povratku sa Zlatibora pokvario cdi i do kuce sam se jedva vratio na jednom klipu....strasno :jok:

Dali neko ima ideju kako ovaj problem da resim do pocetka ove sezone, gde moze da se nabavi ili reparira stari :trazi:  :trazi:

Svaka pomoc je dobro dosla...

Cuo sam da Joska iz Temerina to sredjuje pa ako neko ima njegov broj telefona da mi posalje bilo bi odlicno  :)  :)  :)

Pozdrav  :)

 

post-28331-0-53935800-1485701528.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Dobrodošao. Samo Joška. Isto problem sam i ja imao dok sam vozio Transalp. Razni lokalni pajseri ga lemili pa je Joška muku mučio da ga oživi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

To ti je uvek lutrija, posto nisu uvek lemovi nego nesto drugo. Ja sam kao i vecina drugih vozaca PD06 imao golgotu.

 

Meni je Arakis lemio oba. Jedna sljaka a drugi posle nekog vremena opet otkazao i kostao me slepanja i kojesta drugog da sam mogao kupiti drugi cdi. I Arakis I Joska su dobri majstori ali godine uzimaju danak elektronici pa se I oni muce i uspeh nije zagarantovan. Mada ako hoces da probas nije ni skupo realno.

 

Na kraju sam stavio kineski i sljaka ali pali samo jednu svecicu pa se mora staviti mislim desno da bi radio obrtomer

 

Po meni je najbolje resenje kupiti na e-bay novi, kosta oko 60-80 eur i trebalo bi da sljaka, A za rezervu uzeti jedan kineski za 10 eur i ubaciti u kofer za nedaj boze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja