Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Ala vi lepo chat-ujete po ovoj temi  ??? ??? ???

 

Da prekinem ovaj lepi razgovor, danas sam kupio kod Boban-sajle pancirno crevo od 55cm za zadnju kočnicu po ceni od 1.400 dinara. Zadnja mi ne koči nikako pa se nadam da će sad bar nekako .

Prošle godine sam isto kod Bobana napravio za prednju kočnicu crevo od 120 cm po ceni od 2.100  dinara i veoma sam zadovoljan.

Preporuka, pogotovo za KLE koji ima slabe kočnice.

A koje pločice koristite ? Ja Nissin semy metalic.

A jeste li podešavali ventile, a sinhronizovali karburatore, a air-box jeste li budžili?

Ajde malo i o tome.

 

opusti se ,sve je pod kontrolom.......evo zvacemo i tebe na rostilj ,pa cemo lagano da razmotrimo sva pitanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ala vi lepo chat-ujete po ovoj temi  ??? ??? ???

 

Da prekinem ovaj lepi razgovor, danas sam kupio kod Boban-sajle pancirno crevo od 55cm za zadnju kočnicu po ceni od 1.400 dinara. Zadnja mi ne koči nikako pa se nadam da će sad bar nekako .

Prošle godine sam isto kod Bobana napravio za prednju kočnicu crevo od 120 cm po ceni od 2.100  dinara i veoma sam zadovoljan.

Preporuka, pogotovo za KLE koji ima slabe kočnice.

A koje pločice koristite ? Ja Nissin semy metalic.

A jeste li podešavali ventile, a sinhronizovali karburatore, a air-box jeste li budžili?

Ajde malo i o tome.

Ja sam isto razmisljao da stavim pancirna creva, ali zao mi da menjam na novom motoru.  Pa ne koci kle bas tako lose, ja sam se jako plasio njegovih kocnica pre nego sto sam ga kupio zbog raznih tekstova, ali posle probe uopste nisam bio nezadovoljan, evo i sada uglavnom kocim sa jednim prstom. Noznu uvek koristim, to mi je navika jos od vespe.

Airbox na kle-u? Jel sam ja nesto propustio?

Ventili, karburator, nisam to jos dirao i nadam se da necu morati uskoro. Ventili se lako steluju, imas u servisnom uputstvu, ako ga nemas ima na netu, a mogu i da ti posaljem. Karburator bez vakum aparata ne pokusavaj, to bolje da ide kod majstora.

Za povecanje snage dovoljan je bolji auspuh i lanac i lancanici sa promenjenim odnosom, a nesto sam razmisljao sa free-jem da se stavi cdi i magnet od er-5, tu bi se dobilo par konja.

Eto da ne bude da samo chat-ujemo  :) :)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Cijena je bila i ostaje najveća (oštri kritičari bi rekli: i jedina) prednost KLE-a 500. Svjesni smo da bi bilo kakve dorade na mehanici ili još bolje, na ciklistici, rezultirale porastom troškova. Stručnjaci iz Kawasakija očito vjeruju da će se prodajni uspjesi ovog gradskog enduro modela nastaviti i usprkos potpuno zastarjeloj ciklistici i ukupnoj koncepciji. No, čudi nas što se ti isti stručnjaci nakon 15 godina novinarskih kritika na račun prednjeg ovjesa i pripadajuće kočnice ipak nisu odlučili na poboljšanja. Ne sumnjamo da bi svi rado platili koju kunu više u zamjenu za prednji kraj na koji se, pjesnički rečeno, možete osloniti.

 

Da bismo test učinili objektivnim, nekoliko smo se dana vozili isključivo na KLE-u. Taj period nam je pomogao da naučimo ponovo koristiti slabe kočnice i prepoznamo prednosti izrazito blage naravi agregata. Koliko god dobro bio zamišljen prije 15 godina, danas se za KLE može mirne duše reći da je zastario. Dok drugi proizvođači svoje modele dorađuju u svakom pogledu, pa slobodno govorimo o novim motociklima s prepoznatljivim imenom, Kawasaki iskorištava sve što ovaj motocikl može dati. S druge strane, jasno je da KLE kao takav ima široku bazu korisnika, budućih i sadašnjih, koji su njime izrazito zadovoljni.

 

Ako uspoređujemo novi model s onim od prije godinu dana, razlike su zaista minimalne. Promijenjen je prednji dio plastičnih oklopa, zajedno sa prednjim svjetlom. Vrlo uspješno uklapanje dizajnerskog rješenja s modela Z 750 S daje KLE-u svjež izgled. Izbor boja također određuje cijeli motocikl, pa je tako u obije varijante okvir narančast, dok plastični dijelovi mogu biti mat crni ili boje titana, također s narančastim detaljima. Instrumenti su novo osmišljeni, ali nude iste, vrlo osnovne informacije kao i prije. Ni traga digitalnom displeju ili pokazivaču temperature motora. Informacije vam pružaju brzinomjer s ukupnim i parcijalnim brojačem kilometara, brojač okretaja, te 5 signalnih lampica. U svojoj oskudnosti instrumenti su barem pregledni, a signalne lampice su dobro vidljive i po danu. Plastični prekidači na upravljaču istog su oblika kao i prije 15 godina, a jeftin izgled možemo opravdati željom za malom cijenom, a ionako ne utječe na sigurnost vožnje. Ustvari, jedina naznaka moderne tehnologije se skriva iza kratice AHO (Automatic Headlight On), pa kod desne ručke više nema prekidača za paljenje svijetla. Kada uključite kontakt, pale se pozicije, a nakon pokretanja agregata, automatski se pale kratka svijetla. Pokazivači smjera su izrađeni po uzoru na one s modela Z750S i uklapaju se u izgled prednje maske, pa lijepo dopunjavaju ukupni dojam. Od izmjena valja spomenuti još jedino sjedalo, koje je sada presvučeno s dva različita materijala. Bočni materijal je svijetle boje, a gornji, tamniji ujedno sprečava klizanje, pa cijelo sjedalo djeluje moderno. Za pohvalu je kako su u Kawasakiju uspjeli s doista minimalnim izmjenama osjetno osvježiti izgled već umornog KLE-a, a koliko dobro su to napravili govori već poprilična količina novih KLE-a na cestama.

 

U vožnji, na žalost, poboljšanja nema. Radi se o motociklu koji je stvoren s umjerenošću, pa ga tako treba i voziti. Svejedno, ako negdje i podbaci voznim karakteristikama, a nesumnjivo hoće, cijenom će nas uveseljavati gotovo bezgranično. Nakon malo matematike dolazimo do zaključka da za približno 45.000 kn kupujemo 45 KS, što iznosi 1000 kn po konjskoj snazi. Kada tome dodamo i činjenicu da je KLE motocikl ozbiljnih dimenzija, onda za malo novaca dobivamo puno motocikla. Važno je reći da se radi o motociklu ograničenih voznih sposobnosti koji se najugodnije osjeća u nižem i srednjem režimu vožnje. Teško je reći da je ovjes dobar kompromis, jer je premekan za grad, a pretvrd za terensku vožnju. Od velike koristi je široki upravljač kojim lako usmjeravamo veliki prednji kotač u željenom smjeru u nadi da će i ostatak motocikla slijediti. Zbog položaja vozača i geometrije ovjesa imali smo jako slabe povratne informacije od prednjeg kotača, a to može biti neugodno kada mislite KLE tjerati do granica. Svako naglo otvaranje gasa ili upotreba kočnice izazvat će oscilacije ovjesa koje izazivaju nelagodu. No, i na to smo se uspjeli priviknuti. Prilikom naglih kočenja, kada slabu prednju kočnicu stisnete punom rukom, prednja vilica će propasti cijelim svojim hodom, pa nikako nije preporučljivo kočenje ostavljati za zadnji čas. To je jednostavno motocikl za lagana kruženja, baš kao modeli Harley Davidson.

 

O agregatu se ima štošta za reći, ali kako se proizvodi u ovoj ili onoj izvedbi već preko 20 godina, sve je i rečeno. Ono što ovog dvocilindraša odvaja od jednocilindrične konkurencije je to što mu ne smetaju visoki okretaji. Bez negodovanja će se zavrtjeti do crvenog polja na obrtomjeru koje počinje na 11.000 okretaja. Istina, ni u kom trenutku nećete doživjeti bilo kakvu provalu snage, ali to je dobro za početnike i umjerene vozače kojima je ovaj motocikl namijenjen. Zvuk koji dopire iz ispušnog sustava sigurno vam neće uzburkati krv u žilama, no barem vas neće niti umarati na dužim vožnjama. Da bi KLE udovoljio EURO 2 normama, ispušni sustav je opremljen trostaznim katalizatorom, pa ne trebate brinuti i ako zakonodavac odluči uvesti eko-test za motocikle.

 

Mjenjačka kutija je, kao i agregat, osmišljana davno i to se osjeti. Dobro odmjerene prijenosne odnose lako je mijenjati prilikom umjerene vožnje, no to se mijenja prilikom pojačavanja ritma. Kod mijenjanja brzina pri visokim okretajima mjenjač se javlja glasnim udarcem, a znalo nam se desiti i ispadanje iz brzine kada polugicu mjenjača ne bismo pomaknuli do samog kraja. Da bismo osigurali potpuno prebacivanje u viši stupanj prijenosa, trebali bismo podesiti polugicu mjenjača nešto niže. To su nedostaci na koje se može naviknuti i s njima se pomiriti, a najvažnije je da mjenjačka kutija ostavlja dojam da će tako kako radi raditi još jako, jako dugo. U biti, cijeli motocikl djeluje jednostavno i čini vam se da ćete ga moći dugo i bezbrižno koristiti.

 

Kada govorimo o bezbrižnom korištenju, za pohvalu je kako KLE malo troši, a zbog mirne prirode vjerojatno će i lanac i gume trajati dugo. Najveći razlog za brigu je prednja kočnica, čiju ručicu treba poprilično stisnuti da bi se usporilo ovaj teški motocikl. Mekana prednja vilica svojim propadanjem samo narušava osjećaj prilikom kočenja, a kada ga uzastopno jako opterećujemo, prednji disk će nezadovoljstvo iskazati i cviljenjem. Iako kočnica ni tada ne popušta, bilo bi nam daleko draže kad bi svoj posao obavljala u tišini. U šali nam je jedan prijatelj rekao da mu se čini da bi spomenuta prednja teleskopska vilica promjera štapova od 41 mm bila korisnija kao kolac u vinogradu i da joj je jedina uloga koju obavlja držanje prednjeg kotača pričvršćenog za okvir. No, šalu na stranu, riječ dvije o njoj samoj; Mogućnost podešavanja koju ova vilica nudi je dodavanje stlačenog zraka pomoću ventila koji su smješteni na vrhu vilice. To je bilo popularno rješenje sredinom osamdesetih, ali je od tada slabo korišteno. Kako vilice nisu povezane tlačnim vodom, punjenje zrakom treba izvesti pažljivo, da bi tlak u oba štapa bio isti.

 

U samoj vožnji KLE se ponaša shodno ovjesu. Kada ste vi prema njemu nježniji, biti će poslušan, a ako ga probate natjerati na stvari koje mu ne odgovaraju, pobunit će se. Prilikom gradske vožnje ovjes će upijati neravnine na cestama, a široki upravljač omogućiti okretnost i upravljivost. Nakon nekog vremena niti težina od 181 kg više vas neće smetati. Iako slab, agregat se neće posebno mučiti niti prilikom vožnje u dvoje, što znači da se sa KLE-om možete uputiti i na duži put. Ako na korisni nosač prtljage, koji ujedno glumi ručke za suvozača, pričvrstite kofer, sve skupa postaje još praktičnije. Zaštita od vjetra pri većim brzinama je iznenađujuće dobra, no iako će KLE postići i 170 km/h, ugodna putna brzina je bliže 120 km/h. Pri takvoj vožnji agregat se neće previše naprezati, potrošnja će biti vrlo razumna, a vi ćete imati osjećaj da se vozite na znatno većem motociklu. Zbog širokog upravljača koji tijekom sporije vožnje poboljšava upravljivost na većim brzinama KLE će postati izrazito osjetljiv na vjetar. Ako se vozite praznom cestom brza vožnja će biti ugodna, no kada vas zahvati uskovitlani zrak vozila ispred vas, budite spremni na poprilična lelujanja. Svojim ovjesom i položajem vozača nije sasvim prilagođen gradskoj vožnji, a ni terenskoj, ali u svakoj ulozi koju mu zadate već će se nekako snaći.

 

Sve navedene specifičnosti ovog modela ga ne diskvalificiraju, već ga čine upravo takvim, specifičnim. Na spomenute nedostatke bitno se lakše priviknuti ako uzmete u obzir da ste svog KLE-a platili barem 10.000 kn manje nego ostale konkurentske modele. Radi se, u osnovi, o motociklu za prevaljivanje razdaljina od točke A do točke B bez posebnih uzbuđenja. Svojom cijenom i onime što nudi vjerojatno će opravdano nastaviti privlačiti one motocikliste kojima je i namijenjen. KLE je namijenjen početnicima koji tek ulaze u svijet "velikih" dvotočkaša i onima koji nemaju ambicije ili mogućnosti za skuplje modele. Sigurno na njemu nećete juriti 200 km/h niti skakati preko nasipa, ali ako ga shvatite onako kako je zamišljen, bez sumnje će vam dugo i vjerno služiti.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Lep tekst!

Mada, previse kritican. Kada drugi pisu o nekom motociklu, nahvale ga i preko mere (za opcije koje drugim vozacima nisu vredne). Ne slazem se da je jedina dobra osobina KLE500 - cena!

Sa mojim misljenjem, srecom slazu se mnogi: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=16509.0

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Nemoj pogresno da me shvatis, ali mislim da ti nije bilo tesko da bar neke sustinski razlicite reci prevedes sa hrvatskog na srpski.

Inace, vozim KLEa, nemam problema sa njim, u gradu mi se ponasa fenomenalno, dovoljno je startan, stabilan, na putu pouzdan, imam mnogo vise problema sa zadnjom kocnicom nego sa prednjom, ali je moguce da je to ispravljeno na novijim modelima.

U svakom slucaju, nije Afrika, ali nije ni toliko los da se kaze da mu je cena jedina prednost.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

E, ljudi, otvorio nam je neko novu temu za KLEa i jos ga je napljuvao, pa nije bre u redu....

Jel se slazete sa onim sto je napisao

PS.

LJudi jeste razmisljali mozda da izdvojimo jedan vikend sledece godine i napravimo jedan mini skup KLE-ova i neku voznjicu po srbiji. Aj javite sta mislite o tome pa da se dogovaramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ne znam sta ocekujes od motora!!! previse kriticki nestrojeno. kao sto Herodikus rece nije Afrika ali je pristojan i odgovara prohtevima prosecnog vozaca!!! Odnos cene i onoga sto pruza je vise nego korektan!!! ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ne znam sto se uzbudjujete oko kritika. Svaki motor ima svoje prednosti i svoje mane, a KLE je motor koji nudi dosta za ulozene pare i normalno je da motor ne moze da se poredi sa novijima jer je konstrukcijski zastareo, pa ne znam sta bi imalo novo da se kaze i da se hvali na njemu.

 

Ko moze za te pare da kupi npr. stroma, svaka mu cast, a kada bi KLE-a uporedjivali u odnosu na njega, tek bi se onda naslo mana.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Osim što si copy/paste sa hrvatskog foruma MOTOPULS ne znam šta si hteo da kažeš. Imaš li svoj komentar na KLE ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

B@ne,

 

Teo covek da ti kaze da treba da kupis drugi motor.

 

[move] ;D[/move]

 

Inace imas najlepsi KLE koji sam video, tako da ces dobiti lepu cenu i lako ga prodati i da kupis pravi motor neki iz GS serije.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Da, osim dobre volje i želje fali samo još jedna sitnica. Novac  >:( >:(>:(

 

Preporuka, 800GS, je na mestu ili nešto slično, nova Tenera recimo ili Africa ili ... samo da je Enduro  :D :D :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

E, ljudi, otvorio nam je neko novu temu za KLEa i jos ga je napljuvao, pa nije bre u redu....

Jel se slazete sa onim sto je napisao

PS.

LJudi jeste razmisljali mozda da izdvojimo jedan vikend sledece godine i napravimo jedan mini skup KLE-ova i neku voznjicu po srbiji. Aj javite sta mislite o tome pa da se dogovaramo.

 

Ma nije covek napljuvo motor nego izneo cinjenice koje su na mestu.

Ja sam imao Cagivu Canyon koja je ekvavilent KLE-u svi su se slozili da Cagiva bolje koci od KLE-a, al kad sam seo na BMW sa duplim brembo diskovima :o , shvatio sam da Cagiva koci ko skela na Dunavu a isto vazi i za KLE-a

 

Zakljucak kome finansije dozvoljavaju il neka poradi na kocnicama ili da zameni motor za neki ozbiljniji.

Ja kad sam bio u potrazi za motorom mislio sam pegaso ce da zavrsi pricu (ima brembo) medjutim kad sam ga provozao pegaso je ostavio za nijansu bolji utisak od Cagive i KLE-a ( WULFI s foruma je merodavniji od mene) nisam bio zadovoljan, pa sam tad nastavio potragu .

 

I ne zelim ni sa kim da se prepucavam, jer ovaj forum sluzi za iznosenje misljenja (uz obostrano uvazavanje), razmena utisaka i prosirenje znanja i shodno tome sam sebi dao za  pravo da iznesem misljenje u vasem osinjaku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

E, ljudi, otvorio nam je neko novu temu za KLEa i jos ga je napljuvao, pa nije bre u redu....

Jel se slazete sa onim sto je napisao

PS.

LJudi jeste razmisljali mozda da izdvojimo jedan vikend sledece godine i napravimo jedan mini skup KLE-ova i neku voznjicu po srbiji. Aj javite sta mislite o tome pa da se dogovaramo.

 

sta nas briga,vozamo se na taljiga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

sve je tacno.....pa sta sad....nista.....nikom nista...idemo dalje.....

 

Sve je tačno, samo što je taj test u MOTOPULS-u napravljen 2005 godine, znači posle 15 godina proizvodnje modela koji se nije ni za dlaku promenuo. Porediti KLE sa bilo kojim aktuelnim modelom je bespotrebno. Ima smisla porediti npr. Versys i V-Strom, a ne KLE i V-Strom.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Piaggio Skipper st125

Bla,bla...

Previše suvišnih reči i mlaćenje prazne slame. ;D

Ljudi obidju planetu bickletom...

Svaki motor ima svoje fanove, pa još ako se ima dovoljno vremena( u vidu novca i vremena vremena), biće dobro.

Najbitnija je hladna glava i poznavanje mašine koja se vozi.

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Nemoj pogresno da me shvatis, ali mislim da ti nije bilo tesko da bar neke sustinski razlicite reci prevedes sa hrvatskog na srpski.

Inace, vozim KLEa, nemam problema sa njim, u gradu mi se ponasa fenomenalno, dovoljno je startan, stabilan, na putu pouzdan, imam mnogo vise problema sa zadnjom kocnicom nego sa prednjom, ali je moguce da je to ispravljeno na novijim modelima.

U svakom slucaju, nije Afrika, ali nije ni toliko los da se kaze da mu je cena jedina prednost.

Izvor teksta je moto puls, ucinio mi se interesantnim jel volim kle i zato sam ga ovde prebacio ako nekog zanima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

 

I ne zelim ni sa kim da se prepucavam, jer ovaj forum sluzi za iznosenje misljenja (uz obostrano uvazavanje), razmena utisaka i prosirenje znanja i shodno tome sam sebi dao za  pravo da iznesem misljenje u vasem osinjaku.

 

 

Ma kakav osinjak, kosnica, mozes da se zasladis, a moze i neko da te ujede ;D

Sala mala, naravno da svako ima pravo da kaze sta hoce, to bi trebalo i da bude poenta foruma, a u paKLEnu kosnicu su pozvani svi koji imaju bilo sta da kazu o KLEu, bilo pozitivno ili negativno, sve jedno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Nemoj pogresno da me shvatis, ali mislim da ti nije bilo tesko da bar neke sustinski razlicite reci prevedes sa hrvatskog na srpski.

Inace, vozim KLEa, nemam problema sa njim, u gradu mi se ponasa fenomenalno, dovoljno je startan, stabilan, na putu pouzdan, imam mnogo vise problema sa zadnjom kocnicom nego sa prednjom, ali je moguce da je to ispravljeno na novijim modelima.

U svakom slucaju, nije Afrika, ali nije ni toliko los da se kaze da mu je cena jedina prednost.

Izvor teksta je moto puls, ucinio mi se interesantnim jel volim kle i zato sam ga ovde prebacio ako nekog zanima

 

neki su svatili licno,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

 

I ne zelim ni sa kim da se prepucavam, jer ovaj forum sluzi za iznosenje misljenja (uz obostrano uvazavanje), razmena utisaka i prosirenje znanja i shodno tome sam sebi dao za  pravo da iznesem misljenje u vasem osinjaku.

 

 

Ma kakav osinjak, kosnica, mozes da se zasladis, a moze i neko da te ujede ;D

Sala mala, naravno da svako ima pravo da kaze sta hoce, to bi trebalo i da bude poenta foruma, a u paKLEnu kosnicu su pozvani svi koji imaju bilo sta da kazu o KLEu, bilo pozitivno ili negativno, sve jedno.

 

 

mada...bolje pozitivno,nego negativno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

PS.

LJudi jeste razmisljali mozda da izdvojimo jedan vikend sledece godine i napravimo jedan mini skup KLE-ova i neku voznjicu po srbiji. Aj javite sta mislite o tome pa da se dogovaramo.

 

I ja se prijavljujem za voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja