Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600 rr- vlasnici,bivsi,buduci..diskusija

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Temerin

Kawasaki sam gledao nesto malo, ali ne bih njega, a ovo za cenu, koliko sam istrazivao po ovom sajtu, definitivno je CBR najjeftiniji, doduse, nju sam gledao 04-05, a R6 06-07 tako da ima i tu razlike :D

                                                                                                                                                                       (ipak ZX6R pa CBR) :D

Evo par linkova CBR sa cenom do 2500e :D

 

http://www.subito.it/moto-e-scooter/honda-cbr-600-2005-messina-182467436.htm

http://www.subito.it/moto-e-scooter/honda-cbr-600-2004-roma-183782627.htm

http://www.subito.it/moto-e-scooter/honda-cbr-600-2005-monza-183564009.htm

 

Za sad sam jos uvek samo razgledam, jer moram prvo da prodam moj motor i da skupim jos malo, a kad to bude, imam burazera tamo koji ce da pogleda motor pre nego sto odem :)

 

To je pod uslovom da uzimas preko.Kod nas nije takvo stanje.

Po meni je bolje ovde uzeti motor koji mozes lepo pogledati i jos se ne smaras oko carine,prevoza itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Preko sam i mislio, imam u planu kad prodam ovaj, i kad se sklope jos neke kockice, da odem na par dana kod brata i onda sa njim da potrazimo nesto zanimljivo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

U dilemi sam,nalepnice i folija je dosta lose uradjena,cak je i bilo nekog klizanja...e sad mnogo mi se svidja ova kombinacije,gde uraditi foliju ili farbanje a da to bude u ovom dezenu?? Mozda bi pre radio foliju jer tad rep ne bi radio..

Felne,usisnike za vazduh i crne trouglove ispod sedista bi radio u hondinu narandzastu...sta mislite?

 

Bratinjo, meni je ovako prelep. :) Ja tu ne bih ništa dirao... :)

 

Što kaže Čarli, sredi suštinu... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Gsx r1000 l1

Imao sam i cbr 600 i r6.po meni je r6 bolji motor dosta mi bolje lezi,bolje ide i za taj motor nemam ni kednu zamerku.dok cbr mi je bio nekako trom u odnosu na nju i nije mi se tako lepo ponasala sto nije tipicno za hondu.imao sam i cbr 1000 2009 god ona je druga prica.al sad ovo o ponasanju moze da zavisi i od par faktora.ali sa hondom retko kad mozes pogresiti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Ljudi koja je razlika u modelu 2005 i 2008...cbr 600rr...??

redizajnirani model, 07-08 je tobos malo jaci. 

08 ima fabricki ugradjen stabilizator volana koji kontrolise komp na motoru (ala 1000RR sto ima)

05-06 imaju radijalne celjusti a obicne pumpe dok 08 ima i pumpu radijalnu.

to je manje vise to, mozda ima jos neka sitnica..

 

u voznji su 2 sveta. meni 07-08 ne lezi nikako, dok 05-06 mnogo povozniji.

na 07-08 je sediste uze i to znatno za razliku od 05-06 i nabijanje familije na kocenju je redovnije na 07-08. ali je takodje 07-08 udobniji za nijansu.

pricam iz licnog iskustva sa modelima, ja vozim 06 a zena 07.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Pozdrav momci , od nedavno sam registrovan na forumu , uglavnom sam čituckao tu i tamo nisam nista postovao . A sada imam pitanje , koja je neka realna cena CBR -ke 07-08 god. Uglavnom su sve preko 4000e na oglasima ,da li je pametno sada nesto uzimati ili cekati prolece ? Hvala unapred :)

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Realna cena ne postoji. Vec 5 godina cene stagniraju i 600rr je oko 4-5.000.

 

Ja sam 2013 kupio 600rr 2005-to godiste za 4100 eur ove god ljudi traze manje vise isto. Zima, prolece nema nekog uticaja na cenu tako da kad nadjes sta ti se svidja kupujes i ne cekas. Pojavi se tu i tamo neka "hitna" prodaja pa bude par stotina eur nize. Savet je da ne gledas u 200-300-400 eur razlike ako ti se nesto ucini kao dobro.

 

Znam da je @karaula u jednom momentu hteo da proda odlicnu 600rr kupljenu u Srbiji i odrzavanu kao u apoteci pa ga pitaj da li jos uvek zeli da proda.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Da , pratim prethodnih godinu dana oglase redovno , i bas tako kako kazes 4000-5000e za modele 07-08 , a 09 je vec preko 5 , izmedju 07 i 08 znam da nema velike razlike , ali sam i dalje neodlučan da li mi je potrebna 09 tj da li vredi 1000e razlike.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Ja ne mogu dati tebi odgovor sta ti se isplati. Sustinski 600rr od 2005 do 2013 po meni nema neku bitnu razliku a iskreno izmedju 07-08 i 09-10 ja ni ne vidim razliku al ja sam corav. Tek 2013 mislim je dobila BPF.

 

Sta ti je namena motora u smislu ulica ili staza? Ako je ulica mozes i skuplji ako te greje ako ces malo i stazu (ili mnogo) bolje tih 1000 razlike u opremu da spucas. Ne mislim opremu za tebe to ti svakako treba i za ulicu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Ulica uglavnom i tu po Srbiji malo , staza mozda nekad a mozda ni tad . Videcemo onda još malo , mada sve su sanse da bude 07 i uloziti u opremu itd.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Spremam Hondicu za sezonu polako, malo sam radio neke prepravke, estetika uglavnom, ostaje jos samo da mi majstor odradi struju jer sam uzeo ono stop svetlo i zmigavce u repu. Osim toga, razmisljao sam o tablici, kako bih mogao nju da postavim posto sam skinuo fabricki nosac. Mislio sam da napravim oko auspuha neki drzac ako je to izvodljivo? Sta mislite? 51365c19aacbce37fc7ba6469a67464f.jpg97e7e8dacd0a317dffc2e73f4eebb48d.jpgee331d163747320d9e01f5c2d8de6207.jpgede9d8e368812d751613a750d092aec2.jpg

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja