Jump to content

Moto Zajednica

HYOSUNG GT250 COMET

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250N

Motor je odlican ja posedujem jednog i imam samo reci hvale. Kod mene je bio pouzdan i nikad me nije nigde ostavio a pravio sam i duse ture.

Masina je dobra uz naravni dobro odrzavanje ,V motor je dosta rasterecen , potrosnja oko 4l . Sad jedino je bitno navi ga u dobrom stanju. Ali svakako moja preporuka. Pozdrav srecno sa kupovinom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
  • U prolazu, 2 postova
nesic1

Posto ne bih 2t motor, gledao sam po oglasima 4t 250 cm3, ali ova kategorija se kod nas slabo nalazi... S obzirom da nemam mnogo iskustva u voznji (vozio sam skuter 50 cm3) mislim da je kategorija 250 cm3 vise nego dovoljna za neki ozbiljniji pocetak. U toj kategoriji na oglasima vidim samo Comet GT 250. Ako ti imas neki predlog slobodno napisi, ponavljam svaki savet mi je dobrodosao.

bokilic

http://www.polovniautomobili.com/motori/7145787/hyosung-komet-gtr-250 tvoj sam i video u oglasima, lepo izgleda. 

 

Cuo sam da je ranije bio problem sa nabavkom delova, ne znam kakva je sad situacija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Uzmi kinu 125/150ccm, drndj godinu dana, prodaj i predji na 600 to ti je moj savet, sta hoces da ti motor pruzi, jeftinu voznju, ili nesto drugo?

 

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1828 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni je jedno vreme bio potreban isključivo motor male kubikaze, i ovaj gt250 mi je bio baš zanimljiv. A mogu da kažem da je i sad. Pouzdan, okretan i jeftin za eksploataciju. Čak ima i dovoljno snage. Šta ćeš bolje. Pa i cena im ne pada.

pre više od dve godine oblak je prodao svog Fi par godina star za nekih 1900.

Kome treba za vožnju po gradu ili do 100-150 km vam, motor je taman

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

provozah danas jednog comet-a, izgleda kao da ima 3x250ccm :) lepo ide, ali meni menjac deluje previse tvrdo, pa bih da pitam vlasnike cometa da li je to slucaj sa svima ili je samo do ovog primerka koji sam vozio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

pregledao sam teme vezane za comet-a, ali posto su sve poprilicno stare, ne znam kako stoje stvari sa potrosnim delovima: ima li ih kod nas ili treba porucivati sa e-bay ili ko zna odakle?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

ne znam koliko je azuran sajt, ja sam se pre nekih godinu i po dopisivao sa njima (ima negde po temama) i vec tada ovu 250-ku nisu imali na lageru vec se porucivala. ako se ne varam, v-moto je bio u pancevu a vlasnik cometa koji sam probao rece da oni vise ne rade. takodje, rekao je nije imao potrebe za nekim "krupnijim" delovima tipa diskova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ja sam u bgd.u nasao sve sto mi je bilo potrebno i u pozarevcu,ima i u novom sadu po nesto,sto nema e bay i sve ti cas stigne,skoro sam za jedan 125 uzeo nov alnaser .

Menjaci su im generalno malo tvrdji,ali nista opasno,zutac upalio na prvo verglanje posle 3 meseca nepaljenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

nema niko da zna o kom motoru se radi?

ima li, onda, neko ko se razume u motore da bi mogao da pogleda? protivusluga sa moje strane se podrazumeva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hyosung gt250r, Cf moto e charm

Ja sam imao GT250R 2014 god, motor je sto se tice kvaliteta extra, i plastike i sve ostalo je super, ali sto se tice nabavke delova e tu je problem. Sve moze preko neta da se nadje, ali sve to mnogo kosta i sve to mnogo traje vremenski, a kod nas delova nemas. Ti motori se, ruku na srce i ne kvare, ali i za potrosni materijal je problem. Kvalitet Hyosunga je extra, ali delovi su problem, ti razmisli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja