Jump to content

Moto Zajednica

rETroViZOr 2016

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Zadovoljstvo je moje kada god dodjem da se provozam po tvom "predsoblju". Valjevske planine su nepresusan izvor offroad zabave.

I prosto sam ljubomoran samo kada pomislim na 100 kilometara ibarske x2, a tebi sve pred nosom. 

Hvala za trud! Trebalo je sve te fotke obraditi i poslagati da bi ih podelio sa nama.  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

@Libero, ja sam mojoj ženi pokazao probranih par fotki (one gde se vidi kako tebe tvoja žena gura :P :P) a sve u cilju da joj na plastičnom primeru pokažem šta je uloga žene u enduro zabavama :P

 

Šalu na stranu - bravo za retrospektivu. Ja sam za sledeću sezonu sebi već iscrtao pun andrak ruta za područje Ljubovija-Krupanj-Valjevo-Kosjerić-B.Bašta. Ostaje da ubedim ženu da kad idemo vikendom u Ljuboviju ona vozi auto i decu, a ja da poteram motor. Pa decu neka čuvaju moji roditelji (ionako su ih željni) a nas dvoje lepo na motor pa u planinu :) Ova tvoja retrospektiva će nadam se doprineti da je ubedim u takvu organizaciju :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2064 postova

Bolji odgovor mi nisi mogao napisati, hvala Ti ... :takoje:

Dotiče i neke od mojih motiva, zašto između ostalog, beležim i objavljujem fotografije.

 

Bar jedan zajednički hobi je, inače, i odlična receptura za dugoročno ''gajenje'' dobrih i zdravih partnerskih odnosa.

Nas dvoje smo dvadeset godina zajedno i vremenom, moja supruga se uz moju pomoć ''primila'' i na moto priču i na fotografiju.

Sada se, kao dvoje uzbuđene dece, pripremamo za vožnje, biramo rute, sređujemo moto opremu, itd...

 

Učinio bi mi veliko zadovoljstvo da ovde, na forumu, objaviš i vaše fotografije. 

Držim palčeve i  :givemebeer: kad se sretnemo!  :bacikosku:

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja