Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem BMW r1200 GS Adventure (ali necu jos u penziju)

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pretpostavljam sa naglaskom na pretpostavljam, da i Laki zna trgovce, ali kako je i sam trgovac izbegava tu varijantu jer ga to dodatno košta necije 'provizije'.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5782 postova

Ma naravno da ce se ugraditi ali ako se vec ugradio na novom koji ce ovaj da kupi provizija na starom ce biti manja. A bolje i dati nekoliko stotina eur vise i dobiti dobar motor u svakom slucaju. Ne retko daju i garanciju na takve motore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne mogu da pričam trgovcima auta i motora u Srbiji, ali ovi ovde u NL se ugradjuju svugde. Zato sam i stavio svoj auto na prodaju ovde ako neko želi da kupi bez tog ugrađivanja. Stvar je jako prosta, sem ako ti je rodjenja familija / kum ili slično on to nece uraditi, jer u suprotnom može odmah da zatvara radnju jer to mu je posao. Mi idemo logikom da mu je dosta da zaradi minimalno ali on pak obrnuto, sto negde i ima neke logike zar ne.

 

A slažem se u potpunosti za tih dodatnih par eura čime bi kupio sigurnost. Ja sam i ranije pominjao da se tako zatvara ta razlika izmedju polovnog / dobrog / sa garancijom prema nekom koji je ganc novi.

 

Negooo, odoh da vidim ima li neke pite da se pojede. :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5782 postova

Ma Savane trgovci su svuda isti ali kako u Srbiji sansu da prodaju nov premijum motor ili auto dobijaju jednom u ko zna koliko a ipak moraju da ispune neke zadate ciljeve kako bi zadrzali posao sada su spremniji na kompromise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Bez da zapocinjem novu temu u postojecoj, ko ce za recimo 300eura provizije rizikovati štetu od 3000?

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5782 postova

Napisao sam ne retko sto znaci ne uvek. Znam licno primer coveka koji je kupio stari GS jednu sezonu pre izlaska novog i presao sa njim oko 4000 km i naravno kad je izasao novi ovaj njegov je otisao sa garancijom oko 4000 eur ispod cene novog mozda cak i koji eur nize. Ako se ne varam taj je bio placen oko 18.000 a otisao je kao sto sam napisao za nekih 13-14.000. Naravno da do oglasa nikad nije stigao.

 

U svakom slucaju sto ne pokusati ipak covek ima nadimak Lucky ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Gs ti najbolje stoji, ali bih ja na tvom mestu pokusao da smrsam. Ovo kazem kao neko ko takodje ima problem sa kilazom, tako da nisam zlonameran... kontam duze se i kvalitetnije vozi i zivi kad se malo poradi na karoseriji ;). Ziv bio, srecno.

Znam to i sam, pokusavam da se izborim, ali tesko ide. 2012-e sam skinuo oko 40+ kg, pa vratio deo, pa skinuo, pa vratio deo, pa sad opet kao sto rekoh skinuo 10-ak kg u poslednja dva meseca... 

 

Lucky bez obzira sto nisi ni komentar dao na moj predlog prosli put kao da ga nisi ni procitao opet cu ti ponoviti. Pozovi Radulovic u NS i trazi Budu i njemu reci sta te zanima. Veruj mi da se on vozi sa dosta ljudi iz NS koji voze GS-ove za koje ti garantujem da ih nikada neces videti u oglasima ako se neko odluci da proda. Mahom su to ljudi koji imaju izuzetno ozbiljne poslove i kada odluce da kupe motor nemaju problem sa novcem a isto tako nemaju vremena ni da prodaju stari. Vrlo je moguce da u ovom momentu nema motor za tebe ali odrzavaj kontakt i pojavice se sigurno.

Drugi predlog je da gledas i pratis ponudu firme Hit Moto Krško iz Slovenije hoce i tamo da se pojavi dobar primerak.

 

Inace kao sto Savan rece po svemu sudeci ti si odluku doneo i ne treba ti potvrda ljudi sa foruma da je odluka dobra. Ne postoji realan covek koji moze da kaze da je GS los motor, meni se ne dopada za sada takva klasa motora ali mi na pamet ne bi palo da kazem da ne valja

@Dvins: izvini, stvarno ti dugujem izvinjenje, ali nekad previdim neki post, nekad jednostavno ne stignem ili zaboravim da odgovorim. Tvoj post sam video, zapamtio, ali nisam stigao da ih zovem. Ta varijanta bi mi u principu najvise odgovarala, mada mislim da cu da se skrasim na ovom 14-om. I sad sam kao na iglama - moram da trcim u lokal, stizu mi musterije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Znam da si otprilike vec odlucio sta ces dalje, ali po slikama koje si okacio ubedljivo najbolji polozaj kolena imas na Varaderu.

Varadero ni meni ne bi bio u prvih 3 da sam na tvom mestu, ali ako ti je savijenost kolena bitna razmisli jos jednom o njemu...ukoliko slike ne lazu.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Najbitnije mi je da supruga ima mesta iza mene , da ne mora da sedi na plastici iza svog sedista    :lol:  a za Varadera smo se oboje slozili da je DEFINITIVNO tesno za nju. 

Ono na sta sam bacio oko je staro 3-4-5 godina, a ne 15-20.  :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Najbitnije mi je da supruga ima mesta iza mene , da ne mora da sedi na plastici iza svog sedista    :lol:  a za Varadera smo se oboje slozili da je DEFINITIVNO tesno za nju. 

Ono na sta sam bacio oko je staro 3-4-5 godina, a ne 15-20.  :aha:

Druze moj, uzmi ti ovo, pa da se gospodja vozi kao kraljica. :aha:

 

post-26939-0-11052800-1473031986.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5782 postova

@Dvins: kontaktirao Budu, raspitace se. Hvala !

@Besat: samo ti njoj daj ideju... :lud::tras1:

Nadam se da ces uspeti a u svakom slucaju ne kosta sto probas. To ja gledam kao Savanov oglas za Mercedesa. Ponudio je ovde a mozda sad neki Lucky bas trazi takav auto a pojma nema da neki Savan hoce da menja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne bih se razmisljao

 

post-32893-14735026974872.jpg

 

Uzivo je za jedno 50% lepši

 

Jedina mana, koja tebi ne smeta:

 

post-32893-14735027422419.jpg

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 654 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

A onaj beli Caponord 2015 iz oglasa je spustio cenu na 9.700e

 

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Mislim da cu da se ponovim: sedeo sam na tom istom belom jos pre 2 meseca. Da sam hteo da ga kupim - kupio bi ga. Mislim da ni ovo nije krajnja cena. Kome se svidja - prava kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja