Jump to content

Moto Zajednica

Kojekude po Takovu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Lepa vožnjica po našem ataru....na takvom smo mestu da ima u izobilju lepih stvari i zanimljivih puteva...

U Savincu si trebao svratiti u kafanu kod Mića...verovatno bi bolje prošao...

Kod tog Mica ako sednes i naručis piće bez hrane u najboljem slucaju ce da te pošalje u onu kafanu kod reke ,mada čuven je da ume to uradi dosta grubo i bezobrazno.

Inače Mićo na Savincu je na daleko čuven po svojim vrhunskim domaćim kobasicama i roštilju .

Ko prolazi a još i gladan mislim da na daleko nema bolja opcija za klopu "roštilj kobasice " .

 

Sent from my LG-D852 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1578 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

Lepa vožnjica po našem ataru....na takvom smo mestu da ima u izobilju lepih stvari i zanimljivih puteva...

U Savincu si trebao svratiti u kafanu kod Mića...verovatno bi bolje prošao...

Kod tog Mica ako sednes i naručis piće bez hrane u najboljem slucaju ce da te pošalje u onu kafanu kod reke ,mada čuven je da ume to uradi dosta grubo i bezobrazno.

 

Sent from my LG-D852 using Tapatalk

 

Razumem čoveka...šta će mu pijanac koji "liže" jedno pivo i baljezga sat vremena :D ...verovatno se takav pristup odnosi na takve mušterije...došao si u kafanu da jedeš,tamo se ide na preporuku na klopu ,a dosta ima i stalnih mušterija...

Ja bio pre 20 dana,čovek  sasvim ljubazan i normalan....ali vidi se da je nekako stara škola,a meni se to svidja,ceo taj ambijent mi nekako vuče na taj fazon...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Sa sve enterijerom iz 80-ih (ako nije i iz 70-ih)...

 

I ja volim da svratim na klopu u Savinac...jeste da su kobaje na glasu i da su odlicne, ali nemojte se ustrucavati da probate i ostalo sa rostilja.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

 

 

Lepa vožnjica po našem ataru....na takvom smo mestu da ima u izobilju lepih stvari i zanimljivih puteva...

U Savincu si trebao svratiti u kafanu kod Mića...verovatno bi bolje prošao...

Kod tog Mica ako sednes i naručis piće bez hrane u najboljem slucaju ce da te pošalje u onu kafanu kod reke ,mada čuven je da ume to uradi dosta grubo i bezobrazno.

 

Sent from my LG-D852 using Tapatalk

Razumem čoveka...šta će mu pijanac koji "liže" jedno pivo i baljezga sat vremena :D ...verovatno se takav pristup odnosi na takve mušterije...došao si u kafanu da jedeš,tamo se ide na preporuku na klopu ,a dosta ima i stalnih mušterija...

Ja bio pre 20 dana,čovek sasvim ljubazan i normalan....ali vidi se da je nekako stara škola,a meni se to svidja,ceo taj ambijent mi nekako vuče na taj fazon...

Mico sa Savinca Kao sto rekoh je na daleko poznat po dobroj hrani. A to sto sam rekao za pice bez klope nisam mislio ono sto nisam rekao.

Znaci ne odnosi se na bekrije vec sve one koji zele kafu ili sok ili pivo bez klope.

Mislim cisto dobronamerno samo zelim da kazem da nebi dosli u neprijatnu situaciju ako niste za klopu bolji izbor je kafana kod mosta.

Inace Sam iz GM pa znam sta vam pricam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1578 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ma razumeli smo se,ti si češće tamo nego ja  :takoje:

Meni je delovao skroz ok...svratiću opet jednom  al samo na piće :)

Inače Mićo mi deluje kao prava njuška,stari ,iskusni lisac....savršeni prototip onih pravih "iščezlih'' kafedžija   :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 232 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Uf, pročitah u cugu, pogotovo pošto su moji rodom sa Rajca ili ti sela blizu njega (boljkovci) pa sam kao mladji često provodio vreme gore. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja