Jump to content

Moto Zajednica

Zanime me

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Prodaj taj motor i kupi drugi i polazi, kad im se smuci ili kad upadnes nekom u oci ili im prosto zafali mesecni budzet za kazne naci ce te ne brini, kad organizuju raciju mozes da bezis koliko hoces

 

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 518 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Kukaš kako inspekturu gledaju kroz prste zato što vozi bez kacige a na početku si napisao kako su ti preko veze stornirali kaznu...e živote pokvareni džojstiku. :D

 

Šalim se malo ne zameri,u suštini što reče kolega gore ta vremena za vozanju bez dozvole su prošla a ti ako si baš uporan lepo motor u auto pikolicu/kombi i pravac van naseljenog mesta gde nema pandura,izdivljaš se pa tako isto nazad,drugog rešenja mislim da nema.   :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Ako se "ozbiljno" pristupi temi, odgovor je:

 

kako si prosao sa 40k sa cbr-om kad je za nemanje dozvole 100k+

 

Vidis da ima drugare koji mu storniraju prijave ili sta vec rade, tako da je i ta verovatno pisana za nemanje kacige i sl.

 

Meni je vrh kontradiktornosti to kukanje ko ima povlastice, a ko ne, a lik na istu foru, sto neko rece, izbegava da polaze, prijave se bacaju u kantu i sl. Paradigma naseg naroda je ovaj primer, svi muvaju, ja sam nevinasce, ali i ja gledam da smuljam sto mogu vise, a onda i prvi i drugi kukaju :jok:

 

Vrsnjaku, ti ako si otac 2 dece, cestitam, ali znas kako, ako se vec nesto radi, bolje raditi do kraja kako treba ili ne raditi uopste. Ako vec imas decu, sjajnim primerima si krenuo. Ovo za cross i sumu te kapiram i imas u ZoBS-u kategorizaciju puta tj. kada je saobracajna nadlezna, na njivi ili u sumu kada vozis cross to nije put na kojem mogu da te drkaju za registraciju, dozvolu i sl., sto rece neko, jedino ako im je bas dosadno, malo mesto, ti im bezis ili se kurcis, onda si im svakodnevni dezert posle bureka.

 

Ako se ozbiljno pristupi temi, odgovor je:

 

Ovo je neka zajebancija, lik je troll :lol3::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 519 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250

Pa ni po šumi ne može da se vozi bez papira. Možda ne treba dozvola, ali papire od motora moraš da imaš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Kako vas klinac vozi...

Vozi bez vozacke i papira, ima veze da sredjuje kazne, roditelji ce ga izbaciti iz kuce zbog motora, otac je dvoje dece...

Znam da mladje generacije ne citaju knjige, cast izuzecima, ali mi stariji znamo za barona Minhauzena. Sad imamo cast da ga vidimo i na forumu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Au sta procitah ovde.... Kao sto rece vec neko od kolega, tvoji postovi u ovoj temi idu iz apsurda u apsurd. Vozis bez dozvole, preko veze sredjujes da ti ne naplate kaznu, 40.000 u placenim kaznama ti nije dovoljno da skontas sta treba da uradis...

 

ne znam sta trazis ovde onda, da ti neko da moralnu ili pravnu podrsku za konstantno krsenje zakona? ne razumem...

 

voleo bih samo da znam na koji nacin tvoj mozak funkcionise, bez uvrede. meni nije logicno da neko sa dvoje dece ovako razmislja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Je l' da katančimo ili ćemo još malo da se zezamo sa g. Maštovitim?  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Je l' da katančimo ili ćemo još malo da se zezamo sa g. Maštovitim?  :P

Kiša napolju, dosadno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Naravno da ne treba vredjati nikoga. Covek mozda laze, mozda ne laze, necu u to ulaziti. Mozda ima novaca da placa sve te kazne, njegova stvar ako moze. Meni je problem sto covek trazi savet kako da nastavi da krsi zakon, sto nesto bas sumnjam da bilo ko podrzava na ovom forumu.

 

@Strajder89 druze moj savet ti je da se manes te rabote koju cinis godinama, polozi kao sav normalan svet i neces imati problema nikad ni sa policijom ni sa osudama ozbiljnijih clanova bajkerske zajednice. Kao sto rece VeljkoM, trazio si savet, video si reakcije, znaci radis nesto pogresno i dobio si savet sta bi bilo bolje da uradis. Neces ovde nikada dobiti los savet. Kritiku ces dobiti samo ako radis nesto pogresno. Nemoj da se ljutis i uradi pravu stvar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Druze, ako sam razumeo, ti ne polazes, jer ne mozes da sredis papire za motor. E pa polozi, koliko god da to sada kosta, resio si pitanje koje se resava samo na taj nacin. Drugi problem, motor, je lakse resiv - prodaj taj, kupi drugi sa papirima, ili vec nesto drugo. Ne moze vecenedostatak papira za motor da ti bude opravdanje za nepolaganje za A kategoriju?

 

Sto se " klupskih papira" tice, koliko znam, ni jedan zakon ih ne poznaje i mislim da to nista ne resava. Ukoliko gresim, molio bih nekog kolegu da objasni o cemu se radi?

 

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: Honda CBR 600rr

Znaci hvala vam svima,ali ne na vredjanju,tj ustvari to i nije vredjanje,samo negativno-pozitivni komentari,da ucinim ono sto valja...Uopste se nisam naljutio sve sto ste napisali ovde,ali znate sta mi je najgore...Digao sam kredit za ovaj motor,i zao mi je da ga prodam posle 2 meseca...  :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Inace moja supruga radi u prekrsajnom sudu,slicnih slucajeva imaju na tone,na kraju svi oni lepo poloze i voze kao svi normalni ljudi(naravno posle jedno 200k placenih kazni i jedno 15-30 dana zatvora jer nemaju vise para)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja