Jump to content

Moto Zajednica

Malaguti f12 Zujanje ?

Recommended Posts

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150

Pozdrav svima ljudi, imam veliki problem ne znam sta da radim, sta se desava u dekli se cuje neko zujanje ali ne bas stalno vec pri mozda vecoj brzini krene da nesto zuji ja pustim malo gas dodam opet pa to zujanje stane ali cim usporim i opet krenem dodjem do 60-70 krene opet da zuji danas mi se prvi put desilo da se skuter ugasio, krenuo je da zuji i bam ugasi se skuter, skuter sam pokusao da upalim odmah je upalio i normalno je isao ali opet se culo zujanje nisam dodavao veci gas reko da stignem do kuce, podignem zadnji tocak i dajem mu pun gas i nista nema nikakvog zujanja motor radi normalno, ostavim ga malo da se ohladi upalim ga ponovo, ostavim ga i krene zujanje u dekli radi skuter i posle 1-2 minuta se iz cista mira ugasi, ponovo ga upalim podignem zadnji tocak drzim mu malo gas zujanje prestane i motor je radio normalno 10 minuta bez problema.  

 

 

Evo prvi video je kako se to cuje http://sendvid.com/jsyvqtqg?secret=a7c8a21d-997f-4992-ac41-92abb4001916

Ovaj drugi je kad se gasi http://sendvid.com/e9la16d1?secret=c13afdc5-5b8c-4622-9cd7-1ee089d786fb

 

 

Ovo zujanje/zveckanje kako da nazovem ne cuje se stalno pri voznji neki put se ne cuje ali pri vecoj brzi uvek krene da zuji do sad mi se prvi put desilo da se skuter ugasi -.- POMOC !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1440 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Otvori deklu i proveri o cemu se radi, i to sto pre, i ne filozofiraj puno, da ne bi napravio vece sranje ispod dekle.

Sobzirom da se bas glasno cuje to lupanje (ne zujanje), sigurno ces videti tragove sta o sta kaci ispod dekle. Pretpostavljam da je u pitanju ventilator varijatora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lucic, 226 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda SW-T 400, Aprilia Leonardo 150

Da nosio sam kod majstora, radilica je pojedena tamo gde treba da ide bendiks, varijator i ostali delovi mnogo su pojedeni i radilica je ostecena -.- treba novu da uzmem, Sad koju radilicu da uzmem za malaguti f12 ? 

 

Gledao sam neku top performance i RMS super racing ? koju da uzmem vidim da se mnogo lose pise o RMS radilicama zasto ? kakva je top performance ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Top performance je odlicna, u klasi mnogo zvucnijih imena. RMS zaobilazi u sto sirem luku, pu pu pu i prekrsti se 3 puta kad si u njenoj blizini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja