Jump to content

Moto Zajednica

Poludnevni Moto Track Day na NAVAK stazi - 29. Maj 2016.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5903 postova

 

 

Nisam bio danas ali jos uvek pamtim onaj iz 2012 kada je na Navaku pokazivalo preko 40.

 

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Pa imas i onu fotku kod Saleta od prosle godine mislim za open day kada je pisalo 45
Kada se jeo rostilj? :)

 

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

E to. Danas sam pricao ekipi 45 u hladu a cepa se rostilj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Izgoreo sam, ubi me vrucuna plus je guma otisla jos u drugom stintu ali kao i uvek lepo sam se proveo. Ovaj Mare90 sto navija petlove u 04:30 je tako vozio onu jadnu Apriliu da joj je dusu istarao a Crnogorac sa VFR1200 se prijavio na desetoboj ;) prvo motor pa kola pa ostao da vozi dzipove pa na Savu da vozi camac i dzet ski a verovatno je posle pilotirao avionom do Podgorice ili Tivta

A u p.m., nisu mi dali avion..:D ali ostalo sve proslo ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5903 postova

 

Izgoreo sam, ubi me vrucuna plus je guma otisla jos u drugom stintu ali kao i uvek lepo sam se proveo. Ovaj Mare90 sto navija petlove u 04:30 je tako vozio onu jadnu Apriliu da joj je dusu istarao a Crnogorac sa VFR1200 se prijavio na desetoboj ;) prvo motor pa kola pa ostao da vozi dzipove pa na Savu da vozi camac i dzet ski a verovatno je posle pilotirao avionom do Podgorice ili Tivta

A u p.m., nisu mi dali avion..:D ali ostalo sve proslo ;)

Kako je proslo sa kolima? Morao sam malo da se nasalim odusevilo me kad sam video da si se na oba TD prijavio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Danas sam se malo igrao, pa sam prvi put uspeo da povežem Racechrono sa kamerom :jee: . Evo kako super izgleda video export - jedan lep krug ;):

 

 

 

Moram da pohvalim i moj traktor, mnogo lepo me je služio danas!  :jee1:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12821 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Danas sam se malo igrao, pa sam prvi put uspeo da povežem Racechrono sa kamerom :jee: . Evo kako super izgleda video export - jedan lep krug ;):

 

https://www.youtube.com/watch?v=CbbMFviuz4Q&feature=youtu.be

 

 

Moram da pohvalim i moj traktor, mnogo lepo me je služio danas! :jee1:

Do 00!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5903 postova

Seve moram da te pitam jel to lean angle nesto kasni na snimku ili ti je telefon stojao u dzepu ili sta je vec? Ovo sto si uradio je super samo sam primetio da malo oko ugla brlja ili mi se cini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

U pravu si. To je zato što telefon ima gps modul od 1Hz, pa se na stazi primeti tih +-0.5sec statistički očekivanog kašnjenja. Kada odnegde naleti :) bt gps sa 10Hz, biće baš precizno...

 

Ali, što se vremena tiče - Racechrono i u osnovnoj konfiguraciji se slaže sa transponderima u max +-1 desetinku (naravno, sa editovanom stazom), što je realno sasvim dobro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5903 postova

Znam da je vise puta bilo reci o okretanju gume ali evo doslo vreme da razmisljam o tome. S obzirom da mi je zadnja guma bas klizala (skoro kao Sam Lowes-u :D ) i da desne strane izgleda da nema vise razmisljam da li mogu da je okrenem pa da izguram jos jedan TD sa njom. Ako je bas problematicno necu jer bolje mi je da dam pare za gumu nego da se za..bavam.

 

Ovako izgleda sada guma koja je stara 2 i po TD-a:

 

 

post-16674-0-11816800-1464597131.jpg

post-16674-0-66287300-1464597132.jpg

post-16674-0-09878600-1464597134.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ovu gumu prodas ovima od kafica do kafica da se kurce za 200 e i kupis lepo profi set...slobodno daj oglas ,,guma za kurcenje,,  :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5903 postova

Ovu gumu prodas ovima od kafica do kafica da se kurce za 200 e i kupis lepo profi set...slobodno daj oglas ,,guma za kurcenje,,  :takoje:

Hahahha hvala Spajk mada bih ja da resim gumu brzo ce sledeci TD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5903 postova

Da bi gumu okrenuo i postigao željeno potrebno je da guma ima obe strane. Ova tvoja jednu nema.

Tako sam i mislio ali reko možda može da izgura jos jedan TD. Neću se baš zezati jer treći stint a ni pola drugog nisam ni smeo da vozim pa onda sve gubi smisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 S obzirom da mi je zadnja guma bas klizala (skoro kao Sam Lowes-u :D

 

 

Čudi me da ti je guma toliko klizala? Mozda ne uspevaš da je zagreješ kako treba ili pritisak nije dobar?

Meni sportsmart 2 nije mrdnuo evo već 3. TD., a dosta je potrošena guma.

 

Ovaj momak iz hrvatske što je juče bio najbrži, se prvi stint žalio da mu mnogo kliza guma, ali čim je spustio vreme ispod 1,30 kaže da nije mrdala. Mada i temperatura staze je skočila. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5903 postova

 

 S obzirom da mi je zadnja guma bas klizala (skoro kao Sam Lowes-u :D

 

 

Čudi me da ti je guma toliko klizala? Mozda ne uspevaš da je zagreješ kako treba ili pritisak nije dobar?

Meni sportsmart 2 nije mrdnuo evo već 3. TD., a dosta je potrošena guma.

 

Ovaj momak iz hrvatske što je juče bio najbrži, se prvi stint žalio da mu mnogo kliza guma, ali čim je spustio vreme ispod 1,30 kaže da nije mrdala. Mada i temperatura staze je skočila. 

 

Ma pocela je da klizi na sredini drugog stinta kada sam krenuo kao malo da dizem tempo a pogledaj na slikama nemam desnu stranu. Mislim da sam je zeznuo onda na prvom TD kada sam verovatno promasio pritisak jer su opet 3 ili 4 meraca  pokazivali razlike od 0,4 bara.

 

Nema veze gotova je kupicu novu pa idemo ispocetka. Od sada samo tvoj merac koristim :)

 

P.S. da cim i ja spustim vreme ispod 1:30 nece da klizi, znaci nikad :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja