Jump to content

Moto Zajednica

6. Moto GP Mugello, Italija 2016

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Da razjasnim par detalja koje sam možda neprecizno oslikao. Radi se o MILIONIMA ljudi i žena POTPUNO nezaonteresovanim za moto trke koje je Rossi s farbanim frizurama, Snežanama i patuljcima, plastičnim WC-ima... dovukao na trke, bukvalno i posredno. U stvari se radi o destinama miliona takvih POTPUNO za trke nezainteresovanih ljudi koji će svaku temu vezanu za trke u drugoj rečenici da ubiju s 9 titula... a ne znaju koliko taktova ima četvorotaktni agregat...

 

I svugde su.. pun ih je i ovaj podforum. Shvatio sam davno da normalnog razgovora nema te sam prešao na taktiku gađenja idola u nadi da će što više uz vrisak da napusti ogavni forum na kom se ekipa ne vata za klidžu na prvi pomen buljaša.

 

A, ljubiteljima moto trka koji uzgred navijaju za Rossi-a kao i ljubiteljima Rossi-a koji su uzgred zavoleli trke želim puno sreće u ovoj i u sledeće dve sezone!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4692 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

 Rossi je legenda i najbolji vozac svih vremena za sada.  :sampion:

 

Navijam za Lorenca ali mi ne smeta  kada Rossi pobedi.  :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova

Da razjasnim par detalja koje sam možda neprecizno oslikao. Radi se o MILIONIMA ljudi i žena POTPUNO nezaonteresovanim za moto trke koje je Rossi s farbanim frizurama, Snežanama i patuljcima, plastičnim WC-ima... dovukao na trke, bukvalno i posredno. U stvari se radi o destinama miliona takvih POTPUNO za trke nezainteresovanih ljudi koji će svaku temu vezanu za trke u drugoj rečenici da ubiju s 9 titula... a ne znaju koliko taktova ima četvorotaktni agregat...

 

I svugde su.. pun ih je i ovaj podforum. Shvatio sam davno da normalnog razgovora nema te sam prešao na taktiku gađenja idola u nadi da će što više uz vrisak da napusti ogavni forum na kom se ekipa ne vata za klidžu na prvi pomen buljaša.

 

A, ljubiteljima moto trka koji uzgred navijaju za Rossi-a kao i ljubiteljima Rossi-a koji su uzgred zavoleli trke želim puno sreće u ovoj i u sledeće dve sezone!

Pokusavao sam i ja ovako nesto da objasnim ali izgleda da nisam uuspeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Da razjasnim par detalja koje sam možda neprecizno oslikao. Radi se o MILIONIMA ljudi i žena POTPUNO nezaonteresovanim za moto trke koje je Rossi s farbanim frizurama, Snežanama i patuljcima, plastičnim WC-ima... dovukao na trke, ...

 

I prodao im kačket. I oranžadu u vidu specijalnog izdanja monstera koji je naravno, najbolji pa je zato i najskuplji.

 

Živeo Valentino Rosi doo (da ne kažem spa.)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pazi ovog sad... ustoljuješ se kao dežurni poznavaoc fašizma i nemačkog s primesama mistika.

Znaš, poznata je činjenica (iskusnima) da svaka tema na forumima pre ili kasnije završi s Hitlerom ili nacistima (dodaj 9 titula). Potezač argumenta time sebi stavlja oreol moralne uzvišenosti - übermensch tako reći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Cetvorotaktni agregat ima 4 taktova......bar bi tako bilo logicno.

Vec sam kazala da se ne razumem u motore. Ali volim zvuk koji proizvode. Kada ih cujem (na ulici), kao da slusam Dvorzaka i njegovu simfoniju "Iz Novoga sveta"

4. stav. Kao sto u toj muzici ima toliko , po meni, rusilacke snage, tako i motori oslikavaju svoju moc.

Meni ni najmanje ne smetaju ljudi koji idu na trke samo zbog Rosija. Naprotiv, mislim da je dobro da ih ima sto vise. Zato sto ce mnogi zavoleti taj sport. Najbolji. Moje misljenje. Onako, mozda ne bi ni znali da postoji tako nesto.

Nisam pratila motogp kada su bile te proslave o kojima pise uvazeni clan ovog foruma. Pratim ih od 2009...i tada sam najvise volela da gledam Stonera. Vec sam pisala zasto bas njega.

Sada navijam za Rosija. Opet, zbog te neke posebne pozitivne energije koju ima.

Posebno pratim nize kategorije. Moto3........zanimljivo mi je da pokusam da procenim koji ce od tih mladih vozaca biti "NEKO".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Svako na svoj nacin iskazuje svoje stavove i na svoj nacin ih zastupa.

Ako se malo dublje sagleda sustina onoga sto se pise, videce se da svi pisu o sebi (samo na drugaciji nacin. Sta misle o ovom ili onom, zasto im smeta ovaj ili onaj itd.).

A sta misli neko o tome ko sam, moze da misli sta god hoce. Uopste mi ne pada na pamet da bilo koga ubedjujem u bilo sta. Moze da misli i da sam sa druge planete, sasvim mi je svejedno. :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Ja trenutno nemam slobodnog gnjurca, ali imam pravu plovku, nisam guzicar, al se bar zna za koga navijam.

Ovi sto mrze Rosija, se ne izjasnjavaju za koga navijaju, samo isticu kako su u pravu. 

Rosi je boli i od Stonera i Lorenca i Pedrose.

Ako sumnjate, prebrojte ko ima koliko titula, i sanse da opet uzme jos neku!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

@Momento

U al si ozbiljna! Nisam nigde ni natuknuo da si ti jedna od opisanih Rossista, da ne bude zabune. Bez obzira na (ne)poznavanje tehnologije. Vise sam time hteo da pojasnim da ih ne zanima bilo koja tema van 9 titula (uzgred, mahom veruju da je svih 9 u motogp-u)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja trenutno nemam slobodnog gnjurca, ali imam pravu plovku, nisam guzicar, al se bar zna za koga navijam.

Ovi sto mrze Rosija, se ne izjasnjavaju za koga navijaju, samo isticu kako su u pravu.

Rosi je boli i od Stonera i Lorenca i Pedrose.

Ako sumnjate, prebrojte ko ima koliko titula, i sanse da opet uzme jos neku!

Šanse su ravne nuli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Jbt to crank, ne vidim čemu tolika mržnja prema Rosiju..Opet ako ti se samo ne sviđaju njegovi navijači, a ne i on, i ne misliš zaista to što pišeš, mislim da pretjeruješ sa trolovanjem..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5243 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Slobodane ne citas, ne mrzi ga nego ga koristi kao oruzje da pobije njegove nemoto fanove. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Slobodane ne citas, ne mrzi ga nego ga koristi kao oruzje da pobije njegove nemoto fanove. :)

E ako nemoto fanovi idu toliko daleko da čitaju i forume, zaslužili su da prežive :sampion:;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

I oce da mi uvali Adrijanu! Pored zivog Stonera! Cudo nevidjeno.

Pa reci posle da nisam velikodušan!

 

p.s. bio bih ponosan što te "znam" kad bi je mrknuo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jbt to crank, ne vidim čemu tolika mržnja prema Rosiju..Opet ako ti se samo ne sviđaju njegovi navijači, a ne i on, i ne misliš zaista to što pišeš, mislim da pretjeruješ sa trolovanjem..

Za 3. i 5. mesto i rani izlazak iz ugovora sam ozbiljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja